Gönderen Konu: Prp yaptıran var mı?  (Okunma sayısı 5763 defa)

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Prp yaptıran var mı?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2017, 11:41:40 »
Prp ve mezoterapinin pek faydası yok ,etkisi geçici.FDA onaylı ilaç kullanılması en gerçekçi çözüm.Finansterid ve Minoxidil bu onaylı ilaçlar.Ayrıca saçın kalite ve kalınlığının artıp, hızla uzaması için Biotin alınması daha faydalı.Prp ve mezoterapi para tuzağından başka bir şey değil

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2017, 01:04:45 »
Kesinlikle katılıyorum yok prp paketi yok mezoterapi paketi diye diye verdigim paraların haddi hesabı yok ! Sonuç cok kısa süreliğine geçici fayda

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2017, 17:27:57 »
PRP ve Mezoterapi özel hastanelerin geçim kaynaklarından sadece bir tanesidir.
Mezoterapi sadece saça verildiği an saç beslenir.  Mezoterapinin saça fayda vermesi icin her gün yaptırman lazım o da çok pahalı kaçar ; )
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2017, 19:35:23 »
Hikaye işler
Global Moderator

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2023, 04:39:32 »
Hikaye işler
Reis bu ara Q scalp işlemi dikkatimi çekti bilginiz varmı onu yaptırmak istiyorum 8 10 seans lazerli bir işlem galiba hiç bilginiz var mı?

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2023, 10:56:04 »
PRP'yi sihirli bir değnek olarak görüyorsanız evet boş iştir ve hiçbir işe yaramaz olarak düşünebilirsiniz. PRP saç çıkartmaz sadece sizin kanınızdaki. vitaminleri alıp deri altına enjekte etme işidir. Bu şekilde de oradaki köklerimiz beslenip daha gür saç çıkışı sağlamaktadır. Bir nevi tarlanın gübrelenmesi gibi düşünebilirsiniz. Fakat sizin kökünüz yok herhangi bir şey yok burada PRP yaptırarak saç çıkışını beklerseniz bu yanlış bir düşünce olur. Bu da tek sefer yaptırdım hiç bir sonuç almadım gibi bakarsanız bu da yanlıştır. Bunu 3-4 ayda bir olacak şekilde yaptırılması gerekirki bu da saçların güçlenmesini sağlasın. Saçlarınız dökülmeye başladığında PRP ile güçlendirerek bu dökülmeleri azaltabilirsiniz. Saç dökülmesini durdurmak mümkün değildir. sadece azaltabilirsiniz ama siz 1-2 PRP yaptırıp bundan sırma saç bekliyorsanız hiç bir işe yaramaz

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2023, 15:54:26 »
PRP'yi sihirli bir değnek olarak görüyorsanız evet boş iştir ve hiçbir işe yaramaz olarak düşünebilirsiniz. PRP saç çıkartmaz sadece sizin kanınızdaki. vitaminleri alıp deri altına enjekte etme işidir. Bu şekilde de oradaki köklerimiz beslenip daha gür saç çıkışı sağlamaktadır. Bir nevi tarlanın gübrelenmesi gibi düşünebilirsiniz. Fakat sizin kökünüz yok herhangi bir şey yok burada PRP yaptırarak saç çıkışını beklerseniz bu yanlış bir düşünce olur. Bu da tek sefer yaptırdım hiç bir sonuç almadım gibi bakarsanız bu da yanlıştır. Bunu 3-4 ayda bir olacak şekilde yaptırılması gerekirki bu da saçların güçlenmesini sağlasın. Saçlarınız dökülmeye başladığında PRP ile güçlendirerek bu dökülmeleri azaltabilirsiniz. Saç dökülmesini durdurmak mümkün değildir. sadece azaltabilirsiniz ama siz 1-2 PRP yaptırıp bundan sırma saç bekliyorsanız hiç bir işe yaramaz
Reis sizce prp mi mezoterapi mi birde dediğiniz şekilde nasıl ayarıylabilriz her ay bir seans fln mı

Kel Muallim

• Yeni üye
  • *
    • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2023, 21:16:32 »

Hocam peki PRP mi İGF mi daha etkili bilmediğim için soruyorum.
  • Ekim Tarihi: 17.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3372
  • Yaşınız 51
  • Medikal Tedavi Nexium,cipro,prednol,coraspirin,BMH+3 şampuan,Pantenol,Actolin sprey,Booster saç bakım seti

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2023, 22:59:41 »
 igf daha etkili.prp daha cok ileriki yaslarda etkilidir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2023, 01:12:51 »
igf daha etkili.prp daha cok ileriki yaslarda etkilidir.
Reis prp mezoterapiyi vs çok gördmde şimdi igfyi sizden duydum bu nedir igf yardım eder misiniz

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2023, 01:13:28 »
Hocam peki PRP mi İGF mi daha etkili bilmediğim için soruyorum.
Reis igf ilk defa duydum igf hakkında bilgi alabilir miyim senden.

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2023, 07:53:06 »
PRP genetiğe pek çare olmaz, benim ki gibi alopecia areata, universalis gibi saçkıran sorunu varsa yapılabilir tabi ileri boyutlarda ama bazı hastalarda saçkırana çare yok, belki altta yatan sorunu kontrol altına almak gerekiyor. Genelde hastalarda genetik dökülme olduğu için o yüzden işe yaramıyor. Ha benimkilerin tamamı dökülse çok dert etmem en azından yüz şeklim güzel ama kaş bile gidince nasıl duracak merak ediyorum. Geçen saçı 0'a vurup, sakalı kısa kestiğimde 4-5 yaş gençleştim yaş 24 gerisini siz düşünün ama tam kel olunca illa farkediyordur sonuçta kafada girinti, çıkıntı varsa biraz zorlar.  ;)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2023, 10:20:58 »
Reis prp mezoterapiyi vs çok gördmde şimdi igfyi sizden duydum bu nedir igf yardım eder misiniz
şimdi genetik dokulme ile mucadelede 2 yontem var ya hormonu baskılıcan ya saçı beslicen hormona guclu hale gelcek.prpde alıp kanı ayrıştırıolar gencletiriolar filinta gibi yapıp genc yapıp vitamin su bu katıp geri veirolar saç genclikteki gibi gumgbur gumbur beslenio.igfnin prpden farkı kanı aıp ayrıştırırken kanın içindeki buyume faktorlerini seciolar rastgele iş yapmıolar onu yeniden veriolar halledi p bu yuzden igf daha mantıklı duruo
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2023, 18:49:47 »
şimdi genetik dokulme ile mucadelede 2 yontem var ya hormonu baskılıcan ya saçı beslicen hormona guclu hale gelcek.prpde alıp kanı ayrıştırıolar gencletiriolar filinta gibi yapıp genc yapıp vitamin su bu katıp geri veirolar saç genclikteki gibi gumgbur gumbur beslenio.igfnin prpden farkı kanı aıp ayrıştırırken kanın içindeki buyume faktorlerini seciolar rastgele iş yapmıolar onu yeniden veriolar halledi p bu yuzden igf daha mantıklı duruo
Tammdr reis peki bu yapan yerler seans şeklinde yapıyor ya onun yerine her ay bir kere düzenli vs yaptırsak daha iyi olmaz mı bu işlem?

Facebook Twitter Instagram