Gönderen Konu: Institute Of Hair 4909 grafts 15-16 Şubat 2017  (Okunma sayısı 40478 defa)

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair 4909 grafts 15-16 Şubat 2017
« Yanıtla #90 : 11 Ağustos 2017, 23:43:31 »
6.ay dostlarım kötü sona doğru gidiyoruz çıkış gözlemlemiyorum umutlar tükenmek üzere hayal kırıklığı ve sinir doluyorum..

Merkez hakkındaki görüşlerin neler?
Yada merkez'in son durum hakkındaki yorumlar?
Henüz bana kalırsa %20-25 daha iyileşme gözlemlersin diye düşünüyorum  ama suan için puanlaman gerekirse 10 üzerinden tatmin durumun nedir?
Merkez hakkında görüş belirtip polemik yaratmak istemiyorum kardeşim her şey ortada zaten herkes kendi yorumunu çıkarabilir diye düşünüyorum.merkezin hiçbir yorumu yok sürekli "erken erken" süreç iyiye gider tamam beklersin ama şu halde 12.ayı beklememmiz gerektiğini söylemelerindeki amaç nedir anlam veremiyorum.sen iyimser olarak %20 demişsin ama ben o kadar da gelişme olacağını sanmıyorum çünkü yeni çıkış gözlemlemiyorum her zaman da söylediğim gibi çıkacak saç 4.ayda kendini belli eder ve 8.aydan sonra saç çıkışı beklenemez.şu an tatmin durumu 10 üzerinden 2

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 12 Ağustos 2017, 00:06:45 »
6.ay dostlarım kötü sona doğru gidiyoruz çıkış gözlemlemiyorum umutlar tükenmek üzere hayal kırıklığı ve sinir doluyorum..

Henüz bana kalırsa %20-25 daha iyileşme gözlemlersin diye düşünüyorum  ama suan için puanlaman gerekirse 10 üzerinden tatmin durumun nedir?
Merkez hakkında görüş belirtip polemik yaratmak istemiyorum kardeşim her şey ortada zaten herkes kendi yorumunu çıkarabilir diye düşünüyorum.merkezin hiçbir yorumu yok sürekli "erken erken" süreç iyiye gider tamam beklersin ama şu halde 12.ayı beklememmiz gerektiğini söylemelerindeki amaç nedir anlam veremiyorum.sen iyimser olarak %20 demişsin ama ben o kadar da gelişme olacağını sanmıyorum çünkü yeni çıkış gözlemlemiyorum her zaman da söylediğim gibi çıkacak saç 4.ayda kendini belli eder ve 8.aydan sonra saç çıkışı beklenemez.şu an tatmin durumu 10 üzerinden 2

İşin açıkcası haklısın iyimser bir oran %20 ler , hernekadar ekşmciler 6. Aydan sonra +%40 lardan bahşediyor olsalarda %7-10 arası bir gelişme olmustu kendi Ekim'imde de.
Puanlama yapmanı istememim sebebi açıkcası ektirenin beklentisi ve dışardan bakıldığında bizlerin yaptığı değerlendirme farkını anlayabilmek. Realist yaklaşıyorsun, ekimin gerçekten başarısız denilebilecek düzeyde... ioh un Ekim'lerini anlayabilmek mümkün degil, ya ileri iyi yada gerçekten vasat altı, arası yok.
Acaba birden fazla ekipmi var? Sice bu farklılıklar neden oluşuyor?

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 12 Ağustos 2017, 00:28:25 »
Şimdi benim merak ettiğim Husus ekiminiz malesef başarısız Diger merkezlerin Aranemed in bile gelişim hızı suan ıoh tan iyi Ve siz bunlara nazaran yüksek rakamlar ödediniz sonuçta bu merkez işini 4/4 lük  yapıp Aldığı ücretin hakkını vermek için para alıyor  keza doktor filanda değiller. Su an aldıkları ücretin hakkını veremediler 12 ay sonunda ücretinizi iade mi edecekler yoksa greftleri sayarız kaç tane çıktıysa çıkmayanların ücretini verirriz gibi Aç bir davranıştamı bulunacaklar bunu merak ediyorum doğrusu şahsen ben öyle bir durumu kesinlikle kabul etmem başarısız bir ekim başarısızdır önü arkası yok ve ücret iadesi gerektirir sonuçta ziyan olan greftlerınizin maddi bir karşılıgı yok parayla ölçülmez ioh bence bu işi bırakıp tekrar bir doktorun yanında yardımcı olarak çalışmaya devam etsin Bu iş onların boyunu aşıyor.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 12 Ağustos 2017, 00:43:06 »

İşin açıkcası haklısın iyimser bir oran %20 ler , hernekadar ekşmciler 6. Aydan sonra +%40 lardan bahşediyor olsalarda %7-10 arası bir gelişme olmustu kendi Ekim'imde de.
Puanlama yapmanı istememim sebebi açıkcası ektirenin beklentisi ve dışardan bakıldığında bizlerin yaptığı değerlendirme farkını anlayabilmek. Realist yaklaşıyorsun, ekimin gerçekten başarısız denilebilecek düzeyde... ioh un Ekim'lerini anlayabilmek mümkün degil, ya ileri iyi yada gerçekten vasat altı, arası yok.
Acaba birden fazla ekipmi var? Sice bu farklılıklar neden oluşuyor?
Hayır dostum tek ekip çalışıyor bence geniş alanda başarı elde edemiyorlar bunun sebebi nedir bilmiyorum başarılı oldukları ekimler de dar alan ekimleri zaten.kendimizce geniş alana hakim olmak ve donörü yıpratmamak adına greftleri bölüyor diye yorumlamıştık ama 5.ay görüşmeye gittiğimde bölerek ekim yapmadıklarını iddia ettiler.bilmiyorm bir noktada hata yapıyorlar kendileri söylemediği sürece bizim bu noktayı yakalamamız mümkün görünmüyor

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 12 Ağustos 2017, 00:47:24 »
Şimdi benim merak ettiğim Husus ekiminiz malesef başarısız Diger merkezlerin Aranemed in bile gelişim hızı suan ıoh tan iyi Ve siz bunlara nazaran yüksek rakamlar ödediniz sonuçta bu merkez işini 4/4 lük  yapıp Aldığı ücretin hakkını vermek için para alıyor  keza doktor filanda değiller. Su an aldıkları ücretin hakkını veremediler 12 ay sonunda ücretinizi iade mi edecekler yoksa greftleri sayarız kaç tane çıktıysa çıkmayanların ücretini verirriz gibi Aç bir davranıştamı bulunacaklar bunu merak ediyorum doğrusu şahsen ben öyle bir durumu kesinlikle kabul etmem başarısız bir ekim başarısızdır önü arkası yok ve ücret iadesi gerektirir sonuçta ziyan olan greftlerınizin maddi bir karşılıgı yok parayla ölçülmez ioh bence bu işi bırakıp tekrar bir doktorun yanında yardımcı olarak çalışmaya devam etsin Bu iş onların boyunu aşıyor.
Forumdan jonathan nickli arkadaşla çok yakın arkadaşız süreçlerin başından sonuna birbirzin yanındaydık hatta onun durumunun kötüye gitmesi her zmn benim umut var olmama engel oldu.geçen ay da onunla görüşmeye gittik ve 12.ayı beklememizi söylediler.çıkışın olmadığını bundan sonra da gelişim olmayacağını beklemenin mantıksız olduğunu belirttik kendileri de buna katıldı ama 12 ay bilimsel bekleme süresi benzeri bi açıklama yaptılar ne alakaysa.12.ayda gelin sayım yapalım ona göre yol haritası çizelim dediler iade konusuna girmediler olacakları bilmiyorum 1,5ay sonra gidip tekrar görüşeceğiz

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 12 Ağustos 2017, 01:27:47 »
institue benimde takip ettiğim bir kurum du böyle olması üzücü.hatta kendileri ile maılleştik .örnek resim falan attılar gayet iyiydi  sonuçlar.institue de ilk ektiren arkadaş vardı onun sonucuda çok iyiydi.hatta ikinci bir ekim daha yapmışlar ona.bir yanda başarılı diğer yanda başarısız sonuçlar olunca insan neden? diye düşünmeden edemiyor.manevi olarak olamasada umarım maddi olarak zararınız karşılanır.size çizdikleri yol haritası kendi vizyon haritaları olacak unutmasınlar.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 12 Ağustos 2017, 02:05:36 »
"kelevra" nın ekimini incelemediyseniz bir bakın isterseniz.

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 12 Ağustos 2017, 21:24:37 »
"kelevra" nın ekimini incelemediyseniz bir bakın isterseniz.
Kelevra bu forumda tek. Bütün iohcuların umudu Kelevra gibi olmak olunca sıkıntı var demekki diyebilmek çok mu zor kardeşim?

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 12 Ağustos 2017, 21:40:49 »
İohcu arkadaşlar durumu kabullenemiyor malesef zorlarına gidiyor daha beklemeyi durumun iyiye gideceğini düşünüyorlar bazı arkadaşlar gibi dün gelip burdan öğrenmedik ekim bilgisini 6-7yıldır bu işi araştırıyorum ben.herkes kendini bilir saçlarımda çıkış yok bu saç olmayacak bu kadar net bekleyip hep birlikte göreceğiz..
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2017, 23:45:03 Gönderen: supraspinosa »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 12 Ağustos 2017, 22:09:26 »
İohcu arkadaşlar durumu kabullenemiyor malesef zorlarına gidiyor daha beklemeyi durumun iyiye gideceğini düşünüyorlar bazı arkadaşlar gibi dün gelip burdan öğrenmedik ekim bilgisini 6-7yıldır bu işi araştırıyorum ben.herkes kenidini bilir saçlarımda çıkış yok bu saç olmayacak bu kadar net bekleyip hep birlikte göreceğiz..

Anahtar kelime "herkez kendini bilir, bu sac olmayacak " nokta...

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 12 Ağustos 2017, 22:29:46 »
İohcu arkadaşlar durumu kabullenemiyor malesef zorlarına gidiyor daha beklemeyi durumun iyiye gideceğini düşünüyorlar bazı arkadaşlar gibi dün gelip burdan öğrenmedik ekim bilgisini 6-7yıldır bu işi araştırıyorum ben.herkes kenidini bilir saçlarımda çıkış yok bu saç olmayacak bu kadar net bekleyip hep birlikte göreceğiz..
      Sevgili kardeşim! Kaç yaşındasınız bilmiyorum, ben 35 yaşındayım ve 15 yıldır saç sorunuyla uğraşıyorum. Saç ekiminde üçüncü aydayım. Belki! umuduyla size bulunduğum bir öneriden sonra beni, internetten öğrendikleriyle yorumlar yazan iohçu bir ergen yaftasıyla yargılamanıza üzüldüm. Ben size öneride bulunmadan önce kelevranın bütün sayfalarına bakarak yorumunuzun olup olmadığını kontrol ettim, keşke siz de beni yaftalamadan önce iletilerime şöyle bir de olsa göz atsaydınız. iohun yolunu bilmem izini bilmem. Daha önce de ioha yorum yaptığımı hatırlamıyorum.

Saç ekimi sürecini yaşayan biri olarak sizi çok iyi anlıyor, iyi niyetlerimle, bir kez daha inşallah saçlarınız çıkar diyorum.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 12 Ağustos 2017, 23:19:26 »
      Sevgili kardeşim! Kaç yaşındasınız bilmiyorum, ben 35 yaşındayım ve 15 yıldır saç sorunuyla uğraşıyorum. Saç ekiminde üçüncü aydayım. Belki! umuduyla size bulunduğum bir öneriden sonra beni, internetten öğrendikleriyle yorumlar yazan iohçu bir ergen yaftasıyla yargılamanıza üzüldüm. Ben size öneride bulunmadan önce kelevranın bütün sayfalarına bakarak yorumunuzun olup olmadığını kontrol ettim, keşke siz de beni yaftalamadan önce iletilerime şöyle bir de olsa göz atsaydınız. iohun yolunu bilmem izini bilmem. Daha önce de ioha yorum yaptığımı hatırlamıyorum.

Saç ekimi sürecini yaşayan biri olarak sizi çok iyi anlıyor, iyi niyetlerimle, bir kez daha inşallah saçlarınız çıkar diyorum.
25 yaşındayım hocam malesef bu işte çok yaş çok tecrübeli olandır anlamına gelmiyor daha önce de bu konu hakkında bir arkadaşla tartışma yaşamıştım.ben de ekimimin iyi olmasını istiyorum kim istemez ama sanki şu an ekim merkezi değil de sanki erken konuştuğumuz için suçlu olan bizmişiz gibi bi hava çiziyorsunuz kelevra bu forumda tek ayrıca onun ekimini koray hoca yaptı elmayla armut kıyası kadar farklı konular bence.jonathanın durumu ortada suedinin saç çıkmadı byfredy çıkmadı benim de 6.ay için çıkış %30 seviyelerinde daha ioha tanınmak istenen tolerans nedir sebebi nedir gerçekten anlam veremiyorum.benim amacım kimseyi kötülemek değil.oldukca objektif tarafsız yaklaştım yaklaşıyorum sürecim boyunca.benim kadar net foto atan arkadaş dahi bulamazsınız forumda.kendi ekim merkezlerini kötülememek adına ters ışık yok gölgede topikli binbir türlü yanıltıcı foto atan arkadaş var forumda.sebebi nedir anlayamıyorum gerçekten.ekim merkezlerinden para karşılığı hizmet aldınız kimseye minnet borçlu değilsiniz.son kısım sizin için değildi özelden genele bir yorum oldu..

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 12 Ağustos 2017, 23:33:49 »
Paylaşımların ve bilgilendirmen için teşekkür ederim dostum.Bizleri yanlış seçim yapmakdan kurtardığın için.İnşallah maduriyetini giderirler ve mutlu olursun.
(bkz: testosteron)

tasadar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 13 Ağustos 2017, 00:50:17 »
banada 4 tane başarılı sonucun resmini gönderdiler ancak forumda bu kaçıncı başarısız sonuç?
heralde 3 tane olmuştur. hadi 10 başarılı 1 başarısız olsa şanssızlık diyelimde, sadece başarısız olanlar mı forumda başlık açıyor.
özetle benim gözümde buranın riski yüksektir, seçeneklerim arasındaydı ama çıkardım, sorana da tavsiye etmem.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 13 Ağustos 2017, 02:57:56 »

25 yaşındayım hocam malesef bu işte çok yaş çok tecrübeli olandır anlamına gelmiyor daha önce de bu konu hakkında bir arkadaşla tartışma yaşamıştım.ben de ekimimin iyi olmasını istiyorum kim istemez ama sanki şu an ekim merkezi değil de sanki erken konuştuğumuz için suçlu olan bizmişiz gibi bi hava çiziyorsunuz kelevra bu forumda tek ayrıca onun ekimini koray hoca yaptı elmayla armut kıyası kadar farklı konular bence.jonathanın durumu ortada suedinin saç çıkmadı byfredy çıkmadı benim de 6.ay için çıkış %30 seviyelerinde daha ioha tanınmak istenen tolerans nedir sebebi nedir gerçekten anlam veremiyorum.benim amacım kimseyi kötülemek değil.oldukca objektif tarafsız yaklaştım yaklaşıyorum sürecim boyunca.benim kadar net foto atan arkadaş dahi bulamazsınız forumda.kendi ekim merkezlerini kötülememek adına ters ışık yok gölgede topikli binbir türlü yanıltıcı foto atan arkadaş var forumda.sebebi nedir anlayamıyorum gerçekten.ekim merkezlerinden para karşılığı hizmet aldınız kimseye minnet borçlu değilsiniz.son kısım sizin için değildi özelden genele bir yorum oldu..
Düşüncelerimin merkezinde ektirdiğiniz yer değil siz vardınız. Sizinle tartışmaya girmeyeceğim. İsteyen istediğini düşünsün.

Facebook Twitter Instagram