Gönderen Konu: Minoxil Foam Kullananların görüşleri  (Okunma sayısı 1623 defa)

dunyahali

• Full Member
Minoxil Foam Kullananların görüşleri
« : 01 Temmuz 2020, 05:15:51 »
Merhaba arkadaşlar ben tüm saça uygulamıyorum bu yüzden bir sorum olacak.

Bu kişinin kullanımı doğru mu? Siz nasıl kullanıyorsunuz? 60 ml şişedeki miktar videodaki kişi ortalama  6 -7 ml kullanıyor.  Bu da şu anlama gelir. 1 kutu yaklaşık 10 gün içinde  bitmiş olur .  Yani normal önerilen dozdan 3 ya da 4 kat daha fazla günlük kullanım gerçekleştirmiş olur.

nickmickyok

• Sr. Member
Ynt: Minoxil Foam Kullananların görüşleri
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2020, 05:24:18 »
Usta kullanmıyorum kusura bakma ama öyle bir yoğurdun bolluğu yok bence kesinlikle fazla kullanıyor.

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2020, 05:33:53 »
Usta kullanmıyorum kusura bakma ama öyle bir yoğurdun bolluğu yok bence kesinlikle fazla kullanıyor.

Bencede. Yalnız söyle bir durum var. Foam saniyede kurumaya meğilli bir şey.  Saç nemli dahi olsa tüm saça 1 ml yeter mi imkansız gibi.  En az yine 2 ml gider. Kullananların nasıl uyguladıklarıni merak ediyorum:)
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2020, 10:40:22 »
Bende buna benzer uyguluyorum ama tüm saça değil ufak ufak bi elimle kafama sıkıp bir elimle yediriyorum kurumuyorda yetiyor bana.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2020, 11:06:28 »
Bende buna benzer uyguluyorum ama tüm saça değil ufak ufak bi elimle kafama sıkıp bir elimle yediriyorum kurumuyorda yetiyor bana.
bak buna benzer benim uygulama şeklim.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2020, 11:53:59 »
bak buna benzer benim uygulama şeklim.

ön uçlara ve Şakaklara etkisi aşırı az olacak bence bu uygulamanın  ayrıca günde 2 kere kullanmak gerekiyor. En iyi ihtimalle nemli saça dolaylı etki oluştursada Kuru saça yeterli olmaz bu.  En doğrusu bu sanki .

SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2020, 12:35:25 »
Fark ettiyseniz kullananlarin saçları çok kalitesiz. Kaliteyi oldukça düşürüyor. Yapaylik görüyorum ben. Kendim kullandim kendim kullandığım sürede de yapaylik vardi. Ben sprey formunu kullanmıştım gerçi

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #7 : 01 Temmuz 2020, 12:55:58 »
Fark ettiyseniz kullananlarin saçları çok kalitesiz. Kaliteyi oldukça düşürüyor. Yapaylik görüyorum ben. Kendim kullandim kendim kullandığım sürede de yapaylik vardi. Ben sprey formunu kullanmıştım gerçi

Çünkü genetik dökülmeleri var
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2020, 17:51:37 »
Bir seneyi aşkın bir süredir foam kullanıyorum. Saçları nispeten kısa arkadaşlar için muazzam kolay kullanımı. Benim genel bir dökülmem olduğu ve saçları çok kısa kestirdiğim için çok rahatım. Gerçi sıvı veya köpük hepsinin kullanımı rahat oluyor kısa saçta. Tepe bölgem 1 parmak kalınlığını geçmiyordur ızunluk olarak öyle tarif edeyim.

Kısmen uzun saçta bölge bölge ayırıp kullanmak gerekeceği için kullanım kolaylığı açısından sıvı formlar daha mantıklı.

Uygulama için şöyle bir tavsiye verebilirim. Köpük form, deriye temasta hafif ısıyla bile hemen sıvılaştığı için, buzdolabında tutacağınız ufak bir plastik plaka, plastik tabak gibi birşeye kullanacağınız miktarı sıkıp, ufak miktarlarda parmağınızla alıp sürebilirsiniz. Serin, soğuk bir plaka yani.

Veya elinizi soğuk su aldında 5-20 saniye ıslatıp elinize de sıka sıka da kullanabilirsiniz. Tabi el heme ısınacağı için seri hareket etmek gerek.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2020, 19:37:11 »
Kendi kapagina sıkıp  kullanıyorum bende ve yalnız akşamları sakaklara kullandıgim için uzun bir süre gider diye tahmin ediyorum her sene Almanya'dan 6 kutu sipariş vericem ve bu 6 kutuyu 1 sene idare eder diye dusunuyorum.
İlk videodaki adam epey fazla kullanıyor. .bence bir çay tabağı veya kendi kapagina sıkıp ufak ufak deriye sürmek daha iyi olur diye düşünüyorum diğer türlü direk sıkıp yedirdigin zaman deriye değilde saclarda kuruyup gidiyor.Normalde alopexy sprey kullanıyordum ondanda memnundum ama baktımki rogaini kolay şekilde temin ediyorum ve aynı fiyata geliyor  o yüzden kopuge geçtim bence kopuk bulmada sıkıntı çekenler sprey olarak alopexyi alabilirler.

Behzat Akku?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2020, 13:52:18 »
Arkadaşlar elimde satılık 3 adet minoxidil foam var rogaine marka sıfır olarak aldım 3 kere kullandım orjinal barkod ve karekodludur almak isteyen varsa cok cok uygun fiyattan vereceğim 05363005222 ulasabilirsiniz

Facebook Twitter Instagram