Gönderen Konu: Esrar ve sac ekimi  (Okunma sayısı 18826 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esrar ve sac ekimi
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2017, 01:34:45 »
esrar kullanımı saç dökmez, saç çıkış hızını etkilemez.(bkz.Bob Marley)

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2017, 01:43:06 »
Bence konu ac ve foto paylas. En azindan belirli araliklarla esrar kullanan bir arkadasimizin sac sonucunu gormus oluruz😊😊😊

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2017, 03:12:09 »
Esrar kullanımı sırasında ısı ile yanma reaksiyonu veren esrar bitkisi açığa THc maddesi çıkarır.bu madde kan basıncını ve nabzı artırır .isviçrede yapılan araştırmalara göre esrar kullanımı ile artan nabız ve kan basınçı kafatasında bulunan kılcalların genişleterek adeta natural minoxidil etkisi gösterir ve saçta %82 kere varan kazanımlar sağlar. Ayrıca THc maddesi vücutta yağlara tutunarak etki gösterir ve yine saç dökülmesine sebebiyet veren kafa derisi yağlanmalarını %44 oranında azaltarak Yen'i saç çıkışları sağlar.
Yani esrar kullanan ve erkek tipi saç dökülmesi yaşayan 1000 kişinin%100 ünde saç dökülmesinin durduğu,   %94 ise Yen'i saç kazanımları gözlenmiştir.

Hatta Bob Marley aslında nw7 seviyesinde kel iken esrar kullanımı sonrası rastalı saçlara sahip olmustur.

(Şak şaka gülün diye yazdım... esrar kötü şeydir kullanmayın gençler . Tutukluk yapar, özgüveni azaltır .uzun süreli kullanımda algı sorunları bile doğurabilir)

wander

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2017, 12:09:23 »
O değil de geçenlerde buffalo diye enerji içeceği içtim kafamın büyüdüğünü hissettim. :))

keldenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2017, 14:23:29 »
Olumsuz etkilediğini zannetmem. Öyle olsa Snoop Dogg dımdızlak kel olurdu. Ayrıca stres yapma, mühim olan senin mutlu olman  ;D

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2017, 18:52:01 »
Yani arkadaşlar merak ettiğim saçların çıkmasına engel olurmu zarar verir mi şimdilik bir olumsuzluk yok ama yinede merak ediyorum

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2017, 01:27:05 »
Esrar  seni  Cabuk  yaslandiracak  Yuzunde  derin  cizgiler,  yariklar  olusacak.  Gunden  gune solacaksin.  Yakin  cevremde  icen Arkadaslarim  var  5  sene once  gordugum  o  guzel sempatik  suratlari  eski  Mahkeme   duvarina  benzemis. Yaslanmislar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2017, 01:59:30 »
Saçını bilmemde sana verdigi zarar daha çok önemli
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2017, 21:12:45 »
saçına zarar vermez akıl sağlığına cildine dişlerine zarar verir
saçları ekmeydi dersin

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2017, 01:24:13 »
Esrar kullanımı sırasında ısı ile yanma reaksiyonu veren esrar bitkisi açığa THc maddesi çıkarır.bu madde kan basıncını ve nabzı artırır .isviçrede yapılan araştırmalara göre esrar kullanımı ile artan nabız ve kan basınçı kafatasında bulunan kılcalların genişleterek adeta natural minoxidil etkisi gösterir ve saçta %82 kere varan kazanımlar sağlar. Ayrıca THc maddesi vücutta yağlara tutunarak etki gösterir ve yine saç dökülmesine sebebiyet veren kafa derisi yağlanmalarını %44 oranında azaltarak Yen'i saç çıkışları sağlar.
Yani esrar kullanan ve erkek tipi saç dökülmesi yaşayan 1000 kişinin%100 ünde saç dökülmesinin durduğu,   %94 ise Yen'i saç kazanımları gözlenmiştir.

Hatta Bob Marley aslında nw7 seviyesinde kel iken esrar kullanımı sonrası rastalı saçlara sahip olmustur.

(Şak şaka gülün diye yazdım... esrar kötü şeydir kullanmayın gençler . Tutukluk yapar, özgüveni azaltır .uzun süreli kullanımda algı sorunları bile doğurabilir)

Hocam o nasıl şaka öyle :D cidden almayı düşündüm harbi sonunu görmeseydim :D
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2017, 14:25:50 »
Evet sürekli kullanım durumunda dediklerine katılıyorum zararli ama benim gibi ayda 1 defa düşük doz da kullanımin sigaradan daha zararlı olacağını da düşünmüyorum açıkçası

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2017, 14:29:08 »
Ben ekimin 124. Günümdeyim %50 saç çıkışı oldu diyebilirim. Demekki esrar etkilemedi peki arkadaşlar sac çıkışları ne zaman hızlanır tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Mart 2017, 15:29:14 »
Peki beyler benim 124 gün oldu %50 belkide daha fazla oranda sac çıkışı oldu diyebilirim. Merak ettiğim sac çıkışı hızlanır mi simdi sen sonra tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2017, 15:37:31 »
130_150 gün arası guzel çıkışlar olur işin kırılma noktası bence o zaman
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram