Gönderen Konu: Esrar ve sac ekimi  (Okunma sayısı 18828 defa)

Şahin44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esrar ve sac ekimi
« Yanıtla #16 : 11 Ağustos 2018, 07:18:50 »
Benim 2.ayım bazı yerlerde yok saç pskolojim bozuldu

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Ağustos 2018, 16:21:21 »
Olumsuz etkilediğini zannetmem. Öyle olsa Snoop Dogg dımdızlak kel olurdu. Ayrıca stres yapma, mühim olan senin mutlu olman  ;D

stresi en son yapacak adama söyledin bunu farkında mısın?  ;D ;D

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Ağustos 2018, 16:59:54 »
sigara esrardan daha zararlı, sigara vermiyor diyolarsa esrar hiç vermez.

saçlıkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Ağustos 2018, 16:31:31 »
Esrar kullanımı sırasında ısı ile yanma reaksiyonu veren esrar bitkisi açığa THc maddesi çıkarır.bu madde kan basıncını ve nabzı artırır .isviçrede yapılan araştırmalara göre esrar kullanımı ile artan nabız ve kan basınçı kafatasında bulunan kılcalların genişleterek adeta natural minoxidil etkisi gösterir ve saçta %82 kere varan kazanımlar sağlar. Ayrıca THc maddesi vücutta yağlara tutunarak etki gösterir ve yine saç dökülmesine sebebiyet veren kafa derisi yağlanmalarını %44 oranında azaltarak Yen'i saç çıkışları sağlar.
Yani esrar kullanan ve erkek tipi saç dökülmesi yaşayan 1000 kişinin%100 ünde saç dökülmesinin durduğu,   %94 ise Yen'i saç kazanımları gözlenmiştir.

Hatta Bob Marley aslında nw7 seviyesinde kel iken esrar kullanımı sonrası rastalı saçlara sahip olmustur.

(Şak şaka gülün diye yazdım... esrar kötü şeydir kullanmayın gençler . Tutukluk yapar, özgüveni azaltır .uzun süreli kullanımda algı sorunları bile doğurabilir)

Az kalsın bu yaştan sonra sigara bile kullanmadan direkt esrara başlıyordum :)

bominokan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 14 Aralık 2018, 14:53:45 »
bende 1.aydan sonra bi kaç kere kullandım sonra pişmanlık yaşadım ama çok büyük sorun olacağını sanmıyorum sonuçta sigara'da alkol'de zararlı hatta bazı araştırmalarda sigara ve alkol esrardan daha zararlı olduğun kanıtlanmış

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 14 Aralık 2018, 15:09:08 »
bende 1.aydan sonra bi kaç kere kullandım sonra pişmanlık yaşadım ama çok büyük sorun olacağını sanmıyorum sonuçta sigara'da alkol'de zararlı hatta bazı araştırmalarda sigara ve alkol esrardan daha zararlı olduğun kanıtlanmış

Öncelikle uyuşturucunun her türlüsüne karşı olduğumuzu belirteyim sadece saçların için değil gençliğinede yazıl kardeşim uzak dur bu maddelerden . Saçı etkilemez diye düşünüyorum sürekli olursa hem sağlığın hem saçların için zararlı olur.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram