Gönderen Konu: Saç ekimi için önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2022 defa)

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için önerilerinizi bekliyorum
« : 27 Haziran 2020, 01:13:50 »
Merhaba 23 yaşındayım lisede başlayan şakaklarda açılma ve saçlarda incelme 9 yıl sonunda artık tahammül edemeyeceğim düzeye geldi üniversitenin bitmesini bekliyordum saç ektirmek için.Bu ay sonunda mezun olucam inşallah.İse başlamadan da saç ekimi yaptırmak istiyorum.Uzun süredir forum üyesiyim ve takip ediyorum.Çok şey öğrendim bu siteden en başta yalnız olmadığımı.O yüzden bu forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu 9 yıllık süreçte şakaklarda başlayan dökülmem ilerleyerek ön bölgeyi içine aldı artık.Beni korkutan daha yaşımın genç olması ve dökülmenin bitmiş olmaması.ama dökülmenin devam etmesini bekleyecek sabrım kalmadı.Ayrica saç tellerim de ince cansız ve de geç uzuyor saçlarım.Bu saç ekimini ne düzeyde etkiler bilemiyorum.Daha önce finasterid veya benzeri ilaç kullanmadım.Sampuan serum vs.kullandim kısa süreli.Birkac yerle görüştüm fiyat bilgisi aldım.Ekonomik sebepleri de göz önünde bulundurarak şu an için Serkan Aygını düşünüyorum.Bu sırada sizin de tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum.Saç ekimi ne kadar faydali olur bu saç yapısına.Hangi tekniği tercih etmeliyim? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Bu arada ilk defa konu açıyorum ve telefondan paylaşicam bı hata yapmissam şimdiden affola.Sevgiler

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2020, 01:42:26 »
şakaklar çok boş bu yüzden yüksek sayıda greft ekilmesi gerekecek ,sanırım en az 4000 kadar .ilerde orta tepe ve vertex için ikinci bir ekim gerekeceği için doner bölgeyi  ilk ekimde zarar vermeden yapabilmelmeleri çok önemli .
serkan aygının ekimlerini bende beğenerek takip ediyorum senin doneri umarım zarar vermeden güzel kullanırlar ayrıca vertexi ve orta tepeyi güçlendirmek için extra tedaviler uygulaman gerekecek yoksa üç beş sene sonra işin dahada zorlaşacak kardeşim.

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2020, 02:57:23 »
Benim de korkum doner bölgesi hocam o yüzden biraz da çekiniyorum saç ekimi yaptıracağım merkeze de bu endisemi dile getireceğim yorum ve önerilerin için teşekkür ederim

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2020, 00:12:45 »
Serkan Aygın a göndermiştim fotoğrafları ön bölge için 3400 greftin yeterli olacağını söyledi 16 temmuza randevu aldım muayenin ardından saç ekimi yapılacak sizce yeterli olur mu 3400 greft??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2020, 12:02:42 »
Ön orta sık güzel bir ekimle sorun çözülür ileri de de tepeye bakarsın gerekecek.
Kendi saçlarını güçlendir bence
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2020, 12:19:39 »
Sana güzel bir tavsiye veriyim. Nickinden anladığım kadarıyla diş hekimi olacaksın. Mezun olduktan bir kaç sene sonra büyük ihtimal maddi durumun iyi olacak. O zaman maddi kısıtlamalara bakmaksızın en iyi yerlere ektir kardeşim. Şimdi ekonomik durumları düşünüp yanlış karar verme

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2020, 12:53:14 »
İnanılmaz bir öngörü saygılar....

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2020, 11:55:37 »
Ön orta sık güzel bir ekimle sorun çözülür ileri de de tepeye bakarsın gerekecek.
Kendi saçlarını güçlendir bence
Yorumun için teşekkür ederim Hintell hocam güçlendirme için finasterid yeterli olur mu veya doktorun önerileri doğrultusunda mı hareket etmeliyim?

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2020, 12:03:30 »
Sana güzel bir tavsiye veriyim. Nickinden anladığım kadarıyla diş hekimi olacaksın. Mezun olduktan bir kaç sene sonra büyük ihtimal maddi durumun iyi olacak. O zaman maddi kısıtlamalara bakmaksızın en iyi yerlere ektir kardeşim. Şimdi ekonomik durumları düşünüp yanlış karar verme
Hocam dediğin teorikte çok doğru benim de planlarım o yöndeydi hatta Koray Erdoğan dan başka bı yerde ektirmeyi hiç düşünmüyordum ancak mezun olunca farkettim ki devlet ataması çok zor özel kliniklerde yeni başlayan diş hekimlerine çok bir para ödemiyorlar buna ek olarak aileme yardım etmem gerek derken 30 lu yaşları görürüm galiba o yüzden bu yıllarımı kurtarmak istiyorum Serkan Aygın için bir yorumun olumsuz eleştirin varsa paylaşabilir misin ya da başka bir merkez için önerin??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2020, 14:58:03 »
Yorumun için teşekkür ederim Hintell hocam güçlendirme için finasterid yeterli olur mu veya doktorun önerileri doğrultusunda mı hareket etmeliyim?

Finasterid yeterli olur tabi doktorun önerisini al.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2020, 14:58:55 »
Asuman hanımın ekimlerine bak istersen forumda

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Temmuz 2020, 16:46:26 »
Arkadaşlar kafam çok karıştı Serkan Aygın dan 16 ekime randevu almıştım 8000₺ demişlerdi kuzenimin tavsiyesi üzerine Mersin'de Rana saç ekimi yle görüştüm 4000₺ dediler forumda bu kliniğe dair hiç konu bulamadım ama 4000₺ lik fark ve Mersin'de yaşadığım için yakın olması ayrıca bu merkezde ekim yaptırmış ve memnun olan 2-3 kişiyle konuştum ama bilemiyorum İnstagram sayfalarına göz gezdirdim bir de müsaitseniz siz bakabilir misiniz ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim İnstagram sayfası linki https://instagram.com/mersinranasacekim_estetik?igshid=1cdvrvl0rfnk9

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Temmuz 2020, 16:53:43 »
Arkadaşlar kafam çok karıştı Serkan Aygın dan 16 ekime randevu almıştım 8000₺ demişlerdi kuzenimin tavsiyesi üzerine Mersin'de Rana saç ekimi yle görüştüm 4000₺ dediler forumda bu kliniğe dair hiç konu bulamadım ama 4000₺ lik fark ve Mersin'de yaşadığım için yakın olması ayrıca bu merkezde ekim yaptırmış ve memnun olan 2-3 kişiyle konuştum ama bilemiyorum İnstagram sayfalarına göz gezdirdim bir de müsaitseniz siz bakabilir misiniz ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim İnstagram sayfası linki https://instagram.com/mersinranasacekim_estetik?igshid=1cdvrvl0rfnk9
Mersinde murat manti var. Arkadasim yaptirdi ve baya bi ekim oldu. Onu arastirabilirsin

Keldişçi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Temmuz 2020, 16:56:40 »
Teşekkürler hocam bakacağım oraya da bahsettiğim Ekim yeri hakkında bi fikriniz var mı?

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Temmuz 2020, 16:58:43 »
Hic duymadim dostum. Mersin hic bildigim bi yer degil. Sadece mersinli arkadasim sayesinde bu murat manti yi duydum

Facebook Twitter Instagram