Gönderen Konu: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020  (Okunma sayısı 122598 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020
« Yanıtla #540 : 21 Haziran 2021, 23:32:48 »
Bu arada bişe soracaktım arkadaşlar benim saçlar duş sonrası aşırı kabarıyor zor şekil alıyor , 1-2 gün yıkamayınca yaglanınca gayet iyi şekil alıyor :D
Ama olmuyor işte böyle. Saça şekil verebileceğim bişe önerebilir misiniz yani saçı ıslak görüntüsü veren güzel şekil verebileceğim , jöle tarzı olmayan şekilde bi önerebileceginiz bişe var mı?

Saçın cinsi ile alakalı biraz şekil alması dostum :) limon sık bari:)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #541 : 22 Haziran 2021, 06:11:53 »
Saç köpükleri var ıslak görünüm elde edilebiilr ancak saçlara zararı olur baştan söyleyeyim. Ya da wax kullanılabilir. Bence hiç kullanılmaması en doğru olanı :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #542 : 22 Haziran 2021, 13:14:47 »
Saçın cinsi ile alakalı biraz şekil alması dostum :) limon sık bari:)

Neyse abi o zaman fön çekip kabarık gezecez artık. :)

Saç köpükleri var ıslak görünüm elde edilebiilr ancak saçlara zararı olur baştan söyleyeyim. Ya da wax kullanılabilir. Bence hiç kullanılmaması en doğru olanı :).

Saça zarar konusu da doğru evet. Ben fön çekince mecbur şekilde kalması icin sprey sıkıyorum sabitlemesi icin. Ama işte onda da kuru kabarık bi görüntü oluyor.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #543 : 22 Haziran 2021, 14:18:27 »
Neyse abi o zaman fön çekip kabarık gezecez artık. :)

Saça zarar konusu da doğru evet. Ben fön çekince mecbur şekilde kalması icin sprey sıkıyorum sabitlemesi icin. Ama işte onda da kuru kabarık bi görüntü oluyor.

Benim saçlarım açılmaya başladığında hep bu kimyasal ürünler neden olmuştu. Ne vakit bıraktım yıllardır saçlarım dökülmedi. Kullanmayın bence çok zararlı gerçekten. Genetik dökülmesi olan insanlar için çok problem bu tarz kimyasal ürünleri kullanmak. Seyreklikleri kapatmak için mi fön çekiyorsunuz saçlarınıza?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #544 : 22 Haziran 2021, 14:51:35 »
Benim saçlarım açılmaya başladığında hep bu kimyasal ürünler neden olmuştu. Ne vakit bıraktım yıllardır saçlarım dökülmedi. Kullanmayın bence çok zararlı gerçekten. Genetik dökülmesi olan insanlar için çok problem bu tarz kimyasal ürünleri kullanmak. Seyreklikleri kapatmak için mi fön çekiyorsunuz saçlarınıza?

Hayır abi, seyreklik sadece tepede var , dışarı çıkacağım zaman ya şapka takıyorum (kurtulamadım hala) ya da normal fön çekip tepeye toppik döküyorum hafif.
Fön çekme sebebim saçlar uzadı ve yatık olması bu kadar uzunken hoş durmaz diye fön çekmek istiyorum.
Ama işte dediğim gibi fön çekmek de benim saç tarzına kuru kabarık görüntüsü veriyor ve mecburen saç spreyi sıkıyorum sabitleyici gibi olanlardan.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #545 : 22 Haziran 2021, 15:53:07 »
Hayır abi, seyreklik sadece tepede var , dışarı çıkacağım zaman ya şapka takıyorum (kurtulamadım hala) ya da normal fön çekip tepeye toppik döküyorum hafif.
Fön çekme sebebim saçlar uzadı ve yatık olması bu kadar uzunken hoş durmaz diye fön çekmek istiyorum.
Ama işte dediğim gibi fön çekmek de benim saç tarzına kuru kabarık görüntüsü veriyor ve mecburen saç spreyi sıkıyorum sabitleyici gibi olanlardan.

Anladım. Şapka bende takıyorum, cap var new era koleksiyonu güzel oluyor :). Uzatıp saçları toplamanız lazım ya da tepeye ekim şart o zaman. Devamlı kullanırsanız çok yıpratır saçları.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #546 : 22 Haziran 2021, 20:58:00 »
Anladım. Şapka bende takıyorum, cap var new era koleksiyonu güzel oluyor :). Uzatıp saçları toplamanız lazım ya da tepeye ekim şart o zaman. Devamlı kullanırsanız çok yıpratır saçları.

Saçları kırmasa sorun yokta benim bir acaip oluyor sonrasında ayrıca saç kalitesinide düşürüyor uzun süre kullanımında.

Son kel

• Sr. Member
« Yanıtla #547 : 22 Haziran 2021, 21:37:10 »
Maşallah  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| sen den alıp biraz bana takviye yapsak olmazmı ki  ;D ;D

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #548 : 22 Haziran 2021, 21:45:31 »

Abi new eralara baktım da baya ceşit var, benim sapkalar tam cap, arkaya doğru çevirip takılan cinsten, rapci gibi geziyorum ortalıkta 😄

Maşallah  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| sen den alıp biraz bana takviye yapsak olmazmı ki  ;D ;D

Haha hocam insallah senin 2. Ekim de benimkinden de güzel olur ben inanıyorum olumlu düşün olumlu olsun :)
Teşekkür ederim güzel yorumun için.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #549 : 22 Haziran 2021, 21:53:57 »
Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba.
Bu gün sac ekimi sürecimin 361. Günüydü , bu aksam sürecime dair son fotoları paylaşarak sürecimi noktalayacağım.

Gönül isterdi ki 365. Gün süreci noktalayayım ancak paylaşma şansım olmayacağı için 4 gün erken paylaşayım dedim.

Bu süreç de değerli yorumlarla bana destek veren , moral veren herkese canı gönülden teşekkür ederim.

Elimden geldiği kadar net , şeffaf ve gerçekci paylaşımlar ve yorumlar yapmaya çalıştım.
Ben bu forum sayesinde ekim yaptırdım, bildiğim ne varsa burada öğrendim.
Bir kişiye bile faydam olduysa ne mutlu bana.

Benim sonucumun beklenenden daha da başarılı oldugunu dusunuyorum , hem kendi beklentim hem de forum da ki eminim bi coğu insanın da bekledigi sonuçtan iyi oldugunu düşünüyorum.

Ben genel olarak süreçten memnunum.
Sac ektirmek isteyen kim varsa vakit kaybetmeden ektirmesini öneriyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #550 : 22 Haziran 2021, 21:54:46 »
Devam vertex
335. Gün vertex paylaşımım ile bugün ki paylaşım arasında fark olduğunu ve gelişim olduğunu dusunuyorum.
Muhtemelen kalınlaşma süreci bitmedi.
Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 22:51:06 Gönderen: Leonidas »

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #551 : 22 Haziran 2021, 21:55:34 »
Ön cizgi

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #552 : 23 Haziran 2021, 04:32:28 »
Abi new eralara baktım da baya ceşit var, benim sapkalar tam cap, arkaya doğru çevirip takılan cinsten, rapci gibi geziyorum ortalıkta 😄

Haha hocam insallah senin 2. Ekim de benimkinden de güzel olur ben inanıyorum olumlu düşün olumlu olsun :)
Teşekkür ederim güzel yorumun için.

Benimde öyle kullandığım capler var. Rapçi tarzını benimsediğimden değil ama Türkiye'de bu ürünlerin kullanımı yaygın değilken ben oversize tshirt ve bahsettiğiniz capleri çok uzun yıllar önce de kullanıyordum. Yerine göre gayette hoş oluyor açıkcası ben seviyorum kullanımını. Tabi günlük hayatta sürekli kullandığım ürünler değil ;D. Eşofman, şort ile bence çok uyumlu oluyor.

adsa495

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #553 : 25 Haziran 2021, 13:24:14 »
Ön cizgi

Önler 10 numara olmuş hocam hayırlı olsun.  Tepede bence ışıksız fotoğrafta daha iyi durumdadır. Biraz ışıklı bir foto sanki?

Takviye ne kullanmıştın? 
Saç ekim sürecim: Serkan Aygın - Greft: 4580 - 30 yaş - Nisan 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21717.msg420462#msg420462

x_X_x

• Full Member
« Yanıtla #554 : 25 Haziran 2021, 18:08:32 »
hocam vertexde bıraz acıklık kalmış gibi ama ön taraf gayet güzel olmuş vertexi de çok dert etmeye gerek var mı bilmiyorum bence sonuc gayet guzel
  • Ekim Tarihi: 10.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram