Gönderen Konu: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020  (Okunma sayısı 122640 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020
« Yanıtla #480 : 29 Nisan 2021, 16:52:30 »
Hocam benim de ilerde düşündüğüm bir bölge. Ancak başarı oranı çok düşük. Ben cesaret edemiyorum. İyice araştırdınız mı ? Eğer sorunu çözeceğinize olan inanç tamsa bunun nedenlerini merak ediyorum.

Başarı oranı düşük , zor bir bölge hocam bunun bilincindeyim.
Benim cesaret etmemin sebebi şu;
Ben şu an mevcut saçımı gönül rahatlığı ile kullanamıyorum hocam , hala dışarı başımı saklayarak, örterek çıkıyorum. Anlayacağınız vertex bölge çok önemli benim için ve beni çok etkiliyor, orda ki açıklık yüzünden bu saçımı bile kullanamıyorken, dışarı çıkarken sorun yaşıyorken başka çarem yok.

Sorunu cözer mi çözmez mi bilmiyorum , her merkezin başarısız sonuçları olabiliyor en iyisinden en sıradan merkezine kadar.
Ama ben denemek istiyorum şansımı mutlaka.
İnancım da var çünkü tepe ekimlerinden de iyi sonuç alabilen insanlar var açıkcası.

Bazen moralim bozuluyor, saçımız döküldü tamam eyvallah da bari sadece önden dökülseydi tepe dursaydı ön kısım bi şekilde hallediliyor diyorum. Sonra benden çok daha fazla açıklığı olanlar aklıma geliyor. Şükrediyorum. Kapanmayacak bir açıklık değil ve inşallah kapanacak.
Bu arada sizin sonuç da maşallah muhteşem, açıklığınız çok çok az bi açıklık. Küçük bi işlemle hallolur bence..

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #481 : 30 Nisan 2021, 15:48:32 »
Cümleten s.a , hayırlı ramazanlar diliyorum.
10. Ay geride kaldı.
Genel olarak gayet memnunum.
Ön taraf oldukça güzel.
Tepe de de gayet iyi durumdayım.
Tepe de çıkış olmayan sadece 2 bölge mevcut, o 2 bölgeyi siz de ilk iki fotoda göreceksinizdir.
Ancak küçük oldukları icin hem sırıtmıyor hem de tarama durumunda göze pek fazla batmıyor.
Bunu da arkadan çekildiğim fotoda görmeniz mümkün.

Artık yeni çıkış olmayacağının hepimiz farkındayız.
Ama ben 1-2 ay içinde daha dolgun duracağını düşünüyorum özellikle vertex bölgenin çünkü geçen ay kestirmiştim saçımı ve saçlar eşitlenmişti, henüz tam uzamış sayılmazlar o yüzden bi tık daha iyi görüneceğini düşünüyorum , ama sonuç az çok ortada artık.
O iki küçük açıklık küçük olsa da can sıkıcı , sinek de kücüktür ama mide bulandırır misali. Ama ikinci Ekim olacağı İçin pek önemsemedim orayı da doldururlar diye.

Bu arada belirtmek istiyorum ki 1 Aydan uzun bir süredir herhangi bir takviye kullanmıyorum.
Sigara konusunda ise 3-4 günde bir paket içiyorum galiba bu sıralar biraz arttırdım daha az içerdim.
Beslenmem ise oldukça düzensiz ve sağlıksız diyebilirim pek dikkat etmiyorum.

10. Ay sonucum aşağıdaki gibidir , yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #482 : 30 Nisan 2021, 15:49:42 »
Devam
Ön Hattı merak edenler için.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #483 : 30 Nisan 2021, 15:50:59 »
Devam

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #484 : 30 Nisan 2021, 16:11:28 »
Baştan beri takip ediyorum bu ekimi bence sonuç çok başarılı Özellikle sıklaştırma ekimi olduğu için gelinen son durum sevindirici Çoğu ekim merkezi malesef bu tarz ekimleri beceremediği gibi var olan saçlarada zarar veriyor.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #485 : 30 Nisan 2021, 16:31:58 »
Aleyküm selam  hayırlı ramazanlar sitede en beğendiğim ekimlerden biri. Donor bolgen gayet iyiydi açıklığa göre çok güzel kapattı . Donor güçlü kalınca kim korkar kellikten 😀ben olsam uzatipt arkaya doğru tarar yandan ayırır briyatin surerdim daha dolgun gözükür

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #486 : 30 Nisan 2021, 16:38:34 »
Hayırlı olsun güzel sonuç tebrik ederim
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #487 : 30 Nisan 2021, 19:03:44 »
Leo bence mükemmel sonuç dostum. Hayırlı olsun. Özgüven tavan yapmıştır:)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #488 : 30 Nisan 2021, 19:12:19 »
On numara ve doğal bir sonuç oldu, sırada vertex var, bekliyoruz kardeşim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #489 : 01 Mayıs 2021, 06:58:54 »
Leo uzatıp arkaya tarasan vertexi kapatmaz mı denedin mi hiç
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #490 : 01 Mayıs 2021, 10:58:48 »
Hayırlı olsun çok güzel bir sonuç gerçekten. |-nazarboncugu-| Vertekse mutlaka ekim yaptır, donorun çok iyi durumda. Protez hikayeni okurken aynılarını hissettim, protez gerçekten hayatı yaşanmaz hale getiren bir rezalet. Verteksi en az 35 / cm2 ektir malum fire yüksek, bol şans...
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #491 : 02 Mayıs 2021, 01:43:01 »
Güzel ve doğal dostum, güle güle tara🧿
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #492 : 02 Mayıs 2021, 18:58:33 »
Baştan beri takip ediyorum bu ekimi bence sonuç çok başarılı Özellikle sıklaştırma ekimi olduğu için gelinen son durum sevindirici Çoğu ekim merkezi malesef bu tarz ekimleri beceremediği gibi var olan saçlarada zarar veriyor.

Teşekkür ederim alanı baya daralttık insallah 2. Ekimle tamamen kapatırız.

Aleyküm selam  hayırlı ramazanlar sitede en beğendiğim ekimlerden biri. Donor bolgen gayet iyiydi açıklığa göre çok güzel kapattı . Donor güçlü kalınca kim korkar kellikten 😀ben olsam uzatipt arkaya doğru tarar yandan ayırır briyatin surerdim daha dolgun gözükür

Zorgo teşekkürler kardeşim , donör gayet iyi dediğin gibi.
Ama saç uzatma konusunda daha önce de başka arkadaşlar söylemişti malesef benim saç uzatıp arkaya taramaya müsait bi saç değil yani yapı gereği olmuyor.
Yana taranıyor en fazla malesef.
O yüzden 2. Ekim şart..
Anca saçı uzatıp bağlarsam kapanır orada ki açıklık.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #493 : 02 Mayıs 2021, 19:12:38 »
Hayırlı olsun güzel sonuç tebrik ederim

Teşekkürler umarım herkesin sonucu güzel olur saçsızlık bi erkeğin başına gelebilecek en kötü şeylerden biri.

Leo bence mükemmel sonuç dostum. Hayırlı olsun. Özgüven tavan yapmıştır:)

Teşekkür ederim hocam aynen öyle dediğin gibi , özellikle önden bakması çok hoş fotolardakinden de yoğun duruyor gözle bakınca ama gel gör ki arka tarafa bakınca aynayla insanın morali yerle bir oluyor , ön taraftan bakınca Amerika arkadan bakınca Suriye gibi bişe.
Ama buna da çok şükür insallah ikinci Ekimde de bunun gibi güzel sonuç alırsam iyi kapatıcılık sağlar.

On numara ve doğal bir sonuç oldu, sırada vertex var, bekliyoruz kardeşim.. |-onayisareti-| (^_^)

Teşekkür ederim abi vertexi de kaparsam artık bende lanetten kurtulurum senin gibi :D

Leo uzatıp arkaya tarasan vertexi kapatmaz mı denedin mi hiç

Yok dostum denemedim hiç çünkü benim Saç kolay sekil alan bi saç değil yani çok kabarıyor öyle arkaya taramaya çalıştığım zaman.
Ve sekil de verilmiyo öyle olunca.
Ayrıca o kadar uzun da değil şu an. Arkadaki açıklık epey aşağı kadar uzanıyor , bu açıklığı anca bağlayarak kapatabilirim ama işte onu da ben istemiyorum kısa takılmak istiyorum. Keşke kapatsa da tarayarak kapatsam ama malesef ..

Hayırlı olsun çok güzel bir sonuç gerçekten. |-nazarboncugu-| Vertekse mutlaka ekim yaptır, donorun çok iyi durumda. Protez hikayeni okurken aynılarını hissettim, protez gerçekten hayatı yaşanmaz hale getiren bir rezalet. Verteksi en az 35 / cm2 ektir malum fire yüksek, bol şans...

Çok teşekkür ederim.
Protez saç benim hafızamdan silmeye çalıştığım bi olay gerçekten de rezalet, eğer bir insanın Ekim yaptırma şansı varsa çok anlamsız bişe. Son çare protez olmalı.
Hocam valla bilmiyorum benim cm2 ye kaç greft düşer , ortalama saçtan 2000 civarı , sakaldan da 500-600 civarı bi alım olmasını tahmin ediyorum.
Şahin hoca ile görüşmemde çok daha az rakamlar söylemişti ama ben zorla da olsa 2000 e çıkardım saç donorunu.
Bunun kaç tanesini nereye Eker bilmiyorum.
İlk Ekim’de ekilen tepe kısmına da Ekim gerekli çünkü orayı da sıklaştırma için.
Ayrıca ön çizginin arkasında hafif seyrek bir bölgem var, fotolar da görünmese de oraya da Ekim gerekecektir, insallah az greft yer.
Valla bakalım insallah kapatırız.

Güzel ve doğal dostum, güle güle tara🧿

Kaiser üstad nerelerdesin teşekkür ederim güzel yorumun icin sağ ol var ol.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #494 : 02 Mayıs 2021, 19:20:47 »
 2.ekimi zaten dusunuyormuşsun.tepe ekimi zordur herkes ekemez şahin celik güzel sonucları olan biri.bu ekim dahada sonuc verir.tek seans çok sayıya yuklenmenin manası yoktu zaten.olan saçlarıda koru
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram