Gönderen Konu: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020  (Okunma sayısı 122747 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020
« Yanıtla #301 : 27 Ekim 2020, 16:11:48 »
Güzel gidiyor tepe bölgen maşallah diyelim

Teşekkür ederim hocam :)
Ayrıca ön kısımlardan da şuan icin iyi gittiğini düşünüyorum.
Mevcut saçlarım baya güçlendi ve canlandı o yüzden biraz kamufle ediyor ön kısmı ama ön kısım tepeden daha iyi gibi

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #302 : 10 Kasım 2020, 21:12:49 »
Hadi bakalım senin ekiminde güzel ve bol kıllı sonuçlar bekliyorum takipteyim😉

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 10 Kasım 2020, 22:06:35 »
Hadi bakalım senin ekiminde güzel ve bol kıllı sonuçlar bekliyorum takipteyim😉

Teşekkür ederim hocam.
Umarım hepimiz hayal ettiğimiz saçlara kavuşuruz.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #304 : 11 Kasım 2020, 01:58:23 »
Maşallah çok iyi gidiyor.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #305 : 11 Kasım 2020, 16:34:55 »
Maşallah çok iyi gidiyor.

teşekkür ederim hocam evet suan icin gidişat güzel umarım böyle devam eder.

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #306 : 21 Kasım 2020, 11:13:57 »
Devam

Kardeşim daha yeni bakma fırsatı buldum. Ekimin hayırlı uğurlu olsun. Planlaman iyi görünüyor. Ön çizgi bence efso olmuş. Ön çizginin önüne şahin hoca delikler açıyor onu niye açıyor anlamıyorum ben hiç seni yakalamışken bi onu sorayım. Birde verteksin sınırına kadar ektiği saçlar var ya gerçi daha erken ama çizgisi belli olmasın diye o kısmı biraz vertekse göre mi tarasan acaba. Onun dışında ben sürecini baya beğendim. Güle güle tara inşallah. Protezden vazgeçmen hayrına olmuş. Bir sorum daha var sana konunu atlayarak okudum o yüzden görmemiş olabilirim. Prp mezoterapi veya başka bakımlar oluyor vitamin destekleri vs. Ya da amineksil gibi serumlar kullanmayı giç düşünmedin mi? Minox veya finasterid gibi şeylerden bahsetmiyorum. Minox u düşmanıma önermem. Ama diğerleri sana baya fayda sağlar gibi geldi bana. Ben şahsen özkaya da prp ve mezoterapiyi beraber yaptırdım asker sonrası minox un öldürdüğü saçlarımı o tedavi toparlamıştı. İkametim değişmese her sene 5 seans yaptırarak heralde bi 2,3 yıl kullanabilirdim saçlarımı o şekil. Baya faydasını gördüm. Ve çok uygundu seans başı 200 tl gibi bişeydi. İstanbulda o fiyatlara prp+mezo yapan yer bulamadım. Toplam ödediğimi adam 1 seansta istedi nerdeyse. Neyse tekrardan ekimin hayırlı uğurlu olsun. Dediğim gibi ön çizgin efsane bence

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 21 Kasım 2020, 17:38:57 »
Kardeşim daha yeni bakma fırsatı buldum. Ekimin hayırlı uğurlu olsun. Planlaman iyi görünüyor. Ön çizgi bence efso olmuş. Ön çizginin önüne şahin hoca delikler açıyor onu niye açıyor anlamıyorum ben hiç seni yakalamışken bi onu sorayım. Birde verteksin sınırına kadar ektiği saçlar var ya gerçi daha erken ama çizgisi belli olmasın diye o kısmı biraz vertekse göre mi tarasan acaba. Onun dışında ben sürecini baya beğendim. Güle güle tara inşallah. Protezden vazgeçmen hayrına olmuş. Bir sorum daha var sana konunu atlayarak okudum o yüzden görmemiş olabilirim. Prp mezoterapi veya başka bakımlar oluyor vitamin destekleri vs. Ya da amineksil gibi serumlar kullanmayı giç düşünmedin mi? Minox veya finasterid gibi şeylerden bahsetmiyorum. Minox u düşmanıma önermem. Ama diğerleri sana baya fayda sağlar gibi geldi bana. Ben şahsen özkaya da prp ve mezoterapiyi beraber yaptırdım asker sonrası minox un öldürdüğü saçlarımı o tedavi toparlamıştı. İkametim değişmese her sene 5 seans yaptırarak heralde bi 2,3 yıl kullanabilirdim saçlarımı o şekil. Baya faydasını gördüm. Ve çok uygundu seans başı 200 tl gibi bişeydi. İstanbulda o fiyatlara prp+mezo yapan yer bulamadım. Toplam ödediğimi adam 1 seansta istedi nerdeyse. Neyse tekrardan ekimin hayırlı uğurlu olsun. Dediğim gibi ön çizgin efsane bence

Hocam öncelikle güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.
Sorularına tek tek cevap vereyim.
Ön çizgi önünde açılan nokta nokta izler basınçlı anestezi izleri.
Ekim öncesi basınçlı anestezi uygulanıyor , çok hafif sızlatan birşey ama Ekim konforu açısından bence gayet rahat ettiriyor daha kolay uyuşuyor alan. İzler 1 hafta 10 gün de kendiliğinden geçiyor.

Vertex kısmına göre nasıl taramam gerektiğini anlamadım hocam ama zaten henüz taranma seviyesine gelmedi o kısım o yüzden olduğu gibi bırakıyorum dokunmuyorum hiç.

Protez konusunda hem fikiriz hocam hem pahalı bi ürün maddi anlam da aşırı yoruyor ama ondan ziyade manevi açıdan çok daha fazla yoruyor , onun bakımları gerçekten çok zor. Bakım sonrası kafaya takmak da çok zor. Akan bantlar desen ayrı dert. Yüz yüze konuştuğun insanlar kafana bakıyor anladı anlayacaklar diye çekiniyosun bu da ayrıca yıpratıyor. 3-4 maksimum 5 ay da yıpranıyor ve boyası açılıyor epey zor bi süreç.

Prp konusuna gelecek olursak Ekimden hemen sonrasında şahin hoca prp yapıyor.
Ben sonrasında gerek duymadım.
Forum da ki genel kanı da prpnin pek de bişeye yaramadığı yönündeydi.
Ben de pek araştırmadım açıkcası üstüne düşüp ve yaptırmadım.
Mezoterapi hakkında da pek bilgim yok ve düşünmedim de.

Ön çizgim den ben de çok memnunum, ama evdekiler şakakları biraz daha doldursaydı keşke falan dediler. Ben oysaki gayet güzel buluyorum şakakları da. Kaldı ki şakaklara daha çok yönelse bu sefer diğer yerlerden feragat etmek zorunda kalacaktı hoca.
Ben de ön çizgiden gayet memnunum açıkcası.
Değerli yorumun icin çok teşekkür ederim.

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #308 : 23 Kasım 2020, 01:32:18 »
Tepe bölgesi iyi kapanıyor cidden daha çıkışlar fazla fazla olucak inşallah takviye alıyormusun? takipteyim :)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #309 : 23 Kasım 2020, 15:18:55 »
Tepe bölgesi iyi kapanıyor cidden daha çıkışlar fazla fazla olucak inşallah takviye alıyormusun? takipteyim :)

teşekkür ederim hocam insallah öyle olur tek temennimiz bu.
takviye yalnızca xpecia alıyorum onun haricinde hiç bişe kullanmıyorum hocam.
masaj bile yapmıyorum öyle söleyim.

bu ara da bu gün saç ekimimin 150. günü.
150. gün fotolarını paylaşayım.
ön üstten görünümle başlayalım.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #310 : 23 Kasım 2020, 15:19:48 »
sol taraftan ve vertexten görünüm.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #311 : 23 Kasım 2020, 15:21:36 »
son olarak donor alanı paylaşayım.
objektif dusuncelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
kötüyse kötü diyin yani bilelim :D
insan kendi ekiminde tam objektif olamıyor.
bigün çok güzel gidiyomuş gibi geliyo, öbür gün sanki yavaş ilerliyor gibi diyo insan içten içe.
yorumlarınızı bekliyorum.
bu arada bi türlü saçları kestiremedim. yakında kestirince atarım bide. sonrasında 180. gün de atarım.
donor alan 150. gün.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #312 : 23 Kasım 2020, 16:11:31 »
150 ye göre, Vertex'te bayağı gelişme oldu, Vertex harici ekilen kısım zaten bayağı kararmış ve 1-2 aya bayağı gösterir kendini, ama vertex'in daha geç çıktığını okumuştum, hâlâ yeni çıkışlar olacaktır, bende hâlâ elime ufak batmalar oluyor ama fazla değil tabi, zaten az ekildi benim vertex'e, ama senin şuan bayağı hissediyor olman lazım diken diken oluyordur diye düşünüyorum, İyi gidiyor bence %100 kapanmaz belki, belkide kapanır bilmiyorum, Ama işini görür bence.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #313 : 23 Kasım 2020, 16:40:36 »
on forontel ve yanlar harika olmus çok sık duruyor gerı ortaya zaten ekım olmadı tepede iyi gidiyor süreç başarılı ama tepeye 1 ekım daha ıster
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 23 Kasım 2020, 16:55:59 »
150 ye göre, Vertex'te bayağı gelişme oldu, Vertex harici ekilen kısım zaten bayağı kararmış ve 1-2 aya bayağı gösterir kendini, ama vertex'in daha geç çıktığını okumuştum, hâlâ yeni çıkışlar olacaktır, bende hâlâ elime ufak batmalar oluyor ama fazla değil tabi, zaten az ekildi benim vertex'e, ama senin şuan bayağı hissediyor olman lazım diken diken oluyordur diye düşünüyorum, İyi gidiyor bence %100 kapanmaz belki, belkide kapanır bilmiyorum, Ama işini görür bence.. |-onayisareti-| (^_^)

Değerli yorumun için teşekkür ederim hocam elimi attığım da evet batmalar var çok fazla yok ama parmak uçlarıma geliyor bişeler , yeni çıkanlar mı yoksa çıkıp uzayanlar mı batıyor bilmiyorum ama.
Umarım biraz daha çıkış olur.
Ben de vertex daha geç gelişiyor diye biliyorum 15 ay diyen var 18 ay diyen var.
Ama bilmiyorum hayırlısı. İnsallah çıkışlar bitmemiştir. Biraz daha çıkış olsa hayır demem.
Çünkü farketmişsinizdir illaki aralar da boşluklar var biraz.
Umarım iyi bi kapatıcılık sağlar, zaten 2. Bir ekim şart benim kafaya, tek temennim kapandığı kadar kapanması.

Facebook Twitter Instagram