Gönderen Konu: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020  (Okunma sayısı 122699 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:24 / 26.06.2020
« Yanıtla #346 : 04 Aralık 2020, 03:33:36 »
açıklığa göre çok başarılı buldugum ve tahmın ettiğim bır sonucu aldın

ama neden daha iyi daha süper olmasın bu saçlar ? hak eden bir kafa ve hak eden kişilikli bir insan.

ilk adım başarılı ikinci adımı düşünelim ağırlıklı olarak ön orta hat olabıldıgınce bır daha sıklaştırılıp tepeye de bir sıklaştırma

ve  2 ekimle efsane sonuç efsane bır konu :))
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #347 : 04 Aralık 2020, 18:44:09 »
Çağ kapatıp çağ açmışsınız :)

değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam evet çağı açtık açmasına ama henüz kapamış sayılmam.
tepeyi tam olarak kapatırsam çağı da kapatmış olarak görcem kendimi :D
tekrardan teşekkürler.

açıklığa göre çok başarılı buldugum ve tahmın ettiğim bır sonucu aldın

ama neden daha iyi daha süper olmasın bu saçlar ? hak eden bir kafa ve hak eden kişilikli bir insan.

ilk adım başarılı ikinci adımı düşünelim ağırlıklı olarak ön orta hat olabıldıgınce bır daha sıklaştırılıp tepeye de bir sıklaştırma

ve  2 ekimle efsane sonuç efsane bır konu :))

yorum için çok teşekkür ederim hintell.
senin hakkını ne desek ödeyemeyiz.
sen olmasaydın belki de ben de dahil bir çok arkadaş kendine ekimci diyen kasapların eline düşecekti.
ama burası sayesinde herkes sonucları görüp ekim yaptıracağı yere gönül rahatlığı ile şüphe etmeden karar veriyor.
valla bizim dualarımız sana yeter bence cennetlik adamsın :D
yorumlarınla da ayrıca moral veriyosun. güzel düşüncelerin için de ayrıca teşekkürler.

ikinci adımı da aynen senin dediğin gibi düşünüyorum. tepe vertex ağırlıklı bir ekim olacak, ön kısma da gerekirse biraz da sıklaştırma yapılabilir tabi orasını hocaya bırakıcam.
merak ettiğim nokta vertex de ekilmeyen açıklık için ne kadar greft gerekir acaba?
kücük bi alan gibi duruyor ama biliyosunuz o kısım baya fire verebiliyor.
bakalım insallah herşey umdugumuz gibi olur.
teşekkürler hintell başkanım...

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #348 : 04 Aralık 2020, 18:52:36 »
Kardesim ekimin su hali ile harika. Dokulme tipin nw7 ye gidecek. Yasin daha cok genc, ikinci ekimi kesinlikle suan dusunme cunku yanlar ve vertex biraz daha asagi inebilir. Ilerde inerse ikinci bir sansin olsun. Yoksa pisman olursun 35-40 li yaslarda.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #349 : 04 Aralık 2020, 20:14:43 »
Kardesim ekimin su hali ile harika. Dokulme tipin nw7 ye gidecek. Yasin daha cok genc, ikinci ekimi kesinlikle suan dusunme cunku yanlar ve vertex biraz daha asagi inebilir. Ilerde inerse ikinci bir sansin olsun. Yoksa pisman olursun 35-40 li yaslarda.

teşekkür ederim üstad.
yaşım ekim için, hele ki ikinci ekim için çok kücük farkındayım çok haklısın.
ancak bu saçsızlık olayını daha doğrusu özellikle vertex de ki açıklığı aşırı derecede takan bi yapıya sahibim.
saçsızlık her yaşta ayrı bir problem ancak benim yaş grubumda saçlarını kaybedenler beni çok daha iyi anlayacaktır.
en azından hayatımın 20li yaşlarını saçlı geçirirsem kalan kısmı seyrek geçirsem de olur diye düşünerek hareket ettim ben.
ama sen de haklısın, otuzlu yaşlara gelince de insanoglu saçlı olmak istiyor. doyumsuzuz malesef.

ikinci ekimi bu ekime göre daha kücük çaplı olacaktır diye düşünüyorum.
tecrubeli arkadaşlar kac greft gerektigini kabaca yazacaktır. ama sakaldan iyi bir destek alarak yaptırmayı dusunuyorum bunu.
bir miktar grefti saklamak adına ve donor alanı daha fazla yormamak adına. saolsun hoca öyle bi almıs ki inan bana hicbir sekilde belli olmuyor. daha doğrusu olmuyodu. saçlar uzadı uzun zamandır göremiyorum.
pandemı yuzunden de kestıremedık saçları. kestirince çok kısa kestircem özellikle donoru görebilmek icin.

son olarak abimin saçları da tıpkı benim gibiydi. dökük hali gibi yani.
kendisi 40 yaşında ve ben kendini bildim bileli saçları böyle kaldı.
ne bi ilerlemesi var ne de gerilemesi. belki 20 senedir aynı sekilde.
elbette onun öyle kaldı diye benim de öyle kalacak diye bişe yok ama öyle olacağını tahmin ediyorum.
yani ona güvenerek biraz da şansımı denemek istiyorum belki açıklık uzun bi süre ilerlemez diye.
zaten bi miktar ne olur ne olmaz diye 3. ekime saklıcam inş.

attığım foto ekim önceki halim.
ancak 40 yasında ki abimin saçları aynen böyle.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #350 : 12 Aralık 2020, 23:04:12 »
Bu surecte neler yaptiniz neler kullandiniz hocam?

Erhann25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #351 : 13 Aralık 2020, 00:53:58 »
Hocam maşallah ekim çok güzel hacim kazanınca daha da güzelleşecek şimdiden güle güle taramalar:) |-nazarboncugu-|

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #352 : 14 Aralık 2020, 16:37:30 »
Bu surecte neler yaptiniz neler kullandiniz hocam?

valla pek bişe yapmadım hocam sadece xpecia kullanıyorum başka da bişe yok.

Hocam maşallah ekim çok güzel hacim kazanınca daha da güzelleşecek şimdiden güle güle taramalar:) |-nazarboncugu-|

çok saolun hocam tek temennim biraz daha çıkış olması ve form tutarak ekılen alanın kapanıp 2.ekime kolaylık sağlaması.
daha güzelleri sizin olsun.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #353 : 18 Aralık 2020, 16:47:52 »
Güzel sonuç. Güle güle, iyi günlerde tara. Ancak ikinci ekim için acele etme. ‘20’li yaşlarda saçım olmadıktan sonra...’ diye başlayan bir düşüncen varsa sil onu kafandan. 20’li yaşlar da 30’lu yaşlar da 40’lı yaşlar da birbirinden güzel yaşlar. İnsan 40’lı yaşlara geldiğinde hayal kurmayı ya da hayattan keyif almayı terketmiyor.

Ne yazık ki donör kapasitemiz sınırsız değil. Dökülme tepede, yanlarda ve bir miktar ekilen saçlarda devam edebilir. Hatta edecektir. Dökülme sınırının nereye geleceğinden tam emin olmadan ikinci operasyon ilk yıllarda güzel görünse de zamanla sıkıntılı bir görünüme yol açabilir. Naçizane bu ihtimali iyi düşünmeni tavsiye ederim.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #354 : 19 Aralık 2020, 16:34:03 »
Güzel sonuç. Güle güle, iyi günlerde tara. Ancak ikinci ekim için acele etme. ‘20’li yaşlarda saçım olmadıktan sonra...’ diye başlayan bir düşüncen varsa sil onu kafandan. 20’li yaşlar da 30’lu yaşlar da 40’lı yaşlar da birbirinden güzel yaşlar. İnsan 40’lı yaşlara geldiğinde hayal kurmayı ya da hayattan keyif almayı terketmiyor.

Ne yazık ki donör kapasitemiz sınırsız değil. Dökülme tepede, yanlarda ve bir miktar ekilen saçlarda devam edebilir. Hatta edecektir. Dökülme sınırının nereye geleceğinden tam emin olmadan ikinci operasyon ilk yıllarda güzel görünse de zamanla sıkıntılı bir görünüme yol açabilir. Naçizane bu ihtimali iyi düşünmeni tavsiye ederim.

İyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz icin çok teşekkür ederim gerçekten mantıklı olanın söyledikleriniz olduğunun bilincindeyim ayrıca ancak malesef üzülerek söylüyorum bu vertex olayı beni psikolojik olarak çok etkiliyor yani evet saçım iyi gidiyor şu an ama ben zaten bu durumda bile istediğim gibi kullanamıyorum ki bu saçı.
Arkada ki açıklık çok rahatsız edici düzeyde ve ben dışarı çıkarken ya şapka takmak zorunda kalıyorum ya da kafama toppik tarzı spreylerden sıkıyorum. Yani bazı insanlar tepeyi hiç takmıyor nasılsa beni kimse tepeden görmüyor diyor , ama ben öyle değilim keşke bende takmayabilsem ama çok takıyorum.
Yaş konusunda haklısınız insan oğlu doyumsuz ama şöyle bişe var 20li yaşlar da çevreye bakıyorsun herkesin saçlar lüle lüle iken senin tepenin göz kamaştırması çok kötü bişe , Zaten olgun gösteren biriyim + 10 yaş daha eklenince bu halde arkadaşlarımın abisi hatta babası gibi oluyorum.
Omdan sonra da sosyal hayat ya da sosyal çevre kalmıyor malesef.
En azından 35-40 lı yaşlar da kel kalma olayı daha normalimsi bi durum. Tabi insallah kalmam ama.
Ben yine de bu 2. Ekim şansımı denemek istiyorum , tabi ileriye dönük ne olur ne olmaz diyerek bir greft kapasitesi geride bırakarak.

Ancak tekrar ediyorum teşekkür ederim yani sizin planlamanız en doğrusu, ama bunu yaşayan biri olarak ben bilirim. Dedigim gibi her insan farklı , kimisi hiç takmaz kimisi de ben gibi çok takar.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #355 : 21 Aralık 2020, 23:15:30 »
Tepe bölgesi konusunda yazdıklarına katılıyorum, ben de senin tepe bölgesini sorun eden biriyim. ön kısmı uzattığın zaman yine ekilen saçların kapatıcılığı artıyor ama tepe kel olunca masanın bir ayağı kırık olmuş oluyor ve insanı görünüş olarak rahatsız ediyor.Tepesi açık olan birinin ekim ile wertex bölgesi kapatılırsa o kişinin en az 5 yaş daha genç göstereceğin düşünürüm hep.Tutma açısından sorunlu bir bölge olduğu için pahalı ekim yapan bir yere 30-40 bin tl verip sonrasında da tepe bölgesi ekimleri riskli olur, sonuç ancak bu kadar olur cevabını da almak istemiyorum.Evet insanın görünüşü önden başlıyor ama ön taraf idare eder bir görüntüdeyse tepe bölgesinin  de çok sık olmasa da ön gibi ekimden sonra kapanmasını istiyor.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2020, 23:41:42 Gönderen: Highlife »

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #356 : 22 Aralık 2020, 00:45:25 »
bu ekim senin epey götürür gibi güle güle tara saçlarını
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #357 : 22 Aralık 2020, 03:38:49 »
Başarılı bir ekim vertex bir çok kişide sorun ama saçlarını koruyup ilerleyen dönemlerde bir ekimle saç sorunun ortadan kalkar. Ama saçları koruman gerektiğini düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #358 : 22 Aralık 2020, 12:53:48 »
değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam evet çağı açtık açmasına ama henüz kapamış sayılmam.
tepeyi tam olarak kapatırsam çağı da kapatmış olarak görcem kendimi :D
tekrardan teşekkürler.

yorum için çok teşekkür ederim hintell.
senin hakkını ne desek ödeyemeyiz.
sen olmasaydın belki de ben de dahil bir çok arkadaş kendine ekimci diyen kasapların eline düşecekti.
ama burası sayesinde herkes sonucları görüp ekim yaptıracağı yere gönül rahatlığı ile şüphe etmeden karar veriyor.
valla bizim dualarımız sana yeter bence cennetlik adamsın :D
yorumlarınla da ayrıca moral veriyosun. güzel düşüncelerin için de ayrıca teşekkürler.

ikinci adımı da aynen senin dediğin gibi düşünüyorum. tepe vertex ağırlıklı bir ekim olacak, ön kısma da gerekirse biraz da sıklaştırma yapılabilir tabi orasını hocaya bırakıcam.
merak ettiğim nokta vertex de ekilmeyen açıklık için ne kadar greft gerekir acaba?
kücük bi alan gibi duruyor ama biliyosunuz o kısım baya fire verebiliyor.
bakalım insallah herşey umdugumuz gibi olur.
teşekkürler hintell başkanım...

Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için elimizden geldiği kadar.

Tepe alan küçük gibi gelebilir ama elips seklinde olduğu için aslında geniş bir alandır.
Tepenin en büyük sorumu çok sık ekim gerektirir  tepenin şeklinden dolayı saçlar üst üste gelip bir birini örtemediği için kapanması zorlaşır o yüzden 2000 greft 1500 greft bile çok az ama olduğu kadar.
Global Moderator

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #359 : 22 Aralık 2020, 13:05:49 »
Leonidas senin sonucunun başarılı olduğunu görünce bir ayrı sevindim forumda sevdiğim bir karaktersin. Çok güzel olmuş nazar bomcuğu bıraktım

Facebook Twitter Instagram