Gönderen Konu: Saç Ekimine Uygun Muyum?  (Okunma sayısı 935 defa)

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimine Uygun Muyum?
« : 25 Haziran 2020, 21:02:02 »
Merhaba. Uzun zamandır takip ediyorum ama bir türlü cesaret edemedim. 27 yaşındayım topik ile bir noktaya kadar idare ettim. Dökülme durumuna göre ekime uygun muyum?

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: Saç Ekimine Uygun Muyum?
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2020, 21:21:43 »
Hocam donörünüz sağlam görünüyor. İki seanslik greft cikar. Bence ekime uygunsunuz.

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2020, 21:28:44 »
Hocam donörünüz sağlam görünüyor. İki seanslik greft cikar. Bence ekime uygunsunuz.

Yorum için sağolun öncelikle. Saç tellerim aşırı zayıf. Bir ilaç vs hiç kullanmadım. Ama kozmetik ürünlerinin hepsini kullandım faydasını görmedim haliyle. Umarım bir doktorda karar kılıp bir adım atabilirim..

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2020, 21:33:31 »
Yorum için sağolun öncelikle. Saç tellerim aşırı zayıf. Bir ilaç vs hiç kullanmadım. Ama kozmetik ürünlerinin hepsini kullandım faydasını görmedim haliyle. Umarım bir doktorda karar kılıp bir adım atabilirim..

Bir takim ilaçlar var ama yanetkileri olduğu icin onerilmiyor. Ekimden yaklasik 6 ay once kullanilmaya baslanmasi lazim faydasini gorebilmek icin. Tecrubeli arkadaslar yorumlarsa daha saglikli olur. Saclariniz ince telli olabilir ama saglikli görünüyor.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2020, 22:19:14 »
ön ve orta sık, ikinci ekim ileride vertekse, donör sayı verir😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2020, 22:59:14 »
ön ve orta sık, ikinci ekim ileride vertekse, donör sayı verir😉

Bilemiyorum şu anki durumda verteksi çok düşünmüyorum çünkü ön ve orta kısımlar canımı daha çok sıkıyor. Verteks bölgesini topik ile kolayca kapanıyordu ama artık ön ve orta kısım kapanmıyor. Kapansa da çok belli oluyor. Ekime uygun mu sizce? Bazıları bekle daha da dökülsün diyor ama tamamen kelliği beklemek daha mı iyi daha mı kötü bilmiyorum..

MarmaraKazım

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2020, 23:07:55 »
Öndeki zayıf saçlar dışında dökülecek birşeyde kalmamış. Benim fikrimde ön ve ortaya düzgün bir ekim yaptırmanız arka sorun değilse arka için toppik devam edersiniz veya duruma göre 2.ekim olabilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2020, 00:16:56 »
Alan çok geniş ama donör alan iyi duruyor uygunmusun pek değil ama ekim olmaz mı olur tepe kapanmaz ama baya geniş duruyor.
Global Moderator

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2020, 01:33:35 »
sakal destekli ekimlere yönel

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2020, 11:02:45 »
Öndeki zayıf saçlar dışında dökülecek birşeyde kalmamış. Benim fikrimde ön ve ortaya düzgün bir ekim yaptırmanız arka sorun değilse arka için toppik devam edersiniz veya duruma göre 2.ekim olabilir

Sağolun yorum için. Bende ilk etapda böyle düşünüyorum. 1. ekime bir şekilde karar verirsem 2. ekim için araya bir süre koyarım gibi geliyor  :)

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Haziran 2020, 11:05:15 »
Alan çok geniş ama donör alan iyi duruyor uygunmusun pek değil ama ekim olmaz mı olur tepe kapanmaz ama baya geniş duruyor.

Yorum için teşekkür ederim. Uygunluk konusu hangi kriterlere bağlı acaba? Açıklığın büyüklüğü, yaş, saç dökülme şekli veya saç telinin kalınlığı gibi mi? Bilgim dahilinde değil bu nedenle sormak istedim. Tepeyi çok kafama takmıyorum ön ve orta kısım sıklaşması benim için yeterli olur tepeyi yine topik ile destekleyebilirim. Ama ön ve orta kısmı topik artık kurtarmıyor  :)

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Haziran 2020, 11:06:04 »
sakal destekli ekimlere yönel

Sakal da çok gür değil ama bakacağım teşekkür ederim yorum için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Haziran 2020, 11:56:11 »
Yorum için teşekkür ederim. Uygunluk konusu hangi kriterlere bağlı acaba? Açıklığın büyüklüğü, yaş, saç dökülme şekli veya saç telinin kalınlığı gibi mi? Bilgim dahilinde değil bu nedenle sormak istedim. Tepeyi çok kafama takmıyorum ön ve orta kısım sıklaşması benim için yeterli olur tepeyi yine topik ile destekleyebilirim. Ama ön ve orta kısmı topik artık kurtarmıyor  :)

Açık alanın genişliği ile donör durumu.
N7 olmak üzeresiniz doğal olarak bu açıklıkları kapamak zor tamamen kapatılmaz.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram