Gönderen Konu: Köpük procapil  (Okunma sayısı 3176 defa)

Eun-Wo

• Full Member
Köpük procapil
« : 25 Haziran 2020, 17:16:23 »
Evet arkadaşlar bildiğiniz bir bir köpük formda procapil etken maddeli ürün var mı ? Minoxidil etkisi azalmaya başladı dökülen saçlar hep ince o yüzden destek tedavi için kullanmak isiyorum. Bilgisi olanlar yazabilir mi ?
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Köpük procapil
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2020, 17:28:12 »
Hocam procapil ben kullandım çok beğenmedim. Eğer rogaine kullanırken verim zamanla düşüyorsa procapil beklentilerinize çok yanıt vermez diye düşünüyorum. Yine de kullanacaksanız Fransa menşei ürünleri araştırın derim. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2020, 17:32:46 »
Hocam procapil ben kullandım çok beğenmedim. Eğer rogaine kullanırken verim zamanla düşüyorsa procapil beklentilerinize çok yanıt vermez diye düşünüyorum. Yine de kullanacaksanız Fransa menşei ürünleri araştırın derim.
Mucize yaratmasını beklemiyorum zaten ama procapil tek başına kullanınca zayıf zaten. Ama bir etkenle birleşince sinerji yaratabilir. Gördüğüm birlikte kullananlar hep başarılı sonuçlar elde ediyorlar o yüzden bende denemek istedim. Buldum bir tane köpük formu zaten onu kullanacağım. Teşekkür ederim yardımın için

Her gün 10-20 dk masaj

Şakaklara dermastamp

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2020, 19:27:28 »
Procabil değilde panplusun losyonunu kullananlarla konuştum çok iyi verim aldıklarını söylediler içeriğine baktım güzel geldi bi bakın isterseniz melatonin falan da var içinde.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2020, 01:03:08 »
Evet arkadaşlar bildiğiniz bir bir köpük formda procapil etken maddeli ürün var mı ? Minoxidil etkisi azalmaya başladı dökülen saçlar hep ince o yüzden destek tedavi için kullanmak isiyorum. Bilgisi olanlar yazabilir mi ?
minoxil etkisini azaltmaya başladıysa procapil hiç etki etmez

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2020, 01:13:37 »
Ben denemedim fakat listemde, Hairforte kullandım 3 ay verim aldım baya şuan evocapile başladım biraz da bunu deneyeceğim bi üç ay sonra buna geçeceğim işin ilginç yanı köpük formu Türk menşei likit procabilden çok daha ucuz genelde köpük formlar pahalı olurdu minoxil ürünlerinde.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2020, 01:49:59 »
Ben denemedim fakat listemde, Hairforte kullandım 3 ay verim aldım baya şuan evocapile başladım biraz da bunu deneyeceğim bi üç ay sonra buna geçeceğim işin ilginç yanı köpük formu Türk menşei likit procabilden çok daha ucuz genelde köpük formlar pahalı olurdu minoxil ürünlerinde.
Valla çok güzel bir seçim gibi duruyor hocam lakin etkisi olacak mı bakalım.

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2020, 03:20:08 »
Insan istiyor ki genetik dökülme hiç etki etmesin ancak ne yazık ki bu imkansız. Rogaine mevcut en iyi minoxil. Procapil kullanmak istemen pskolojik bir durum. Herkesin ağzının alıştığı bir çay vardır. Ben severim çaykur çay  sen seversin filiz. çaykurun tadı daha iyidir zaten filizi eklersem tadını bozmaz mıyım çayımın? Tadının daha iyi olmasını mı istiyorum.  Suyu çeşme suyu kullanmazsın . Erikli su kullanirsin . Çok mu pahalı geliyor . Çok daha uygun hazir su kullan veya arıtma taktir. Caykura ilaveten 2 adet lipton poşet çay at. Bardağını kaliteli ince seç... Yani çayın özdeki kalitesine karışma destekleyici farklı moleküllere yönel.

Tavsiyem : rogaine etkisini artırmak için önce Dermarol sırasıyla ketoral krem ve rogaine uygula.

Extra not1: Risk içerir ancak istersen Rogaine yetersiz gelmişse saw palmetto tablet kullanman saçına güç katabilir.
Extra not2: pskolojik olarak mutlu edebilirse içerisinde %5 Procapil olan mossi şampuanı mevcut şampuanın ile dönüşümlü kullanabilirsin.
Extra not3: biotin eksikliğinden bağımsız olarak tedavine 1000 mcg kullanırsan azda olsa kalite kazandirabilirsin.

Extra not4: 1 aylık lavanta kürü tedavine ekleyebilirsin.  Hem sağlık hem de dökülme için faydası olacaktır.

Son not: sürekli saçını düşünme.  Olabildiğince bakıyorsun zaten. Sabah akşam diş fırçalama rutini gibi görürsen daha doğru bir yol haritası oluşacaktır.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2020, 03:29:08 Gönderen: dunyahali »
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2020, 09:00:55 »
Insan istiyor ki genetik dökülme hiç etki etmesin ancak ne yazık ki bu imkansız. Rogaine mevcut en iyi minoxil. Procapil kullanmak istemen pskolojik bir durum. Herkesin ağzının alıştığı bir çay vardır. Ben severim çaykur çay  sen seversin filiz. çaykurun tadı daha iyidir zaten filizi eklersem tadını bozmaz mıyım çayımın? Tadının daha iyi olmasını mı istiyorum.  Suyu çeşme suyu kullanmazsın . Erikli su kullanirsin . Çok mu pahalı geliyor . Çok daha uygun hazir su kullan veya arıtma taktir. Caykura ilaveten 2 adet lipton poşet çay at. Bardağını kaliteli ince seç... Yani çayın özdeki kalitesine karışma destekleyici farklı moleküllere yönel.

Tavsiyem : rogaine etkisini artırmak için önce Dermarol sırasıyla ketoral krem ve rogaine uygula.

Extra not1: Risk içerir ancak istersen Rogaine yetersiz gelmişse saw palmetto tablet kullanman saçına güç katabilir.
Extra not2: pskolojik olarak mutlu edebilirse içerisinde %5 Procapil olan mossi şampuanı mevcut şampuanın ile dönüşümlü kullanabilirsin.
Extra not3: biotin eksikliğinden bağımsız olarak tedavine 1000 mcg kullanırsan azda olsa kalite kazandirabilirsin.

Extra not4: 1 aylık lavanta kürü tedavine ekleyebilirsin.  Hem sağlık hem de dökülme için faydası olacaktır.

Son not: sürekli saçını düşünme.  Olabildiğince bakıyorsun zaten. Sabah akşam diş fırçalama rutini gibi görürsen daha doğru bir yol haritası oluşacaktır.
Yabancı forumlarda doktorların görüşlerini de okudum o yüzden aslında bir denemek istedim. Hepsi destek tedavi için kullanılmasında hemfikir bu yüzden bir denemek istedim. Üstelik bazı gördüğüm ileri seviye kellikten nw2-3 kere dönüş yapanlar vardı onlarda procapil ile minoxidil kullanmıştı o da destek verdi aslında.

Her gün 10-20 dk masaj

Şakaklara dermastamp

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2020, 09:01:58 »
minoxil etkisini azaltmaya başladıysa procapil hiç etki etmez
Neden böyle düşünüyorsunuz ?

Her gün 10-20 dk masaj

Şakaklara dermastamp

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #10 : 26 Haziran 2020, 09:05:17 »
Benden bundan verdim sipariş bakalım sonuçlar nasıl olacak.

Her gün 10-20 dk masaj

Şakaklara dermastamp

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #11 : 26 Haziran 2020, 11:37:44 »
Yabancı forumlarda doktorların görüşlerini de okudum o yüzden aslında bir denemek istedim. Hepsi destek tedavi için kullanılmasında hemfikir bu yüzden bir denemek istedim. Üstelik bazı gördüğüm ileri seviye kellikten nw2-3 kere dönüş yapanlar vardı onlarda procapil ile minoxidil kullanmıştı o da destek verdi aslında.

Ilk bakışta mantıklı geliyor . Ancak rolü aynı.  Baş ağrısı yapar bu . Düz mantık rogaine foam miktarını artır daha fazla etki eder.
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Facebook Twitter Instagram