Gönderen Konu: Fin hakkında soru  (Okunma sayısı 915 defa)

umtttboz

• Jr. Member
  • **
Fin hakkında soru
« : 24 Haziran 2020, 15:01:11 »
Abiler merhaba 7 ay önce finasteride başlamıştım ve psikolojimi inanılmaz toparladı neredeyse saçımda boşluk kalmadı ve çevremden çok güzel tepkiler aldım..Bu yüzden bırakmak istemiyorum ancak ilk başlarda hiç bir sıkıntı yaşamamışken son zamanlarda cinsel azalma farkettim kendimde üstelik 1/3 şeklinde başlamıştım sorun yokken daha sonra 1/4 1/5 şimdi de 1/6 ya düşürdüm Öneriniz var mıdır ve ilacı 1/6 almak her şeyi başa döndürür mü ? teşekkürler

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Fin hakkında soru
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2020, 15:12:12 »
Hic basa dondurmez diye dusunuyorum.
.25 mg alan bile var ve cok da iyi sonuc aliyorlar.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2020, 16:50:54 »
Abiler merhaba 7 ay önce finasteride başlamıştım ve psikolojimi inanılmaz toparladı neredeyse saçımda boşluk kalmadı ve çevremden çok güzel tepkiler aldım..Bu yüzden bırakmak istemiyorum ancak ilk başlarda hiç bir sıkıntı yaşamamışken son zamanlarda cinsel azalma farkettim kendimde üstelik 1/3 şeklinde başlamıştım sorun yokken daha sonra 1/4 1/5 şimdi de 1/6 ya düşürdüm Öneriniz var mıdır ve ilacı 1/6 almak her şeyi başa döndürür mü ? teşekkürler
L-Arginine kullanmanı tavsiye ederim. 500 mg Solgar ile deneyebilirsin. Hem enerji verir, hem de fin yan etkilerini azaltıcı bir etkisi var.

umtttboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2020, 17:04:35 »
Hic basa dondurmez diye dusunuyorum.
.25 mg alan bile var ve cok da iyi sonuc aliyorlar.

Sağol abi görüşün için

umtttboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2020, 17:05:03 »
L-Arginine kullanmanı tavsiye ederim. 500 mg Solgar ile deneyebilirsin. Hem enerji verir, hem de fin yan etkilerini azaltıcı bir etkisi var.

Ben de öyle bir şey arıyordum çok teşekkür ederim

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2020, 17:07:54 »
Ben de öyle bir şey arıyordum çok teşekkür ederim
rica ederim.

Facebook Twitter Instagram