Gönderen Konu: ASMED - Dr. Erdoğan - 3515 Graft - 22.06.2020  (Okunma sayısı 16725 defa)

Sarc

• Jr. Member
  • **
ASMED - Dr. Erdoğan - 3515 Graft - 22.06.2020
« : 23 Haziran 2020, 22:07:08 »
Sevgili forum ailesi,

Öncelikle saç nakli yolculuğuna girmeyi planlayan herkes için müthiş bir öğrenme kaynağı olan bu platforma katkıda bulunan herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum.

28-30 yaşlar arasında başlayan ve bir süredir neredeyse aklımdan çıkmış olan dökülme sürecim nedeniyle muhtelif zamanlarda saç ekimini araştırarak ve bir süredir de forumda aralıklı da olsa günceli takip ederek 42 yaşıma kadar geldim. Dönem dönem operasyona ciddi şekilde niyetlenmiş olsam da iş yoğunluğu vb etmenlerin izin vermemesi nedeniyle hep ertelemek durumunda kaldım ve zaman içerisinde mevcut görüntümle barışık hale geldim  :)

Fotoğraflarım aşağıdaki şekildedir;

Sarc

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASMED - Dr. Erdoğan - 3515 Graft - 22.06.2020
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2020, 22:11:14 »
Aslında saç ekimi önceliğim bir hayli gerilere düşmüşken, mecburen evde oturmam gereken pandemi ortaya çıktı ve bir anda aslında uygun zamanın bu olduğunu anladım. Günceli takip etmek için mayıs ayı içerisinde tekrar foruma girdiğimde ASMED’in gerçekleştirdiği kampanya ile karşılaştım. Halihazırda operasyon için görüşmeyi ilk tercih edecek olduğum merkezin tam da evde oturmam gereken zamanlarda kampanya gerçekleştiriyor olması güzel bir sürpriz oldu. Bu sürprizden zamanında haberdar olmamı sağladığınız için sizlere tekrar teşekkür ederim.

Mayıs sonunda hızlıca merkez ile fotoğraflarımı paylaştım ve sonunda 22 haziranda Dr. Koray Erdoğan ve ekibi tarafından operasyonum gerçekleştirildi (birkaç ay daha evden çalışacağım için müthiş zamanlama oldu).

Fotoğraflardan Koray hoca ön ve ortaya 3500 ya da verteksi de dahil edecek şekilde 5000 greftlik bir ön planlama teklif etmişti. Hasta temsilcisi ile görüşmelerimizde verteks ile ilgili ciddi sıkıntımın olmadığını dile getirince 3500 greftlik planlama ile devam ettik.

Operasyondan önceki Cumartesi günü Koray Hoca tarafından saç analizim gerçekleştirildi. Donör potansiyelim 11400 greft ve saç kalınlığım 70 mikron olarak saptandı. Koray Hoca ilk etapta yanlara da girmenin iyi olacağını söyledi ancak mevcut greft sayısı ile yanlara girmeden vertekse doğru biraz daha geri gitmenin daha mantıklı olacağında karar kıldı.

Operasyon öncesi planlamayı aşağıda görebilirsiniz

Sarc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2020, 22:13:06 »
Operasyon sonrası görüntüleri ve teknik detayları aşağıda görebilirsiniz.

ASMED’de saç nakli sürecinin nasıl ilerlediğine dair forumda çok detaylı paylaşımlar mevcut. O nedenle sürecin tamamını baştan anlatmayacağım. Buna karşılık merkezle ilgili bireysel gözlemimi sizlerle paylaşmak isterim;

Herşeyden önce merkezin fiziksel özellikleri ve süreç, misafirlerine kusursuz bir deneyim yaşatmak üzerine kurgulanmış. Aracınızı parkettiğiniz andan, bütün işlemler tamamlanıp merkezi terkedinceye kadar her an ne yapacağınız belirlenmiş durumda ve süreçler işinde uzman personel tarafından yürütülüyor.
Prosedürün eş zamanlı şekilde birden fazla hastaya bu kadar dakik/eksiksiz bir akış sağlamak amacıyla kurgulanmış olması ister istemez beraberinde esnemeyi tolere edemeyecek/otomatize bir sistemi ortaya koyuyor. Bu nedenle daha butik bir deneyim yaşamak isteyen kişiler tarafından süreç fazla mekanik bulunabilir. Kendi adıma yaşadığım deneyimden fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmeliyim.

Bu kararı vermemde ve sürece ilişkin çok sayıda faydalı bilgiyi edinmemde forumun önemli yeri oldu, bu nedenle ben de sürecimi eksiksiz ve objektif şekilde paylaşarak takip eden/karar verme aşamasında olan arkadaşlara bir parça da olsa katkıda bulunmayı arzu ederim.

Umarım herkes birgün hayal ettiği şekilde bu süreci tamamlar....

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2020, 22:15:41 »
Geçmiş olsun dostum  yapilan planlama beğendim  çok güzel  i

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2020, 22:16:07 »
Geçmiş olsun açıklığınıza göre güzel planlama.Sonuçta inşallah bu şekilde güzel olucak :)

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2020, 22:18:51 »
Hayırlı olsun hocam. Kendi saçlarınız cok kaliteli görünüyor. Sonuc da cok guzel olacaktir. Kolayliklar dilerim.

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2020, 22:19:16 »
hayırlı olsun Asmed'de ektirenler olarak aramıza hoş geldiniz. Umarım güzel bir sonuçla taçlanır süreciniz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2020, 22:31:06 »
Saçlar çok kaliteli duruyor bence güzel bir sonuç ortaya çıkacak :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2020, 22:31:31 »
Hayırlı olsun donör kaliteli ekim planlaması çok güzel ön çizgide umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2020, 22:42:27 »
En karizma saç rengi . Olgun erkek rengi 😇😇.  Saçlarınız kaliteli görünüyor . İnşallah sonuç da güzel olur

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2020, 23:12:58 »
Hayırlı olsun ekim ve planlama çok iyi. Donörünüzün de maşallahı var 42 yaş için çok çok iyi.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2020, 23:14:56 »
Finas vertexi cozer cok iyi bir aciklik tam asmed e gore :)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2020, 09:52:46 »
Planlama güzel, saçlar kaliteli, kurum iyi herşey yolunda gibi hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 3500 ile çizgiyi epey arkaya götürebilmişler nerdeyse vertekse gelmiş

Sarc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2020, 10:17:00 »
Geçmiş olsun dostum  yapilan planlama beğendim  çok güzel  i
Çok teşekkür ederim Üstad

Geçmiş olsun açıklığınıza göre güzel planlama.Sonuçta inşallah bu şekilde güzel olucak :)
Çok teşekkür ederim hocam, umarım :)

Hayırlı olsun hocam. Kendi saçlarınız cok kaliteli görünüyor. Sonuc da cok guzel olacaktir. Kolayliklar dilerim.
Çok teşekkür ederim hocam, umarım senin de sonucun çok güzel olur...

Sarc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2020, 10:22:10 »
hayırlı olsun Asmed'de ektirenler olarak aramıza hoş geldiniz. Umarım güzel bir sonuçla taçlanır süreciniz.
Çok teşekkür ederim, Sizin süreciniz maşallah çok olumlu ilerliyor... umarım hepimiz için güzel sonuçlarla tamamlanır bu süre

Saçlar çok kaliteli duruyor bence güzel bir sonuç ortaya çıkacak :).
Teşekkür ederim hocam umarım :)

Hayırlı olsun donör kaliteli ekim planlaması çok güzel ön çizgide umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Çok teşekkür ederim üstad, uzun bir sürece başladık bakalım... umarım güzel biter :)

Facebook Twitter Instagram