Gönderen Konu: Dün saç ektirdikten sonra öğrenmiş olduğum Finasteride losyon hakkında kaynak...  (Okunma sayısı 1438 defa)

Kel Mimar

• Saç Ekimim:Serkan Aygın Klinik 3500 greft
  • Full Member
cfspharmacy.pharmacy
Sanırım Eczacılık alanında gelişme kaydeden Amerika da bir firma internet satışı sadece Amerika içine gerçekleştiriyor.Ama forumda herkesin bin bir buluşla gayretle uğraştığı ürünleri tek tek denemiş ve losyon tablet haline getirmiş bir firma.Bence bizim insanımız da bu konuda geride değil çok bilgili deneysel şeyler yapan arkadaşlar var bu forumda bir kaç üründe benzerlikte gördüm açıkçası.Ah sadece bizimkilere imkan verilmiyor :)

Kel Mimar

• Full Member
Birden fazla etken madde karışımı farklı ürünler gördüm tabi bu konuda daha bilgili arkadaşlar olacaktır.Almaya imkanı olanlar için aydınlatıcı şeyler söylerlerse mutlu oluruz.MEM-Saç ekim bilgisi-Hintell vb bilgili arkadaşlar bu karışımlardan hangisi tercih edilmelidir.Latanoprost-Azelaik asid-progestoron-fluocinonide  vb etken maddeleri ilk defa duydum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
mavi su gibi ürünlerin içinde olan bazı maddeler

bu karışımları bizde yaparız inanın hatta babasını yapar orman gibi saç çıkartırım ama bırakınca puffff kendı saçların dahil :)

hatta yapanlara da ders verırrım ama vıcdan ışte

Global Moderator

Kel Mimar

• Full Member
mavi su gibi ürünlerin içinde olan bazı maddeler

bu karışımları bizde yaparız inanın hatta babasını yapar orman gibi saç çıkartırım ama bırakınca puffff kendı saçların dahil :)

hatta yapanlara da ders verırrım ama vıcdan ışte
Tabi bu mavi su gibi merdiven altı ürünler üreten bir firmaya benzemiyor.Sonuçta losyon olarak üretiyor yan etkilerini biraz olsun düşürür diye düşünüyorum.Hatta formüllerini bile şeffaflıkla paylaşıyorlar.Ben eminim bu konuda bu forumda bunun hakkından gelecek kişiler olduğuna sizler gibi ama sonuç olarak labaratuar ve deneyler biraz daha güvenilir kılıyor bu işleri.

Kel Mimar

• Full Member
Firma hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse Hayvan ve insanlar üzerinde ilaçlar üreten ama bu ilaçları reçete olmadan yazdırmayan bir Eczane Yani doktorunuzun bu ilaçları yazmış olması lazım yoksa satmıyor kullanıcı yorumlarında bunları okuma fırsatı buldum.Bu ürünleri almak isteyen kişiler Amerika da bir tanıdığına yazdırması gerekebilir.Biraz meşakatli diyebiiriz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tabi bu mavi su gibi merdiven altı ürünler üreten bir firmaya benzemiyor.Sonuçta losyon olarak üretiyor yan etkilerini biraz olsun düşürür diye düşünüyorum.Hatta formüllerini bile şeffaflıkla paylaşıyorlar.Ben eminim bu konuda bu forumda bunun hakkından gelecek kişiler olduğuna sizler gibi ama sonuç olarak labaratuar ve deneyler biraz daha güvenilir kılıyor bu işleri.

Yok benziyor demedim saydığın maddelerin bir kaçı var onların içeriğinde demek istedim
Global Moderator

Kel Mimar

• Full Member
Yok benziyor demedim saydığın maddelerin bir kaçı var onların içeriğinde demek istedim
Anladım dostum.Valla ben onların içinde bu maddelerin olduğunu bile bilmiyodum.

Facebook Twitter Instagram