Gönderen Konu: 9-10 Şubat 2017 Dhı / kalem tekniği Doğan Turan 2500+2500 5000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 14157 defa)

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
9. Gün. Donör düzelmedi, orada da kabuklanma var. Üst ekilen kısımda da kabukların dökülmesi bitmedi. Donördeki kabuklanma ve kızarıklık için tavsiyesi olan var mıdır?

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hastanede 2gece mi kalınması gerekiyor kaç gününüz hastanede geçti acaba bende orda yaptıracağım gibi gözüküyor, bir gündeki ekim kaç saat sürdü birde doğan hocayla Nasıl iletişime geçtiniz sadece telefon ilemi konuşup gidip ektirdiniz yani ekimden ne kadar önce konuşmak veya gidip anlaşmak gerekiyor, Nasıl bir prosedür izlemeliyim ona göre planlama yapıyorum teşekkür ederim, insallah güzel sonuçlar alırsınız

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hastanede 2gece mi kalınması gerekiyor kaç gününüz hastanede geçti acaba bende orda yaptıracağım gibi gözüküyor, bir gündeki ekim kaç saat sürdü birde doğan hocayla Nasıl iletişime geçtiniz sadece telefon ilemi konuşup gidip ektirdiniz yani ekimden ne kadar önce konuşmak veya gidip anlaşmak gerekiyor, Nasıl bir prosedür izlemeliyim ona göre planlama yapıyorum teşekkür ederim, insallah güzel sonuçlar alırsınız

Önce telefonla görüştüm, sonra Silivri Medical Park hastanesine gittim yüz yüze görüştüm. Benim ilk gün 7 saat 2. Günde 6 saat sürmüştür. Tabi bu kafanın yapısına ve ekilecek alana göre değişir. Kime ektirirsen ektir yüz yüze konuş bence. Kafanda soru işareti kalmasın herşeyi netleştir. İstediğin greft sayısına beklentine kadar. Umarım gönlünce olur seninde.

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
11. Gün kabuklar gitti sayılır

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sık bir ekime benziyor ama daha konuşmak için erken.hayırlı olsun

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sık bir ekime benziyor ama daha konuşmak için erken.hayırlı olsun
Sağolasın...

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sabretme süreci başladı artık.. inşallah hepsi çıkar tekrar hayırlı olsun.

mirza

• Ziyaretçi
DHİ YÖNTEMİ HER ZAMAN İLGİMİ ÇEKEN EKİMLERDİR AVANTAJLARI VAR MOTORA GÖRE İNSANLAR BUNU PEK BİLMİYORLAR

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
DHİ YÖNTEMİ HER ZAMAN İLGİMİ ÇEKEN EKİMLERDİR AVANTAJLARI VAR MOTORA GÖRE İNSANLAR BUNU PEK BİLMİYORLAR

DHI bir ekim yöntemi dir micromotor ise donor bölgedeki greftleri almaya yarayan bir cihaz insanlar micromotoru sanırım ekim yapan bir aparat olarak düşünüyorlar.
Yanlış hatırlamıyor isem bu merkez de alımı micromotor ile yapıp ekim yöntemi olarak kalem tekniğini kullanıyorlar insanlar bunu pek bilmiyorlar.

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

DHI bir ekim yöntemi dir micromotor ise donor bölgedeki greftleri almaya yarayan bir cihaz insanlar micromotoru sanırım ekim yapan bir aparat olarak düşünüyorlar.
Yanlış hatırlamıyor isem bu merkez de alımı micromotor ile yapıp ekim yöntemi olarak kalem tekniğini kullanıyorlar insanlar bunu pek bilmiyorlar.

Mikromotorla alınıp kalemle ekim yapıldı.

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sabretme süreci başladı artık.. inşallah hepsi çıkar tekrar hayırlı olsun.
Eyvallah gry09

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun, sonunda kurtulmuşsun :) Ekimin güzel gözüküyor. ilerde Vertex için bir ekim düşünüyormusun ?

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun, sonunda kurtulmuşsun :) Ekimin güzel gözüküyor. ilerde Vertex için bir ekim düşünüyormusun ?
Sağol hocam... Şimdilik düşünmüyorum. Bakalım 1 sene sonra sonucu göreceğiz.

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

benim de bugün bitti ekim işlemim. Yarın ilk yıkamam yapılacak. 4030 greft ekildi (1000 sakal). Bakalım nasıl olacak. Ama gerçekten kolay birşey değilmiş abi ya

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

benim de bugün bitti ekim işlemim. Yarın ilk yıkamam yapılacak. 4030 greft ekildi (1000 sakal). Bakalım nasıl olacak. Ama gerçekten kolay birşey değilmiş abi ya

Oo hayirli olsun bakalim, gecmis bitmis kurtulmussun sende. Yatarken diktat et. Bundan sonrasi olur olur gider

Facebook Twitter Instagram