Gönderen Konu: Saç ekimi önerisi verir misiniz yaş 21 ??  (Okunma sayısı 2334 defa)

mco52

• Full Member
Saç ekimi önerisi verir misiniz yaş 21 ??
« : 20 Haziran 2020, 15:02:52 »
Merhabalar. Herkese sağlıklı günler dilerim. Ben bilgehan aydında saç ekimi planladım. 30 hazirana randevu aldım ve sizin de saç ekimim hakkında fikirlerinizi merak ettim. Özellikle hintell adlı abimiz bayağı uzman bu konuda herhalde onun fikirlerini özellikle merak ediyorum. Bizde saç dökülmesi genetik biraz. Babamında 20 li yaşlarda dökülmüş ama ben üniversite senemde bir sene mezuna kaldım ve o sene döküldü zaten stresten erken döküldü yani. Yaşıtlarımın çok gür saçları varken dökük saçlar beni çok üzüyor. Arkadaşlarımda kel diye lakap takınca erkenden ektirmek istedim :)) Donör bölgem fikrimce gür. 30 haziranda ektirirsem eylül sonuna doğru toparlar diye şimdiden yaptırmak istedim. Fotoğraflarımı da ekledim. Lütfen görüşlerinizi paylaşır mısınız ? Saç dökülmem devam ediyor. Tek seans igf verdiler ama sonrasında da igf ye giderek bunu önlerim diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz ?

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi önerisi verir misiniz yaş 21 ??
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2020, 15:44:24 »
Kardeşim bence şuan hiç uygun değil ekim için saçların.  Ama eğer finasteride kullanırım senelerce diyorsan ektir.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2020, 15:46:25 »
Neden uygun olmadığını düşündünüz sebebini açıklar mısınız ?

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2020, 16:39:48 »
Neden uygun olmadığını düşündünüz sebebini açıklar mısınız ?

Agresif dökülme var şimdi önlere ektireceksin ama üst ve vertex hızlıca açılacak tekrar bir ekim gerekecek

mco52

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2020, 16:47:06 »
Agresif dökülme var şimdi önlere ektireceksin ama üst ve vertex hızlıca açılacak tekrar bir ekim gerekecek
Vertexe de ektiricem üstlere de sıklaştırma işlemi yapmayı düşünsem ne dersiniz ? Saçlarım yeni değil 3 senedir dökülüyor yine dökülüyor ama igf tedavisi bunu azaltmaz mı ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2020, 17:07:59 »
Yaşın  genç   saç  dökülmen hızla  devam ediyor saç ekim  olsanda  3 4 sene sonra   eski haline   dönecek  hata  eski daha ileri  dökülmen olacak     saç ekim  uygun değilsin   dostum  burdaki yorumları  ciddiye alın  çünkü ticari kaygılar içinde  yorumlar  yapılmıyor   pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın ☺

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2020, 17:14:03 »
Vertexe de ektiricem üstlere de sıklaştırma işlemi yapmayı düşünsem ne dersiniz ? Saçlarım yeni değil 3 senedir dökülüyor yine dökülüyor ama igf tedavisi bunu azaltmaz mı ?

Igf hakkında bilgim yok açıkçası. Dökülme durduracak bir gücü olduğundan şüpheliyim ıgfnin.

Yani seni anlıyorum kardeşim emin ol, nasıl özgüven düşürdüğünü biliyorum ve yasin da çok genç daha. Tadını çıkartmak istiyorsun bu yaşların üniversite yıllarının.

Gönlün nasıl rahat edecekse öyle yap bence sen, önlere ektir, vertexe dokunmayabilirsin. Üniversite hayatini biraz moralli geçir. Sonrasina bakarsin hayat ne gösterir bilinmez.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2020, 17:24:18 »
Igf hakkında bilgim yok açıkçası. Dökülme durduracak bir gücü olduğundan şüpheliyim ıgfnin.

Yani seni anlıyorum kardeşim emin ol, nasıl özgüven düşürdüğünü biliyorum ve yasin da çok genç daha. Tadını çıkartmak istiyorsun bu yaşların üniversite yıllarının.

Gönlün nasıl rahat edecekse öyle yap bence sen, önlere ektir, vertexe dokunmayabilirsin. Üniversite hayatini biraz moralli geçir. Sonrasina bakarsin hayat ne gösterir bilinmez.

Güzel yorumun için teşekkürler gregor. Evet bende bu yüzden ektirmek istiyorum. Şöyle 30-35 yaşına kadar beni idare etse bana yeter bence çünkü 21 yaşında saçlarının belirgin derecede dökük olması gerçekten çok kötü bi durum yani bi uzvun yok gibi özgüven kaybı oluyor. O yüzden insanların yorumlarını merak edip kendime göre değerlendiriyorum

mco52

• Full Member
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2020, 17:28:27 »
Yaşın  genç   saç  dökülmen hızla  devam ediyor saç ekim  olsanda  3 4 sene sonra   eski haline   dönecek  hata  eski daha ileri  dökülmen olacak     saç ekim  uygun değilsin   dostum  burdaki yorumları  ciddiye alın  çünkü ticari kaygılar içinde  yorumlar  yapılmıyor   pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın ☺
Tekrardan merhaba. Saçlarım vertexte ve şakakta dökülüyor genelde olduğu gibi. Bilgehan aydının merkeziyle görüştüğümde saç ekiminin ne kadar erken olursa o kadar iyi olacağını üstüne basa basa söylediler. Ayrıca ekilen saçların ömür boyu dökülmeyeceğini de söylediler. Ben de var olan saçlarımın dökülme süresini igf,prp gibi güçlendirme tedavileriyle 30-35 yaşlarına kadar uzatabileceğimi düşünüyorum. Haklısın ticari bi düşünceleri olmadığı için buradaki insanların bilgili ve yardımcı olmaya çalıştığını bildiğim için fikir istedim. Hintell in yorumunu hala merak ediyorum :))) yorumun için Teşekkürler Corleone

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2020, 17:53:00 »
+1
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2020, 18:03:23 »
Tekrardan merhaba. Saçlarım vertexte ve şakakta dökülüyor genelde olduğu gibi. Bilgehan aydının merkeziyle görüştüğümde saç ekiminin ne kadar erken olursa o kadar iyi olacağını üstüne basa basa söylediler. Ayrıca ekilen saçların ömür boyu dökülmeyeceğini de söylediler. Ben de var olan saçlarımın dökülme süresini igf,prp gibi güçlendirme tedavileriyle 30-35 yaşlarına kadar uzatabileceğimi düşünüyorum. Haklısın ticari bi düşünceleri olmadığı için buradaki insanların bilgili ve yardımcı olmaya çalıştığını bildiğim için fikir istedim. Hintell in yorumunu hala merak ediyorum :))) yorumun için Teşekkürler Corleone
  sen bize inan  😉    ertele   4 5 sene sonra    tekrar konu aç   yine bir değerlendirme  yaparız ☺

mco52

• Full Member
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2020, 19:10:19 »
  sen bize inan  😉    ertele   4 5 sene sonra    tekrar konu aç   yine bir değerlendirme  yaparız ☺
Abi kafada saç yokki daha ne dökülecek olan saçları uzun tuttuğum için fazla görüyorsunuz ilk fotolarda elimle tuttuğum yeri bıraksam çok az dökülmüş gibi görünüyor mesela. Yani ben vereceği ilaçlar igf vs vs ile dökülmenin duracağını düşünüyorum 3-4 senede eskisi gibi olacak demek çok iddialı bi yaklaşım saç ekim merkezi de ekilen saçlar bir daha dökülmez diyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Haziran 2020, 19:15:19 »
Abi kafada saç yokki daha ne dökülecek olan saçları uzun tuttuğum için fazla görüyorsunuz ilk fotolarda elimle tuttuğum yeri bıraksam çok az dökülmüş gibi görünüyor mesela. Yani ben vereceği ilaçlar igf vs vs ile dökülmenin duracağını düşünüyorum 3-4 senede eskisi gibi olacak demek çok iddialı bi yaklaşım saç ekim merkezi de ekilen saçlar bir daha dökülmez diyor
tamam  dostum      kafana  göre  takıl .  ekim merkezi  sana  ekilen Saçlar  dökülmez  dedise    ☺   kesin  dökülmez  ozaman  ☺

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Haziran 2020, 19:24:03 »
1.Dökülmeyi durduran tıbbi bir gelişim henüz yok.
2.Genetikle ilgili yazılanlar doğru .
3.Ektirmek istersen senin kararın, buna kimse engel olamaz.
4.Bence ektirmeye karar verdin ve foruma geldin, kendini hazırlamak istiyorsun, yazılanlar sana ne derece etki yapar muamma.
5. Arkadaşlar kel vs demesi önemli değil, dalga geçip zorbalık yapanı zaten hayatından çıkar. Ne keller var karizma , saç herşey değil!
Son karar senin, ekimi yaptırdıktan sonra yorumlarız, bol şans.

One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Haziran 2020, 20:08:39 »
Ekilen saçlar asla dökülmez diyen bir merkezi tercih etme yine de sen. Sadece forumda bile birçok örneği var ekilenlerin nasıl döküldüğünun

Facebook Twitter Instagram