Gönderen Konu: EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.  (Okunma sayısı 2027 defa)

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
« : 19 Haziran 2020, 17:32:07 »
Merhabalar arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim yaşım 32 irsi olduğunu düşündüğüm dökülmeler var bende kurban bayramından sonra ekim düşünüyorum. Özellikle tecrübeli olan arkadaşlardan bu zaman zarfında dikkat etmem gereken, hatta ekim öncesi kullanırsam iyi gelebilecek finasterid neler olduğu, ekim sırasında neler yapmam gerektiği vs. öneri, tavsiye ve tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum.Alınabilirse 4500-5000 kök işimi görür diye düşünüyorum yorumlarınız bekliyorum.

emre07x

• Sr. Member
Ynt: EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2020, 17:45:38 »
Merhaba,açık alan baya büyük gözüküyor.Donör bölge iyi gibi duruyor iki ekim planlanması gerekebilir yada ön orta bölge sıklıkta donör yetmesi durumunda vertekse kadar yettiğince ekim güzel olur.

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2020, 17:51:34 »
Merhaba,açık alan baya büyük gözüküyor.Donör bölge iyi gibi duruyor iki ekim planlanması gerekebilir yada ön orta bölge sıklıkta donör yetmesi durumunda vertekse kadar yettiğince ekim güzel olur.

Aynen kardeşim açıklık biraz geniş, kimi tek seans kimi çift seans diyor ne yapacağım konusunda kararsızım açıkcası tecrübeli arkadaşların bilgilerinden yararlanarak karar vermeyi düşünüyorum :)

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2020, 18:11:41 »
açıklığa göre doner fena değil ,iyi bir yerde ektirip birde olan saçını güçlendirebilirsen çok güzel sonuç alırsın.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2020, 18:12:56 »
Cift seans yapmaniz gerek hocam. Donör iyi görünüyor. Once on tarafi halledip daha sonra arka kismi halletmelisiniz.

İsleme girmeden finansterid ve biotin kullanabilirsiniz köklerin guclenmesi açısından.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2020, 18:33:02 »
Donör iyi görünüyor. 2 seanslık ekim lazım. Önce 4500 greft ön ve orta, 1 sene sonra da 2500-3000 greft tepe bölgesi.

Donör bölgeyi ekimden önce güçlendirmeni öneririm. Bunun için 1mg finasterid yeterli.

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2020, 18:53:09 »
açıklığa göre doner fena değil ,iyi bir yerde ektirip birde olan saçını güçlendirebilirsen çok güzel sonuç alırsın.

Teşekkür ediyorum kardeşim şuan için araştırmaların son safhasındayım bakalım.Güçlendirme işi ekimden önce mi mantıklı yoksa sonramı orasıda ayrı bi sorun :-\

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2020, 18:56:30 »
Cift seans yapmaniz gerek hocam. Donör iyi görünüyor. Once on tarafi halledip daha sonra arka kismi halletmelisiniz.

İsleme girmeden finansterid ve biotin kullanabilirsiniz köklerin guclenmesi açısından.

Açıkcası tek seansta yapıp kurtulma düşüncesine sahiptim ama yorumlara bakılırsa 2 olcak gibi  :(

Tavsiye edebileceğiniz takviye var mı peki güçlendirme için ?

alltheother

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Haziran 2020, 18:58:48 »
Dedigim gibi finansterid ve biotin ikilisini kullanabilirsiniz. Kokleriniz saglamsa operasyondan sonra da baslayabilirsiniz.

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Haziran 2020, 19:03:42 »
Donör iyi görünüyor. 2 seanslık ekim lazım. Önce 4500 greft ön ve orta, 1 sene sonra da 2500-3000 greft tepe bölgesi.

Donör bölgeyi ekimden önce güçlendirmeni öneririm. Bunun için 1mg finasterid yeterli.

Hımm ortalama 7000bin kök sanki bana biraz fazla gibi geldi be kardeşim.o kadar sağlam kök alınabilincek mi bide işin orası var.

Sanırım proscar 5mg alıp 4e bölüp başlamak lazım kökleri güçlendirmek için hem fiyat olarak propecia dan daha uygun diye biliyorum ;D

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Haziran 2020, 19:19:21 »
Dedigim gibi finansterid ve biotin ikilisini kullanabilirsiniz. Kokleriniz saglamsa operasyondan sonra da baslayabilirsiniz.

Biotin 1000-5000-10000 mg olanları var markada fiyatta farklı kafam karıştı :-\

Finansterid kastın (proscar-propesia)

Yoksa ben tamamen yanlış mı biliyorum 🤔

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 19 Haziran 2020, 20:07:24 »
1 .. 6 ay finasteride  kullanın sonra ekim girin.. 2.. doğru yer  doğru bir planlama   istediğiniz  sonuç ala bilirsiniz  forumda  takılın  konuları  tek tek takib  edin  saç ekim acele gelmez.

alltheother

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2020, 20:20:41 »
Biotin 1000-5000-10000 mg olanları var markada fiyatta farklı kafam karıştı :-\

Finansterid kastın (proscar-propesia)

Yoksa ben tamamen yanlış mı biliyorum 🤔

Solgar Biotin 5000
Proscar 1/5

Bu sekilde kullanabilirsiniz. Proscari eczaneden alırken hap kirici da alin. Bir tanesini 4 5 parcaya bolup her gun bir parca alarak kullanın. Propecia pahali ama almak isterseniz her gun bir tane icebilirsiniz.

nmkbykzr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Haziran 2020, 20:44:35 »
1 .. 6 ay finasteride  kullanın sonra ekim girin.. 2.. doğru yer  doğru bir planlama   istediğiniz  sonuç ala bilirsiniz  forumda  takılın  konuları  tek tek takib  edin  saç ekim acele gelmez.

Haklısın kardeşim acele işe şeytan karışır :) uzun zamandır aklımda ekim ama bi türlü denk gelmedi hem zaman hem maddiyat hem iş güç derken bu vakte kaldı.Ben 4500-5000 civarı yoğun bi şekilde önden arkaya doğru ekim yapılırsa beni fazlasıyla tatmin edeceğini düşünüyorum açıkcası. Bide finasteride kasıt proscar dimi yanlış bilmiyorum. ::)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2020, 20:53:19 »
Proscar  evet

Facebook Twitter Instagram