Gönderen Konu: 15-16 Şubat 2017 Zekeriya KUL 3260 greft  (Okunma sayısı 46200 defa)

taharri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 15-16 Şubat 2017 Zekeriya KUL 3260 greft
« Yanıtla #45 : 24 Mart 2017, 11:25:35 »
selam ,
Moral bozmak gibi olmasın lakin benim saçlarımda ince telli , kalitesiz , hoca aynı şeyleri banada söyledi.Köklere bakarız eğer uygun değilse hiç başlamayız ne senin paran ne benim zamanım gitsin dedi güven verdi kabul ettim.Normalde bir ay öncesinden randevu almama rağmen gittiğim gün hoca araya başka birisini almış onun işlemler bittikten sonra beni aldı. İki günde bu şekilde önce yurtdışından gelen diğer eleman sonra beni aldı. (normalde günde bir ekim yapıyor diye biliyorum).Bu benim işlemi araya kaynattığı geçiştirdiği hissi uyandırdı bende. Ben hiç birşeye itiraz etmedim herşeyi hocaya bırakmıştım . Sonunda ekim yapıldı 2500 kök ekilecek olarak 2500 euro ödedim (o kadar ekildimi hiç bilgim yok).Sonuc üc ay geçti ,zaten çok büyük bir beklentim yoktu sadece kelliğin hafif kapanmasını bekliyrodum.Bugun cıkacak yarın cıkacak derken sonuc hüsran gibi . Sizce bu konuda nasıl devam etmeliyim, para iadesini istemeli miyim.Ödediğim miktar hocanın geçiştirdiği kadar az miktar değil millet 3000 euro ödediyese bende 2500 ödedim. Bu ekimi bana 3 bin tl ye yapacak yerlerde vardı , bu kadar kötü bir sonucu oralardada alabilirdim.Sonucta beklentim cok yüksek değil diye bu şekilde olması gerekmiyordu.Konu hakkında fikri olanların yorumlarını beklerim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, bende Zekeriya hocada saç ektirdim... Hoca aynı şeyleri bana da söyledi, ya bu hocamızın tarzı, ya da üçümüzünde saç tipi aynı...

Benimde saç tellerim ince, ekim yapılacak alan çok geniş ve maalesef donör bölgem çok zayıftı... 
Bende bu nedenle forumda sonuçları incelerken benim saç tipime yakın olan kişilerde elde edilen sonuçlara baktım, bunun neticesinde ahmet67, nickini şimdi hatırlayamadıklarım ve hocanın ekim yaptığı yabancı forumlardaki birkaç kişiyi inceledim...
Araştırmalarım sonucunda elde ettiğim sonuç, hocamın ekimleri Allah'ın izniyle tutuyor, bu konuda kalbinizi ferah tutun. Ben ekim sonrasında da hocama sorduğumda bu teknikle ekilen saçların Allah'ın izniyle tutmama şans yok demişti.

Siz ekim yapılalı henüz üç ay olmuş ama saç ekimi sonuçları bölümünde Zekeriya Kul olarak aratırsanız hocanın ekimlerinin genelde 4. ayda atak yapmaya başladığını görürsünüz.
Bence sekiz ay içinde kayda değer bir gelişme görmezseniz Zekeriya Hoca ile de görüşün derim, ama bana sorarsanız şimdi yapmanız gereken bir iki ay daha sabırla beklemek.

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 25 Mart 2017, 17:52:49 »
Arkadaşlar kafada çok sivilce oldu. Leyla hanım normal dedi ama flash ve güneşe karşı cektim çok kötü gozukuyor.bu aralar 2.gunde bir yıkıyordum buda biraz yağlanma yaptı acaba bundan mı ?

Safak3859

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 25 Mart 2017, 18:26:07 »
Arkadaşlar kafada çok sivilce oldu. Leyla hanım normal dedi ama flash ve güneşe karşı cektim çok kötü gozukuyor.bu aralar 2.gunde bir yıkıyordum buda biraz yağlanma yaptı acaba bundan mı ?

bende de sivilcelenme var büyük büyük ama biotin kullandığım ıcın ona baglıyorum ben.. Kendı kendıne gıdıyor sıvılceler sıkıntı yapacak bi durum yok gibi..

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 25 Mart 2017, 18:39:13 »
Sivilce ve kaşınma çok normal. Merak etme kaşıntı çok olursa kafanızı ılık suya sokun tazikli suya sokmayın ama

albora

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 25 Mart 2017, 19:55:53 »
selam ,
Moral bozmak gibi olmasın lakin benim saçlarımda ince telli , kalitesiz , hoca aynı şeyleri banada söyledi.Köklere bakarız eğer uygun değilse hiç başlamayız ne senin paran ne benim zamanım gitsin dedi güven verdi kabul ettim.Normalde bir ay öncesinden randevu almama rağmen gittiğim gün hoca araya başka birisini almış onun işlemler bittikten sonra beni aldı. İki günde bu şekilde önce yurtdışından gelen diğer eleman sonra beni aldı. (normalde günde bir ekim yapıyor diye biliyorum).Bu benim işlemi araya kaynattığı geçiştirdiği hissi uyandırdı bende. Ben hiç birşeye itiraz etmedim herşeyi hocaya bırakmıştım . Sonunda ekim yapıldı 2500 kök ekilecek olarak 2500 euro ödedim (o kadar ekildimi hiç bilgim yok).Sonuc üc ay geçti ,zaten çok büyük bir beklentim yoktu sadece kelliğin hafif kapanmasını bekliyrodum.Bugun cıkacak yarın cıkacak derken sonuc hüsran gibi . Sizce bu konuda nasıl devam etmeliyim, para iadesini istemeli miyim.Ödediğim miktar hocanın geçiştirdiği kadar az miktar değil millet 3000 euro ödediyese bende 2500 ödedim. Bu ekimi bana 3 bin tl ye yapacak yerlerde vardı , bu kadar kötü bir sonucu oralardada alabilirdim.Sonucta beklentim cok yüksek değil diye bu şekilde olması gerekmiyordu.Konu hakkında fikri olanların yorumlarını beklerim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, bende Zekeriya hocada saç ektirdim... Hoca aynı şeyleri bana da söyledi, ya bu hocamızın tarzı, ya da üçümüzünde saç tipi aynı...

Benimde saç tellerim ince, ekim yapılacak alan çok geniş ve maalesef donör bölgem çok zayıftı... 
Bende bu nedenle forumda sonuçları incelerken benim saç tipime yakın olan kişilerde elde edilen sonuçlara baktım, bunun neticesinde ahmet67, nickini şimdi hatırlayamadıklarım ve hocanın ekim yaptığı yabancı forumlardaki birkaç kişiyi inceledim...
Araştırmalarım sonucunda elde ettiğim sonuç, hocamın ekimleri Allah'ın izniyle tutuyor, bu konuda kalbinizi ferah tutun. Ben ekim sonrasında da hocama sorduğumda bu teknikle ekilen saçların Allah'ın izniyle tutmama şans yok demişti.

Siz ekim yapılalı henüz üç ay olmuş ama saç ekimi sonuçları bölümünde Zekeriya Kul olarak aratırsanız hocanın ekimlerinin genelde 4. ayda atak yapmaya başladığını görürsünüz.
Bence sekiz ay içinde kayda değer bir gelişme görmezseniz Zekeriya Hoca ile de görüşün derim, ama bana sorarsanız şimdi yapmanız gereken bir iki ay daha sabırla beklemek.

@taharri eyvallah hocam biraz moral verdin cok teşekkür ederim.Hocanın samimiyetine bende güveniyorum , o yüzden şimdiden olumsuz  birşey söylemek istemiyorum,lakin forumdaki üc aylık arkadaşlara bakınca arada baya fark görünce ister istemez üzüldüm.Hayırlısı artık iki ay daha bekleyeceğiz.

@Jokey35 seninde ilgine teşekkür ederim , şu an tam yüzüncü gündeyim.Beşinci ayı bekliyorum sonrasında dediğin şekilde paylaşım  yapacağım.

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 25 Mart 2017, 20:09:12 »

bende de sivilcelenme var büyük büyük ama biotin kullandığım ıcın ona baglıyorum ben.. Kendı kendıne gıdıyor sıvılceler sıkıntı yapacak bi durum yok gibi..
aynen hocam bende ona bağlıyorum çünkü onu kullanmaya başladıktan sonra alnımda çok fazla sivilce olmaya başladı ama ekim bölgesinde olunca biraz korkuttu açıkçası

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 04 Nisan 2017, 19:50:04 »
48.gün sivilceler hala geçmedi şok dökülme azaldı.biotin ve xpecia beraber kullanmak mantıklı mı? Bence biotin sivilce yapıyor bırakıp günde iki tane xpecia ile devam etsem yeter mı?

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 06 Nisan 2017, 10:18:50 »
Arkadaslar 50.gun kafayi biryere vurdum acaba birsey olurmu?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 06 Nisan 2017, 11:38:18 »
hiç bir şey olmaz şuan ekileni cımbızla çek yine olmaz çoktan tuttu onlar

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 24 Nisan 2017, 16:35:11 »
arkadaşlar 68.gün oldu. 1 aydır yoğun sivilceler gitmedi normal mi ? telefonla mesaj çektiğimde normal demişti ama çokta normal olduğunu düşünmüyorum çok fazla olması alerji mi oldu acaba diye düşündürüyor en kısa zaman bizzat gidip zekeriya hocaya kontrol ettirecem.

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 24 Nisan 2017, 16:45:47 »
68.gün donör bölgeyi yeni kestirdim

Keladam38

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 25 Nisan 2017, 22:48:20 »
Hocam benimde yas 23 yeni ektirdim bugun 18. Gun sac seklim ekim sayısı bolgesi donör vs cok benzetiyorum senden takip ediyorum kendimi 2 gun sonra nolcam falan diye :) ayni bende ince telliyim, valla hocam ekimin guzel olmus ben begendim tras etmende çok hoş olmus komik bi goruntu olmaz tertemiz
Keladam38

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 26 Nisan 2017, 00:21:44 »
Hocam benimde yas 23 yeni ektirdim bugun 18. Gun sac seklim ekim sayısı bolgesi donör vs cok benzetiyorum senden takip ediyorum kendimi 2 gun sonra nolcam falan diye :) ayni bende ince telliyim, valla hocam ekimin guzel olmus ben begendim tras etmende çok hoş olmus komik bi goruntu olmaz tertemiz
ince telli olmak iyidir hocam doğal durur ama cilt benim gibi hassas olursa 2 sivilce yerine 10 sivilce çıkıyor sıkıntı burada başlıyor

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 03 Mayıs 2017, 15:28:53 »
77. gün sivilceler gitmeye başladı 2 haftaya sivilce kalmaz diye tahmin ediyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 03 Mayıs 2017, 16:58:07 »
Güzel olacak gibi inşallah iyi sonuç alırsın
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram