Gönderen Konu: ASUMAN HAİR / 4800 Greft / 16.06.2020 / Yaş 36  (Okunma sayısı 141957 defa)

asewes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAİR / 4800 Greft / 16.06.2020 / Yaş 36
« Yanıtla #480 : 31 Ocak 2021, 17:09:16 »
Geçmiş olsun kardeşim yeni gördüm revizeni senin çıkmayanlara rağmen iyiydi şimdi muhteşem olur yaza kadar muhtemel hafifte uzatırsın sudan çıkınca ıslak saçları savurursun , benimde hayalim vikingsteki ragnar gibi yanları kazıtıp üstleri uzatacağım  ;D

Der_Kaiser

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #481 : 31 Ocak 2021, 17:14:48 »
Hacım giremiyordum bir süredir foruma. 10 ocak paylaşımında saçların çok güzel olmuş, yetmemiş bir de revize yapmışsın. :) çok daha güzel olacak umarım.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #482 : 31 Ocak 2021, 17:35:35 »
Geçmiş olsun kardeşim yeni gördüm revizeni senin çıkmayanlara rağmen iyiydi şimdi muhteşem olur yaza kadar muhtemel hafifte uzatırsın sudan çıkınca ıslak saçları savurursun , benimde hayalim vikingsteki ragnar gibi yanları kazıtıp üstleri uzatacağım  ;D

EyvAllah, Aynen Abi, Yazı Aklıma Geldi Yine;

1 yıl sonra, iyice uzamış olan Yeni ekilen saçlarınızla denizden çıkarken, başınızı hızlı bir şekilde aşağıdan yukarıya doğru salladığınızda, saçlarınızın uç kısımlarındaki damlacıkların, yer çekimine karşı koyarak, gökyüzüne doğru hızla yükselirken oluşturduğu, o görkemli şekilleri hayâl Etmek.. :D

Abi yanları Kısa Tutmak mantıklı, Bende O' şekilde yaparım Belki, Abi Umarım Sizinde Ragnar Gibi Hayalini Kurduğunuz Şekilde Olur.. :D |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

• Hero Member
« Yanıtla #483 : 31 Ocak 2021, 17:38:39 »
Hacım giremiyordum bir süredir foruma. 10 ocak paylaşımında saçların çok güzel olmuş, yetmemiş bir de revize yapmışsın. :) çok daha güzel olacak umarım.

EyvAllah Kral, teşekkürler, Umarım Daha Güzel Olur.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #484 : 31 Ocak 2021, 17:40:47 »
Efsane bir saç bekliyorum senden yüzümü kara çıkarma:)
Global Moderator

• Hero Member
« Yanıtla #485 : 31 Ocak 2021, 20:08:58 »
Efsane bir saç bekliyorum senden yüzümü kara çıkarma:)

İnşAllah Başkan.. :D
Lanet Peşimi Bıraktı Galiba.. :D
Artık, Efsane Olur Umarım.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #486 : 03 Şubat 2021, 21:53:51 »
SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1

SERÜVEN 2 :D

REVİZE ÇÖZÜMLERİ.. (^_^)

Arkadaşlar süreci bekleyenler için çekmiş olduğum 210. Gün resimlerinden sonra, saçlarımı kısalttım, çünkü ekimin başından beri doğru düzgün çıkış olmayan, Saçlar uzunken tarama yönü ayarlanınca biraz kapanan, ama saçlar biraz yağlansın yada nemlensin, hemen sönük kalan bölgeler, Ön plana çıktı yine..

Asuman hanıma arada bir resim atıp bilgi verdiğim, ve 7. Ayın bitiminde de bi çıkış oluşmazsa Revize yapabiliriz dediği bölgeler, yani Hep O' 4-5 nokta hariç süreçten memnunum Dediğim bölgeler..

O' bölgelerde Lanet Devam ediyordu.. :D Ve 210. Güne kadarda çıkış olmadı, resimlerde çözünürlükten dolayı çok görünmüyor, ama ben aynaya baktığımda görüyordum, Ve Bazı arkadaşlarımda söylüyordu..

Ekim sonrası kararma ve travmatik durumlar oluşan Bazı yerlerde nokta dahi çıkış olmadı, Kararmalar, Nekrozdan dönmüştü, ama nekroz etkisi Oluştu, herkeste olmuyor ama benim biraz şansızlığım oldu bu konuda..

1. Resim 120. Gün ve Boşlukları görmüştük zaten, çıkış olmamıştı ve sonrasında, 2. Resim Kısa 210. Gün Resmi Olan, 210' a kadar aradan geçen 90 günde yine Aynı kaldı, ve 7. Ayda da değişiklik olmadı ve beni psikolojik olarak olumsuz etkiledi..

Ve bölgelerden artık umut kesilince revize yapıldı, İnşAllah, Bundan sonrası O bölgelerde Bi tık daha Kapanırsa Güzel olacak..

Yine sayfalar dolusu Bir süreç olmasın diye, revize için sürekli resim atmayı düşünmüyorum, zaten 210. Güne bakarak da süreç göz önünde bulundurulabilir..

Revize süreci için, sık değil ama, sadece göze hitap eden değişimlerde resim atmayı planlıyorum, yani aradaki farkı görmek adına, 2 şer resim şeklinde, Yani Ekimin 90. Günü Revize 90. Gün, Ekim 120 Revize 120 şeklinde, değişimi görmek Adına, Daha sağlıklı olur bence..

Süreci Baştan Yaşamak zor olacak Ama, ilk ekilen Önceki saçlarımın yardımıyla ilki kadar değil Tabi, Önemli olan Sonu güzel Olsun.. (^_^)

Hepinize Tekrardan Bol Şans Dilerim..

Saçsız Adam.. :D

Geçmiş olsun. Revizyon iyi görünüyor. Umarım sorunsuz bu süreci tamamlarsın. |-nazarboncugu-|
En azından revize yapmalarına sevindim. Keşke gerek olmasaydı tabii ki.

Ben de Asuman Hanım’dan gün aldım. İkinci ekimi orada yaptıracağım. Fiyatı bayağı artmış ama yapacak bir şey yok.

• Hero Member
« Yanıtla #487 : 03 Şubat 2021, 23:37:25 »
Geçmiş olsun. Revizyon iyi görünüyor. Umarım sorunsuz bu süreci tamamlarsın. |-nazarboncugu-|
En azından revize yapmalarına sevindim. Keşke gerek olmasaydı tabii ki.

Ben de Asuman Hanım’dan gün aldım. İkinci ekimi orada yaptıracağım. Fiyatı bayağı artmış ama yapacak bir şey yok.

EyvAllah hocam, Aynen süreç sıfırlanmış gibi oldu, ama tabi Sonu Güzel olsun, Bilmiyorum Asuman hanımla birlikte ön çizgi planlaması Yaptınız mı, Ama Gitmişken güzel bir Ön çizgi ve Temple ekimide Fena olmaz, Önceki Ekim'de Sakal kullanılmadıysa, 1.000 civarı da Sakaldan Alınır, Ama donör + sakal, Eğer vertex' e girilecekse, Ön çizgi ve temple' e girmek Riskli olabilir, Çünkü Yine 2.000 civarı Gider Ön çizgiye, Şimdiden Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

istanbuls

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #488 : 05 Şubat 2021, 14:10:06 »
Bütün hikayenizi baştan sona okudum, enerjiniz yazdıklarınıza yansıyor. Bu revizyon ekimiyle istediğiniz saçlara kavuşacaksınız bundan hiç şüphem yok😊

• Hero Member
« Yanıtla #489 : 05 Şubat 2021, 15:00:48 »
Bütün hikayenizi baştan sona okudum, enerjiniz yazdıklarınıza yansıyor. Bu revizyon ekimiyle istediğiniz saçlara kavuşacaksınız bundan hiç şüphem yok😊

EyvAllah hocam, Enerji önemli.. :D Herkesin İstediği saçlara Kavuşmasını Dilerim, Daha İyi Olur Umarım.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #490 : 07 Şubat 2021, 22:07:18 »
EyvAllah hocam, Aynen süreç sıfırlanmış gibi oldu, ama tabi Sonu Güzel olsun, Bilmiyorum Asuman hanımla birlikte ön çizgi planlaması Yaptınız mı, Ama Gitmişken güzel bir Ön çizgi ve Temple ekimide Fena olmaz, Önceki Ekim'de Sakal kullanılmadıysa, 1.000 civarı da Sakaldan Alınır, Ama donör + sakal, Eğer vertex' e girilecekse, Ön çizgi ve temple' e girmek Riskli olabilir, Çünkü Yine 2.000 civarı Gider Ön çizgiye, Şimdiden Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)

İlk ekimde sakaldan alınmıştı, tekrar da alınabilir ama gerek var mı bilmiyorum.

Asuman Hanım ile Whatsapp aracılığı ile videolu bir görüşme yaptım. Buraya koyduğum resimleri kendisine gönderdim ve bana 3500 greft daha çıkacağını, 2500’ünü verteks için gerisini de ön çizgideki boşluklar ve resimlerde de görüldüğü gibi seyrek yerler için kullanılacağını söyledi. İyi bir sonuç çıkar çünkü saç kaliteniz iyi dedi.

Bakalım umarım dediği gibi olur.

Ön çizgi keşke dediğin gibi mesela bir santim daha önde olsa ama yeterli donörünün yok. Ameliyat gününde sorarım, eğer yeterli olur sıkı da görüntü sağlarım diyorsa tabii ki, çok da iyi olur.

Gs3430

• Full Member
« Yanıtla #491 : 07 Şubat 2021, 22:21:50 »
Saçlar eminim çok güzel olacak 👍🏻

• Hero Member
« Yanıtla #492 : 07 Şubat 2021, 23:51:46 »
İlk ekimde sakaldan alınmıştı, tekrar da alınabilir ama gerek var mı bilmiyorum.

Asuman Hanım ile Whatsapp aracılığı ile videolu bir görüşme yaptım. Buraya koyduğum resimleri kendisine gönderdim ve bana 3500 greft daha çıkacağını, 2500’ünü verteks için gerisini de ön çizgideki boşluklar ve resimlerde de görüldüğü gibi seyrek yerler için kullanılacağını söyledi. İyi bir sonuç çıkar çünkü saç kaliteniz iyi dedi.

Bakalım umarım dediği gibi olur.

Ön çizgi keşke dediğin gibi mesela bir santim daha önde olsa ama yeterli donörünün yok. Ameliyat gününde sorarım, eğer yeterli olur sıkı da görüntü sağlarım diyorsa tabii ki, çok da iyi olur.

Saçlarınızın Şu anki Durumu zaten Güzel, birde Üstüne Bu planlama, Bence Harika bir Sonuç Olacak, Şimdiden Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

• Hero Member
« Yanıtla #493 : 07 Şubat 2021, 23:56:34 »
Saçlar eminim çok güzel olacak 👍🏻

EyvAllah Hocam, Sürece göre Senin saçlarda Tahmin ettiğim gibi Efsane Gidiyor, Da iyi Olur Umarım.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

yoncel85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #494 : 09 Şubat 2021, 08:26:48 »
SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1

SERÜVEN 2 :D

REVİZE ÇÖZÜMLERİ.. (^_^)

Arkadaşlar süreci bekleyenler için çekmiş olduğum 210. Gün resimlerinden sonra, saçlarımı kısalttım, çünkü ekimin başından beri doğru düzgün çıkış olmayan, Saçlar uzunken tarama yönü ayarlanınca biraz kapanan, ama saçlar biraz yağlansın yada nemlensin, hemen sönük kalan bölgeler, Ön plana çıktı yine..

Asuman hanıma arada bir resim atıp bilgi verdiğim, ve 7. Ayın bitiminde de bi çıkış oluşmazsa Revize yapabiliriz dediği bölgeler, yani Hep O' 4-5 nokta hariç süreçten memnunum Dediğim bölgeler..

O' bölgelerde Lanet Devam ediyordu.. :D Ve 210. Güne kadarda çıkış olmadı, resimlerde çözünürlükten dolayı çok görünmüyor, ama ben aynaya baktığımda görüyordum, Ve Bazı arkadaşlarımda söylüyordu..

Ekim sonrası kararma ve travmatik durumlar oluşan Bazı yerlerde nokta dahi çıkış olmadı, Kararmalar, Nekrozdan dönmüştü, ama nekroz etkisi Oluştu, herkeste olmuyor ama benim biraz şansızlığım oldu bu konuda..

1. Resim 120. Gün ve Boşlukları görmüştük zaten, çıkış olmamıştı ve sonrasında, 2. Resim Kısa 210. Gün Resmi Olan, 210' a kadar aradan geçen 90 günde yine Aynı kaldı, ve 7. Ayda da değişiklik olmadı ve beni psikolojik olarak olumsuz etkiledi..

Ve bölgelerden artık umut kesilince revize yapıldı, İnşAllah, Bundan sonrası O bölgelerde Bi tık daha Kapanırsa Güzel olacak..

Yine sayfalar dolusu Bir süreç olmasın diye, revize için sürekli resim atmayı düşünmüyorum, zaten 210. Güne bakarak da süreç göz önünde bulundurulabilir..

Revize süreci için, sık değil ama, sadece göze hitap eden değişimlerde resim atmayı planlıyorum, yani aradaki farkı görmek adına, 2 şer resim şeklinde, Yani Ekimin 90. Günü Revize 90. Gün, Ekim 120 Revize 120 şeklinde, değişimi görmek Adına, Daha sağlıklı olur bence..

Süreci Baştan Yaşamak zor olacak Ama, ilk ekilen Önceki saçlarımın yardımıyla ilki kadar değil Tabi, Önemli olan Sonu güzel Olsun.. (^_^)

Hepinize Tekrardan Bol Şans Dilerim..

Saçsız Adam.. :D

kardeşim hayırlı olsun. Şu sayfada en çok desteklediğim kişilerden birisin. Ekimini de çok beğenmiştim. Hakkında hayırlısı olsun, emin ellerde revize planlamışsın. Kuşkusuz harika bir sonuç olacaktır. Merakla takip ediyor olacağım.

Facebook Twitter Instagram