Gönderen Konu: 3 Temmuz da saç ekimi gerceklestiricem.  (Okunma sayısı 3562 defa)

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
Ynt: 3 Temmuz da saç ekimi gerceklestiricem.
« Yanıtla #45 : 28 Şubat 2021, 02:14:00 »
KaiserSS denilen kullanıcı arkadaşa söylüyorum insanlara fikrinizi beyan edebilirsiniz ama kullandığınız cümlelere dikkat etmek zorundasınız öyle laf olsun diye konuştuğunuz gelişi güzel kelimelerle bu kadar basit bi şekilde kimsenin hakkına giremezsiniz kasap ne demek ya sen benim bu işe ne kadar gece gündüz emek verdiğimi bir telinde kul hakkı gözettiğimi biliyormusun da böyle pervasızca konuşuyorsun girdin baktın mi da doğallık yok diyorsun geriye tarasalar saçlarını hepsi geriye doğru öne eğim versek hepsi öne doğru çünkü amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek tekrar söylüyorum kardeşim bizim işlerimiz kötü mü sana göre bunu bi başkasına söylerken Ekim merkezine karşı saygısızlık yapamazsın kime be kasaplığımızı gördün diye sorarlar adama Rızkı veren Allah biz tercih ediliriz yada edilmeyiz ama yorum yaparken biraz içinizde Allah korkusu olsun.

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #46 : 28 Şubat 2021, 03:05:14 »
Hepsinde planlama cacık, çizgiler tek düze ve özensiz bilgine.
bi yorum yaparken mahalle ağzıyla konuşmayın ve söylediğiniz şeyi destekleyecek kanıtlar sunun girip baktınız mi da bu şekilde konuşuyorsunuz bence cacık olan sizin yorumlarınız

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #47 : 28 Şubat 2021, 03:17:51 »
Diğer kasaptan iyidir emin ol👍
seninle hesabımı ahirete bırakıyorum mesele para pul değil verilen emeği iki cümleyle aşagılamak bu kadar basit değildir sen ne hakla kasap diyorsun önce bi Adam gibi konuşmayı öğrenmen gerekiyor ki oda zor.

Facebook Twitter Instagram