Gönderen Konu: Serkan Aygın Klinik 16.06.2020 - 4000 greft DHİ  (Okunma sayısı 34984 defa)

freeyourmindtr

• Sr. Member
Ynt: Serkan Aygın Klinik 16.06.2020 - 4000 greft DHİ
« Yanıtla #211 : 13 Aralık 2020, 13:26:08 »
Üstad hayırlı olsun ben de senin gibi 6. ayda artık bu işin genel anlamda belli olduğuna inananlardanım. Bana göre bu saatten sonra saçlar daha dolgunlaşır ve kalınlaşır.
Elbette hepimiz bir çok yorum yapabiliriz ama bana göre önemli olan sen sonuçtan mutlu oldun mu eğer öyle ise gerisi bence çok dert değil. Bir de meark ettiğim klinik 6. ay sonuçları için nasıl bir yorumda bulundu.

Kliniğe herhangi bir resim göndermedim.

Bu arada eşim ve annem ile bu resimleri siteye ekledikten sonra konuştuğumda nedense resimlerde olduğundan daha seyrek görünüyor dediler. Ben de bazı resimleri görünce bayağı bozulmuştum. Aynada baktığımda bence de seyrek görünse de, resimlerdeki kadar seyrek görünmüyor. Tabii ki son resim hariç. Orada görüntü biraz seyrek olsa da çok tatmin edici. Bence...

Bugün bu kez iPhone X ile bir iki fotoğraf çekip koyacağım.

Altı ay konusunda hep söylediğim gibi, bence yüzde 75-80 ekim sonucu kendini belli ediyor. Öndeki bazı kökler kalınlaşırsa biraz daha iyi bir sonuç olur kesinlikle.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #212 : 13 Aralık 2020, 13:35:16 »
Dostum konunu inceledim. Once ki halinin fotolarini goremedigim icin tam bi yorum yapamiyorum ama 6 ayda bu is biter sonradan 1 tik kalinlasma ve dolgunluk olur. Bu saci ya cok kisa kullanmalisin yada uzatip yanlari kisa tutmalisin max verim icin

Şimdi önceki telefonumdan ekimden sanırım bir iki hafta önce çektiğim resmi senin için buldum.

Ben biter demiyorum ama büyük oranda kendini belli eder diyorum. Yani altı ay eşiğinden sonra acayip değişim geçirilen bir ekimi ben hatırlamıyorum ki 2005’ten beri aralıklar olsa da saç ekimlerini yerli yabancı forumlarda takip ediyorum.

Beyazbere

• Full Member
  • 😎👍
    • Serkan AYGIN 4200 Fue+DHI
« Yanıtla #213 : 13 Aralık 2020, 13:35:45 »
Hiç bir kamera çıplak göz gibi olmuyor. 1-1,5 metre uzaklıktan da bi fotoğraf çekerseniz genel durumuzu net görmüş oluruz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 13 Aralık 2020, 13:36:01 »
arada 100 ler ce ince saç teli vardır onlar bır kalınlaşsın bakalım 12 aya kadar memnun kalırsın umarım biraz daha sabır
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 13 Aralık 2020, 13:37:30 »
Bence Ön çizgi Biraz Geride olmuş, ve şakak Tamamlanmamış, onun dışında ön orta 4.500 daha iyi olurdu, 6. Ay için Normal bir çıkış, Daha 1-2 ay daha Fark eder bence.. Daha iyi olur İnşAllah, Bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)

bu kadar açık alana ön çizgi bu kadar ileri de yapılırsa nasıl dolacak ? adam 18 yaşında değil ki böyle cizgi yapılsın açık alana göre çizgi makul bıraz daha sıklaşırsa daha güzel olur görüntü umarım sıklaşır
Global Moderator

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #216 : 13 Aralık 2020, 13:43:14 »
Önümüzdeki 1 ayda sonuç daha da netleşir önümüzü görebiliriz şu anlık iyi gidiyor ancak mükemmel de diyemem.
Önceki halinize göre tabii ki iyi önler ama seyrek geldi gözüme ne kadar gelişecek muamma. 4000 yerine 5000 greftlik ekim yapılmalıydı bence, donör iyi duruyor bi 3000-4000 greft daha rahat çıkar gibi.
Sonuca göre 2.ekimde sıklaştırma da yapılır en kötü.

İşin ilginç yanı bana donörün yeterli değil denmişti. Zaten ASMED’ten bu nedenle red almıştım.

Ama şimdi baktığımda belki aldığım ilaçların etkisiyle arka bölüm hala çok kuvvetli duruyor. Verteks’te de gelişme olduğunu görüyorum.

Bana Serkan Aygın’da eken kişilerden biri ekimin hemen öncesinde ikinci ekim için (sanırım) 1500 greft civarı daha alırız demişti.

Tabii şu da var
1/4 proscar
Önce prozinc sprey sonra Hair forte minoxil sprey
Multivitamin
Vitamin D
Biotin
Saw Palmetto
Ve bir süre Xpecia kullandım.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #217 : 13 Aralık 2020, 13:46:21 »
bu kadar açık alana ön çizgi bu kadar ileri de yapılırsa nasıl dolacak ? adam 18 yaşında değil ki böyle cizgi yapılsın açık alana göre çizgi makul bıraz daha sıklaşırsa daha güzel olur görüntü umarım sıklaşır

Aynen Başkan, ne bileyim yani vertex'e girilmemiş, ve sayı 4.500 e çekilip Belki biraz daha öne çekilir, sonra sakal destekli vertex' e doğru sıklaştırılır gibi hayal etmiştim, Sonradan ön çizgiyle uğraşmak Daha zor olur belki diye düşünmüştüm, Ama donör çok sağlam olmadığı İçin belki böyle bir uygulamaya Gidildi bilmiyorum, Doğrudur, Önemli olan beklenti ve memnuniyet sonuçta.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Beyazbere

• Full Member
  • 😎👍
    • Serkan AYGIN 4200 Fue+DHI
« Yanıtla #218 : 13 Aralık 2020, 13:47:45 »
arada 100 ler ce ince saç teli vardır onlar bır kalınlaşsın bakalım 12 aya kadar memnun kalırsın umarım biraz daha sabır
Hintell e katılıyorum. Her türlü “iyi ki” diyeceksin 😎👍

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #219 : 13 Aralık 2020, 13:49:32 »
Ben beğendim kardeşim, gayet doğal görünüyo, daha da kalınlaşacak saç tellerin, önemli olan saçlar ekim diye sırıtmasın. 1 yıl olduğunda da sonuç istenilen forma ulaşmazsa ekim merkezi gereğini yapacaktır😎👍

En öndeki saçların biraz daha kalınlaşmasını ben de umuyorum. Ama maalesef önde ekilen ve çıkmayan çok kök var. En üzücü durum da bu. Çünkü o bölgede yoğun çalışılmıştı.

Kabuklar döküldükten sonraki fotoğrafa bakarsanız dediğimi anlarsınız.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #220 : 13 Aralık 2020, 13:51:19 »
6 için açık alana göre gelişim fena değil süreç sonu önden tepe çizgisine kadar bir sıklaştırma daha yaptırın bence bu tarz açıklıklar için ancak iki ekim güzel sonuçlar elde ediliyor bence su an fena değil.

Görüş belirttiğin için sağol.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #221 : 13 Aralık 2020, 13:52:44 »
Geniş alan ekim seyrek vs yorumlarindan ziyade 6 ay sonunda on çizgide problem var bence . Hem tam anlamıyla çıkışlar olmamış hem de çok düz bir çizgi çekilmiş gibi . 2 ay daha beklemek lazım net yorum için ... Geçen gün Koray erdogan canlı yayınını izledim , kendisi enseden alınan her bir greftin farklı fazlarda olabildiğini bu sebeple ekimlerde bir tarafin 4 ayda diğer tarafın 8 ayda çıkabileceğini söyledi . Mantıklı geldi bana.

Yorumuna katılıyorum. Bence haklısın.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #222 : 13 Aralık 2020, 13:59:59 »
Bence Ön çizgi Biraz Geride olmuş, ve şakak Tamamlanmamış, onun dışında ön orta 4.500 daha iyi olurdu, 6. Ay için Normal bir çıkış, Daha 1-2 ay daha Fark eder bence.. Daha iyi olur İnşAllah, Bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)
Merhaba. Kesinlikle haklısın. Ama çizginin öne çekilmemesini özellikle istedim. Donörüm sağlam olmadığı için nispeten dar alanda homojen ve nispeten sık bir ekim istedim. Saç çizgisini o noktaya çekebilecek donörüm yoktu maalesef.

Gerçi uzatınca ve belki de bu süreçte aldığım proscar nedeniyle ekimden sonra bile arka bölüm acayip sıkı ve güçlü duruyor. Bir diğer avantajım da çoğu teller hem çoklu hem de bayağı kalın çıktı.

Ayrıca verteks hariç tepe kısmında ve ön ortada ölmeye başlamış ama hala olan çok sayıda saç telim vardı. Proscar almama ve etkisini göstermesine rağmen sonucun sıkı olmaması biraz şaşırttı diyebilirim.

İyi dileklerin için teşekkür ederim.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #223 : 13 Aralık 2020, 14:05:33 »
Son paylaşım ile ondan bir önceli paylaşımların arasında neden bu kadar fark var.
Tarihleri mı farklı yoksa çekim açısından mı

Bana da o çok garip geldi. Fark olması değil, o kadar fark olması...

Objektif paylaşım olması açısından en başından beri resimleri çekip seçmeden koyuyorum. Tek sildiğim resimler ışık nedeniyle telefon over exposed resim çekerse silip aynı açıdan tekrar çektiriyorum.

Son resimde çok memnun olacağım bir görüntü var. Diğerlerinde yok. Anlamadım. Hepsi aynı gün çekildi.

Bu arada tek farklı yaptığım şey, güneş olmamasına rağmen ışık geldiği ve bazı resimlerin çok seyrek göründüğü için evin arkasına gittim. Bazı fotoğrafları balkonda bazılarını evin arkasında akşam güneşini veya ışığını direk almayan yerde çektim.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #224 : 13 Aralık 2020, 14:08:14 »
Merhaba. Kesinlikle haklısın. Ama çizginin öne çekilmemesini özellikle istedim. Donörüm sağlam olmadığı için nispeten dar alanda homojen ve nispeten sık bir ekim istedim. Saç çizgisini o noktaya çekebilecek donörüm yoktu maalesef.

Gerçi uzatınca ve belki de bu süreçte aldığım proscar nedeniyle ekimden sonra bile arka bölüm acayip sıkı ve güçlü duruyor. Bir diğer avantajım da çoğu teller hem çoklu hem de bayağı kalın çıktı.

Ayrıca verteks hariç tepe kısmında ve ön ortada ölmeye başlamış ama hala olan çok sayıda saç telim vardı. Proscar almama ve etkisini göstermesine rağmen sonucun sıkı olmaması biraz şaşırttı diyebilirim.

İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Anladım hocam, zaten şimdi eski resimlere baktım ve, evet açık alan fazla donör zayıf, o' yüzden siz daha fazla risk almak yerine, çizgiyi mantıklı olarak geriden istemişsiniz, Önler için tabi duruma göre, ekildiği kadar sık çıkmazsa süreç sonunda belki revize isteyebilirsiniz, bol şans Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram