Gönderen Konu: Serkan Aygın Klinik 16.06.2020 - 4000 greft DHİ  (Okunma sayısı 35003 defa)

freeyourmindtr

• Sr. Member
Ynt: Serkan Aygın Klinik 16.06.2020 - 4000 greft DHİ
« Yanıtla #180 : 16 Kasım 2020, 11:07:08 »
Saçlar kısa olmasına rağmen güzel duruyor özellikle bodrumun güneşinde :D ve süreç devam ediyor. Saç sorunun önler için bitti bence eğer bir aksilik olmaz ise çünkü önünde en kötü 6 ay daha gelişim süreci var, 2.ekime hazırlanın vertex için :)

Görüşün için teşekkürler. Açıkçası ara ara da olsa uzun yıllardır yerli yabancı saç ekimi konularını takip ederim. Hazırlayabildiğim kadarıyla altıncı aydan sonra ciddi gelişme yaşayan bir ekim şu an için aklıma gelmiyor. Altıncı ayda süreç bitmiyor ama belki yüzde 10-20 arası bir gelişim olur diye düşünüyorum.

İkinci ekimi en baştan beri düşünüyorum ama vertekse artı seyrek kalan yerlere yetecek kadar donör alanım maalesef yok.
Belki ikinci Ekim için maksimum 1500-2000 greft çıkar.  İyi bir strateji çizmek zorundayım.

Bakalım.  :)

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #181 : 16 Kasım 2020, 11:08:47 »
Gelisim Gayet guzel. Saclar uzayana kadar daha da iyi olur.  |-onayisareti-|  Ancak Vertex alanina ekim lazim.

Teşekkürler.  :) Verteks konusunda haklısın. En baştan beri ikinci ekim planım vardı.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #182 : 16 Kasım 2020, 11:13:50 »
Hocam biraz erken pes ediyorsun takviyelerin etkisiyle belki de sana gelişim durdu gibi geliyor ama öyle olmayabilir sen yine de bakımına buradaki paylaşımlarına deva et gelişimini görmek istiyoruz. 1 ay sonra bu görüntüden daha iyisini elde edeceksin gibime geliyor. Ki zaten ikinci operasyon da olacaksın daha yolun var pozitif düşün :-)

Teşekkürler. Öyle negatif bir durumum yok. Sonuçta ben elimden geleni yaptım takviyeler konusunda. Süreç benim elimde değil. Olacağına varır. Yapacak bir şey yok.  :)

Paylaşmaya bir süre daha devam ederim o zaman. Altıncı ay sonunda genelde ekimin sonucuyla ilgili kafalarda net bir fikir olduğu ve son bir bir buçuk aydır yeni saç çıkışı olmadığı için öyle söyledim.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #183 : 16 Kasım 2020, 11:15:05 »
Bencede erken pes ediyorsunuz 8.aya kadar gelişim olabilir.

Haklısın. Gelişmeler devam edebiliyor. Ama genel olarak altıncı ay sonu net bir fikir oluşuyor.

Göreceğiz  |-onayisareti-|

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #184 : 16 Kasım 2020, 11:18:49 »
5 çıkışlar 1 ay dır başladı. Merak etme daha çok gelişicek.

Bakalım  :) Umarım dediğin gibi olur. Çok hızlı sağlam giriş yaptık, sonra durakladık biraz.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #185 : 22 Kasım 2020, 12:42:54 »
Tepeyi es geç, gerisi fena değil, traş sitili önemli kuaför denemeler yapsın dostum🤣
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #186 : 22 Kasım 2020, 14:19:46 »
Tepeyi es geç, gerisi fena değil, traş sitili önemli kuaför denemeler yapsın dostum🤣

;D

Hocam oyle ekim mi olur? Ben oyle uzatip sagi solu diger taraftan uzattigim sacla kapatmaya calisacak biri degilim. En kotu 15-20 yildir oldugu gibi bire vurmaya devam ederim. O konuda sorun yok.  :)

Ekimin basarisi konusundaki dusuncelerimi paylasmak icin minimum 6. ayin sonunu bekleyecegim.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #187 : 22 Kasım 2020, 15:01:48 »
;D

Hocam oyle ekim mi olur? Ben oyle uzatip sagi solu diger taraftan uzattigim sacla kapatmaya calisacak biri degilim. En kotu 15-20 yildir oldugu gibi bire vurmaya devam ederim. O konuda sorun yok.  :)

Ekimin basarisi konusundaki dusuncelerimi paylasmak icin minimum 6. ayin sonunu bekleyecegim.

Hocam kimin yemek ısmarlayacağı bence hala belli değil.  ;D başarı yüzdesi seninki daha iyi olacak bence |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #188 : 22 Kasım 2020, 15:47:52 »
Hocam kimin yemek ısmarlayacağı bence hala belli değil.  ;D başarı yüzdesi seninki daha iyi olacak bence |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

Dogru soyluyorsun.  |-onayisareti-| En azindan senin vertex simdiden iyi kapanmis gorunuyor. On bolgen de onceki resimlerde gayet iyi gorunse de, son ekledigin resimde seyrek gorunuyor.

Ama senin icin pozitif olmamin en buyuk nedeni donor bolgen ve dokulmenin devam etmeyecek olmasi.

Edit: doğru söylüyorsun derken, her şey belli değil demek istedim.

En kotu ikinci bir siklastirma ekimi ile muhtesem bir sonuca ulasabilirsin.  ;)
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2020, 16:01:24 Gönderen: freeyourmindtr »

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #189 : 22 Kasım 2020, 18:58:31 »
Dogru soyluyorsun.  |-onayisareti-| En azindan senin vertex simdiden iyi kapanmis gorunuyor. On bolgen de onceki resimlerde gayet iyi gorunse de, son ekledigin resimde seyrek gorunuyor.

Ama senin icin pozitif olmamin en buyuk nedeni donor bolgen ve dokulmenin devam etmeyecek olmasi.

Edit: doğru söylüyorsun derken, her şey belli değil demek istedim.

En kotu ikinci bir siklastirma ekimi ile muhtesem bir sonuca ulasabilirsin.  ;)

Üstadım süreçlerimiz beraber ilerleyecek allah sonumuzu hayreylesin, az greftle çok işler nasip eylesin ;D

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #190 : 22 Kasım 2020, 19:27:03 »
Üstadım süreçlerimiz beraber ilerleyecek allah sonumuzu hayreylesin, az greftle çok işler nasip eylesin ;D

Ağzından bal damlıyor. Bakalım  ;D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #191 : 22 Kasım 2020, 22:06:26 »
;D

Bekleyip görelim saçla kapat demedim, istersen sıfıra vur ama sonucu bekle.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #192 : 27 Kasım 2020, 08:42:37 »
Hocam süreç devam ediyor daha bunun form tutma süreci var kaldı ki az da olsa biraz daha çıkış olur bence.
Bir sorum olacak dokunduğunuz an da ekilen saçla sakal greftlerini ayırt edebiliyor musunuz?
Sakallar tam olarak nereye ekildi bilginiz varmı ? Yani sizce kapatıcılık oranı nasıldır ?
İlk başlar da sakala karşı baya ön yargınız vardı. Bu devam ediyor mu yoksa iyi ki sakal da ekildi diyor musunuz ?
Ben 2. Ekimimde sakaldan destek almayı düşünüyorum , donoru yormamak adına.
Sizin planlama da gayet mantıklı bence.
Tekrardan hayırlı olsun , aylık paylaşımlara devam etmenizi dilerim hem siz hem biz gelişimi görelim diye.

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #193 : 27 Kasım 2020, 11:25:12 »
Hocam süreç devam ediyor daha bunun form tutma süreci var kaldı ki az da olsa biraz daha çıkış olur bence.
Bir sorum olacak dokunduğunuz an da ekilen saçla sakal greftlerini ayırt edebiliyor musunuz?
Sakallar tam olarak nereye ekildi bilginiz varmı ? Yani sizce kapatıcılık oranı nasıldır ?
İlk başlar da sakala karşı baya ön yargınız vardı. Bu devam ediyor mu yoksa iyi ki sakal da ekildi diyor musunuz ?
Ben 2. Ekimimde sakaldan destek almayı düşünüyorum , donoru yormamak adına.
Sizin planlama da gayet mantıklı bence.
Tekrardan hayırlı olsun , aylık paylaşımlara devam etmenizi dilerim hem siz hem biz gelişimi görelim diye.

Merhaba. Sürecin devam ettiği konusunda hemfikirim. Zaten önceki mesajlarımda bunu belirttim.

Benim gözlemlediğim kadarı ile 6. Ay sonunda ekimin başarısını yüzde 80-90 görebiliyorsunuz. Bu benim yıllardır forumlarda takip ederken gözlemlediğim bir süreç. Kendi ekimimde de böyle olacağını düşündüğüm için yorumumu 6. ay sonunda yapacağım demiştim.

Sakal ekimi konusuna gelirsek şunu söyleyebilirim. Elimi saçıma götürdüğümde direk şu sakal bu değil diyemiyorum. Bunun en büyük nedeni benim donör alandaki saçların şansıma çok kalın ve güçlü çıkması. Bu nedenle saç ve sakal arasında anormal bir fark yok. Bazılarında gece ile gündüz kadar fark oluyor. Mesela saçı ince telli kestane rengi iken sakal siyah ve çok kalın olunca bakarken direk belli ediyor kendisini. Bende bu olmadı.

AMA, sakaldan ekilen greftler biraz daha kalın ve dik çıkıyor şimdilik. Yani saçı tararken sakaldan ekilenlerin yön alması çok zor oluyor. Bu nedenle dokunarak değil ama bakarak görebiliyorum.

Sakal konusunda benimle detaylı hiç bir şey konuşulmadı. Ama bildiğim kadarıyla sakal ekimlerini tam tepe orta bölüme yapıyorlar. Çünkü diğer bölgede sırıtıyor bu greftler görüntü ve yapı farklılığından dolayı.

Bana 800 sakal grefti ekildiği söylendi. Açıkçası kesin dille yüzde kaçı çıktı veya nasıl kapatıcılık sağladığı hakkında net bir şey söyleyemem. Ama sakal greftlerinde firenin nispeten yüksek olduğunu biliyorum.

Paylaşımlara devam edeceğim.

Zaten ikinci bir ekim de yapacağım.   

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #194 : 27 Kasım 2020, 12:19:26 »
Açıklama İçin çok teşekkür ederim hocam :) tekrardan hayırlı olsun.
Bu ara da hemfikiriz 6 ay da ortalama ne olacağı nasıl olacağı belli ediyor Ekim kendini , sonra ki kalan 6 aylık süreç de az biraz çıkış olabiliyor.
Bu süreç vertex de daha da uzun olabiliyor.
Ama en önemlisi 6 Aydan sonra çıkış az olmasına rağmen form tutma süreci başlıyor. Zaten bence çıkış kadar önemli bir süreç.
Sürecinizi takipteyim tekrardan teşekkürler hayırlı olsun. :)

Facebook Twitter Instagram