Anket

Kabuk dökme de saçların hepsi gider mi?

Gönderen Konu: Saç ekim sonuçları (Dr. Serkan Aygın)  (Okunma sayısı 4034 defa)

Kelogs

• Yeni üye
  • *
Saç ekim sonuçları (Dr. Serkan Aygın)
« : 14 Haziran 2020, 18:46:04 »
Arkadaşlar merhabalar,

08.06.2020 günü Serkan Aygın Şişli kliniğinde saç ekimi yaptırdım. Ön ve tepe bölgesine toplamda 3800 kök ekimi yapıldı. Şuan 6. günümdeyim. ilk günden itibaren resimlerimi mümkün olduğunca paylaşacağım. ekim bölgesine henüz dokunmamakla birlikte donör bölgede kabuk dökümü dün başladı halen devam ediyor. Ekim öncesi ve anlık resimler ektedir. Teşekkürler.

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Saç ekim sonuçları (Dr. Serkan Aygın)
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2020, 18:59:29 »
en mantıklı ekim planlaması yapılmış ,saç çıkma olasılığı olmayan yerlere boşuna ekim yapılmamış .greft dağılımı mantıklı olduğu için ekim başarısı ihtimalide böyleyce yükselmiş oluyor.
hayırlı olsun şahsen güzel bir sonuç alacağınıza inanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2020, 19:01:38 »
Hayırlı olmanızı dilerim ekim alanı sağlıklı ve temiz umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2020, 19:03:33 »
Hayırlı olsun, planlama gayet güzel. İnşallah başarılı sonuçlanır.

Kelogs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2020, 19:41:13 »
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hocanın verdiği sertifikada yazan propecia yı temin ettim ama ekimden 15 gün sonra başlamam söylendi. Vitamin minarel olarak ne almamı önerirsiniz?? Sigara yı nikotin bazında minimize etmeye çalışıyorum touch white içerek. Beslenme alışkanlığı içerisinde de olmazsa olmaz diyebileceğiniz noktaları belirtebilirseniz sevinirim. Allah kimsenin maddi ve manevi emeklerini boşa çıkarmasın. Saygılar

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2020, 23:11:57 »
Geçmiş olsun dostum  planlama  güzel donör alımı temiz  İnşallah sonuç güzel olur.  Saç ekim  olmadan önce  tepe resim  göre bilirmiyiz lütfen  ön  bölgeye  kaç  greft  tepe bolgesi  kaç greft  ekildi?

Kelogs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2020, 00:25:32 »
İlk başta tepe bölgesine ekim yapmadan tedavi ile kurtarılabileceği söylendi Serkan hoca tarafından ancak ben hazır bıçak altına  yatmışken aradan çıksın istedim. Tepeye 800 ön bölüme 2600 ekim yapıldı. Donör uygun olduğundan ön tarafa çok sık yapabileceklerini belirttiler. Ön kısma tek köklü arka kısma 2 3 köklü greftleri tercih ettiler. Yaşım 29 Serkan hoca dökülebilecek saçların hepsi dökülmüş zaten dediği içinde öne o kadar ekilmesi mantıklı geldi. Heyecan ile önce kabuk dökümünü sonra yeni saçları bekliyorum   

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2020, 00:46:49 »
 Saç  dökülmen  devam  edecek  ilaç  kurtaramasin dostum  iyi etmişin ektirmisin    hangi ilaç  tepe kurtaracak?☺ saç  dökülme  tipi   benimde aynı seninle

Kelogs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2020, 00:58:04 »
Ben de öyle düşündüm bi de genel olarak kimyasala karşıyım ama mecbur bi süre propecia kullanıcam artık

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2020, 01:00:32 »
Ben de öyle düşündüm bi de genel olarak kimyasala karşıyım ama mecbur bi süre propecia kullanıcam artık
  kullanman iyi olur    10 ay

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2020, 01:10:04 »
Geçmiş olsun dostum propecia para verme onun yerine 30-40 tl arası proscar al 4 böl her gün aynı saatte almaya özen göster her bir paket yaklaşık 3 ay dan fazla götürür seni, ekim alanın ekimin ve donör alımın temiz görüyor o yaşın 29 artık dökülmez saçlarını hoca nasıl dedi anlam veremedim kişiden kişiye değişmekle birlikte benim 34 34 yaşım ile 36 yaşım arasında bayağı fark oluşmuştu çünkü iyi sonuçlar dilerim umarım defteri kapatırsın.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2020, 01:11:56 »
Yaşım  39 hala devam ediyor saç  dökülmesi   finasteride  kullanmama rağmen 

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2020, 01:14:58 »
Yaşım  39 hala devam ediyor saç  dökülmesi   finasteride  kullanmama rağmen

Dökülme sürecini yavaşlatıyor muyuz yoksa ertelediğimiz zaman ilerde kalanlar dökülmüyor mu?

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2020, 01:21:07 »
dökülme   100 /90   yavaşlatıyor      bırakınca 1 sene içinde    kazandığın ne varsa kaybedersin  en iyisi   saç ekim önce 6 ay kullanmak  saç ekim  sonra 10 12 ay kullanıp  bırakmak  .

Kelogs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2020, 01:23:38 »
Bendeki durum şu 25 den beri saçlarım aynı şekilde bi dönem dökülme oldu sonrasında hiç ekstra bişey yapmamama rağmen böyle kaldı. Ben hep biraz daha dökülsün öyle ektiririm kafasındaydım ama daha ileri gitmedi hergün sıcak su ile yıkamama rağmen.

Facebook Twitter Instagram