Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş  (Okunma sayısı 32006 defa)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika dostum
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Harika dostum

Çok teşekkür ederim:)

cptyllw

• Jr. Member
  • **
mınox kullanıyor musunuz

20. Günden itibaren kullanmaya başladım 6. Aydan sonra yavas yavas bırakmayı planlıyorum.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba,

Bugün 118. gün. Açıkçası bu kadar verimli bir süreç yaşamayı beklemiyordum. Süreç beklentimin çok üzerinde devam ediyor. Çok memnunum. Çevremdekiler sıklık ve doğallık tarafının çok güzel olduğunu söylüyor, Asuman hanımın gerçekten eline sağlık. Umarım böyle devam eder. Fotoğraflar aşağıdadır, bilgilerinize.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Tek kelimeyle harika maşallah.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Tek kelimeyle harika maşallah.

Çok teşekkür ederim hocam :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 Asuman  hanim  inş  bu  şekilde  devam eder   çünkü  bazı merkezler  var  ilk  başlarda  güzel hersey ama   para buldukça     işi  fabrikasyon  döndürüyorlar     

Artı kel

• Full Member
Maşallah gelişim süper. Hocam bende asuman hanımda ektirdim şuan halen devam ettiğiniz takviyeleri yazabilirmisiniz bide finası kullanma sıklığınız nedir

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Asuman  hanim  inş  bu  şekilde  devam eder   çünkü  bazı merkezler  var  ilk  başlarda  güzel hersey ama   para buldukça     işi  fabrikasyon  döndürüyorlar   

Benim de endişem o açıkçası.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Maşallah gelişim süper. Hocam bende asuman hanımda ektirdim şuan halen devam ettiğiniz takviyeleri yazabilirmisiniz bide finası kullanma sıklığınız nedir

Hocam merhaba çok teşekkürler.

Takviyeler su sekilde,

Xpecia sabah aksam 1 er tane,
Finastreid 1mg 2 günde bir,
Minoxil sabah 5 fıs

Bunların hepsini 6. Aydan sonra yavas yavas bırakcam.

cptyllw

• Jr. Member
  • **

Kesinlikle katılıyorum hocam. Asuman hanımda ilk dikkatimi çeken şey çok titiz ve dikkatli olması, benim bile dert etmeyecegim seyleri onun dert ettiğini görünce güvende hissetmiştim. Umarım böyle devam eder.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
  Fabrikasyon  işi  olunca     hastayı  para olarak   görüyorlar    o işten  bir hayır  beklenmez  zaten  böyle  işini  doğru düzgün  yapan merkezler   çoğaldıkça  işini  doğru düzgün  yapmayan  yerlerde  piyasadan silinip  gider zaten    en önemli   konu  insanlar  araştırma yapması   reklamlar   bakıyorlar inanıp  gidip  saç  ekim yapıyorlar  sonrada   mağdur  oldum diyorlar     ne iş  yapıyorsan yap acele  karar vermeyin  araştırın  önünü  arkasını   pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın   

Artı kel

• Full Member
Hocam cevabınız için teşekkürler minox ile ilgili tereddütlerimi asuman hanıma söylediğimde aminexil serum o da olmazssa prozinc plus spreyle 2 günde bir minoxu dönüşümlü kullqnabileceğimi söyledi sizde bu spreylerden birini kullanıp minoxu azaltarak bırakabilirsiniz

Artı kel

• Full Member
Ayrıca 2 günde bir dönüşümlü nasıl olur acaba daha başlamadım çünkü?

Facebook Twitter Instagram