Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş  (Okunma sayısı 32014 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
90 gün için fazla başarılı bir sonuç
Global Moderator

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah süreç çok güzel

cptyllw

• Jr. Member
  • **
90 gün için fazla başarılı bir sonuç

Teşekkürler hintel=) böyle devam eder umarım

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Maşallah süreç çok güzel

Çok teşekkür ederim hocam=)

ImPaLa

• Hero Member
Sürece göre gelişimini çok başarılı buldum.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Sürece göre gelişimini çok başarılı buldum.

Beni de sasrttı hocam son 3 haftadır gelişim hızlı teşekkür ederim

ImPaLa

• Hero Member
Bir anda atak oluyor zaten en zevklisi de o

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Beni de sasrttı hocam son 3 haftadır gelişim hızlı teşekkür ederim

TR De İlk..!! :o 😂

Eskiden 5. Aylarda Olurdu Gelişmeler, Sonra 4. Aylara Gerilemişti Ve Daha Sonralarıda, Şimdi İşte 90. Güne Kadar Geriledi, Greftler De Kendini Geliştirdi Bayağı Mutasyona Uğradılar.. 😂

Yakında Hiç Şok Dökülme Olmadan Direk Uzamasını Beklicek İnsanlar, Biz Göremeyiz Belki O Günleri, Yani Enteresan, Bilmiyorum.. ??? Tuhaf.. 😂
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

cptyllw

• Jr. Member
  • **

Eskiden 5. Aylarda Olurdu Gelişmeler, Sonra 4. Aylara Gerilemişti Ve Daha Sonralarıda, Şimdi İşte 90. Güne Kadar Geriledi, Greftler De Kendini Geliştirdi Bayağı Mutasyona Uğradılar.. 😂

Yakında Hiç Şok Dökülme Olmadan Direk Uzamasını Beklicek İnsanlar, Biz Göremeyiz Belki O Günleri, Yani Enteresan, Bilmiyorum.. ??? Tuhaf.. 😂

😃😃öyleleri de var hocam. şok dökülme hemen heemen hiç olmamıs ve öylece uzamış saçlı arkadaşım var😃 ama evet zaman gectikçe alınan verim ve memnuniyet fazlalasıyor. Greftler kendini geliştirdi dediğin gibi, napacagını bilemeyen, ekildiği bölgede diğer greftlerle anlaşamayan cahil greftler tarihe karısıyor😃

cptyllw

• Jr. Member
  • **

Bu arada hocam bana ilk yorum yapanlardan biri sensin süreçte, nickinden dolayı haydaaaa bu bir işaret mi demiştim😃😃allahtan süreç güzel gelişti sonrasında lanet filan olmadı😄

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Onun laneti ters tepiyor:)
Global Moderator

• Hero Member
Onun laneti ters tepiyor:)

Başkan,
Düşündümde,
Bu, İyi Bir Şey Olmalı.. 😂

Bu arada hocam bana ilk yorum yapanlardan biri sensin süreçte, nickinden dolayı haydaaaa bu bir işaret mi demiştim😃😃allahtan süreç güzel gelişti sonrasında lanet filan olmadı😄

Benim Cumartesi 90. Gün, Ama Benimki Senin Gibi Olmadı, Sadece Biraz Ön Çizgi Kendini Gösterdi, Artık Bana Da Dua Edersin Hocam, İyi Dileklerini Bekliyorum, Belki 3 Günde Bi Mucize Olur Falan.. 😂
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Başkan,
Düşündümde,
Bu, İyi Bir Şey Olmalı.. 😂

Benim Cumartesi 90. Gün, Ama Benimki Senin Gibi Olmadı, Sadece Biraz Ön Çizgi Kendini Gösterdi, Artık Bana Da Dua Edersin Hocam, İyi Dileklerini Bekliyorum, Belki 3 Günde Bi Mucize Olur Falan.. 😂

Çok güzel olur hocam umarım. Herkesin dediği gibi aslında süreç yeni başlıyor. Takipteyim sürecini güzel sonuç görceğime eminim:)

• Hero Member
Çok güzel olur hocam umarım. Herkesin dediği gibi aslında süreç yeni başlıyor. Takipteyim sürecini güzel sonuç görceğime eminim:)

İnşAllah Hocam.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram