Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş  (Okunma sayısı 32029 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Tabi hocam belirttiğim propecia 2 güne 1 kullanım dışında;

Xpecia,
Alpha lipoik asit 200 mg
Solgar Biotin 1000 mg
Shen Min Neutracy

Bunun dışında düzenli olmasa da kabak çekirdeği günlük 1 avuç kadar.

Çok farklı değil peki ilaçları Aynı anda mı alıyorsun, ? Mesala ben sabah Xpecia alıyorum öğleden sonra 13:00 gibi Alpha lipoik Asit alıyorum, ve gece 22:30 civarı proscar 1/4 ve yine Xpecia,
biotini ertesi gün alıyorum yine sabah Xpecia öğleden sonra Biotin akşam yine Proscar 1/4 ve Xpecia, yani vitaminleri gün aşırı kullanıyorum ve günde 1 adet, bünyeye yüklenmemek adına, belki vücut buna benzer tepki verir diye gün aşırı alıyorum, zaten omega 3 üde alınca her biri 3 günde 1 olacak şekilde kullanırım heralde bünye de sıkıntıya girmesin diye, proscar ve propecia arasında fark yok diye biliyorum, ama yine de bu şekilde bi dene olmadı gerçekten yan etki yapıyordur sende emin olmak lazım.. ???

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Çok farklı değil peki ilaçları Aynı anda mı alıyorsun, ? Mesala ben sabah Xpecia alıyorum öğleden sonra 13:00 gibi Alpha lipoik Asit alıyorum, ve gece 22:30 civarı proscar 1/4
biotini ertesi gün alıyorum yine sabah Xpecia öğleden sonra Biotin akşam yine Proscar 1/4 yani vitaminleri gün aşırı kullanıyorum ve günde 1 adet, bünyeye yüklenmemek adına, belki vücut buna benzer tepki verir diye gün aşırı alıyorum, zaten omega 3 üde alınca her biri 3 günde 1 olacak şekilde kullanırım heralde bünye de sıkıntıya girmesin diye, proscar ve propecia arasında fark yok diye biliyorum, ama yine de bu şekilde bi dene olmadı gerçekten yan etki yapıyordur sende emin olmak lazım.. ???

Çok teşekkürler hocam bilgiler için.

Sabah kalkınca kahvatıdan önce alfa lipoik asit alıyorum. Aç karnına almam gerektiği söylendi eczaneden. Kahvaltıdan sonra xpecia, biotin alıyorum, öğlen propecia aldım, akşam ise xpecia. Bakalım hocam, basit bir reaksiyon olarak görülebilir belki ama dediğim gibi daha öncesinde bu şekilde bir şey yaşamamıştım. Kabak çekideğinin de yapabileceğini düşündüm ama finastreid yan etkilerinde direkt olarak karşıma bu çıkınca propecia kaynaklı olduğunu düşündüm açıkçası.   

• Hero Member
Çok teşekkürler hocam bilgiler için.

Sabah kalkınca kahvatıdan önce alfa lipoik asit alıyorum. Aç karnına almam gerektiği söylendi eczaneden. Kahvaltıdan sonra xpecia, biotin alıyorum, öğlen propecia aldım, akşam ise xpecia. Bakalım hocam, basit bir reaksiyon olarak görülebilir belki ama dediğim gibi daha öncesinde bu şekilde bir şey yaşamamıştım. Kabak çekideğinin de yapabileceğini düşündüm ama finastreid yan etkilerinde direkt olarak karşıma bu çıkınca propecia kaynaklı olduğunu düşündüm açıkçası.

Anladım hocam, biraz daha kullan vücut alışır heralde zamanla, olmadı bırakırsın,  valla birde şu şekilde araştırmak lazım, bu yan etkiyi sadece kafa bölgesinde yapması, mesala yan etkiyse, neden vücüdun başka bölgelerinde oluşmuyor, bu konu hakkında da bi araştırma yap bence.. Sonra bakarsın duruma göre, birde Asuman hocaya sor belki daha önce karşılaştığı bir durumdur.. :)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Anladım hocam, biraz daha kullan vücut alışır heralde zamanla, olmadı bırakırsın,  valla birde şu şekilde araştırmak lazım, bu yan etkiyi sadece kafa bölgesinde yapması, mesala yan etkiyse, neden vücüdun başka bölgelerinde oluşmuyor, bu konu hakkında da bi araştırma yap bence.. Sonra bakarsın duruma göre, birde Asuman hocaya sor belki daha önce karşılaştığı bir durumdur.. :)

Haklısın hocam vücudun başka bir yerinde çıkmadı. Asuman hanıma danıştım yediğim birşeyden de olabileceğini belirtti. Dediğin gibi biraz daha bakınayım ona göre karar vereyim çok teşekkür ederim :)

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba,

32. gündeyim. 18 günde başlayan şok dökülmem hızla devam etti ve ekilenlerden pek bir şey kalmadı. Sol şakak tarafım sağa göre daha çok döküldü. Asuman hanımla sürekli iletişim halindeyiz görünürde bir problem olmadığını dile getirdi. Yorumlarınıza sunarım.

secretservice

• Hero Member
finas kullanıyor musun hala? en son yan etki tarzı bir şey olmuştu cildinde

süreç olağan hocam 90lara kadar bol sabırlı günler takviyeye devam...

cptyllw

• Jr. Member
  • **
finas kullanıyor musun hala? en son yan etki tarzı bir şey olmuştu cildinde

süreç olağan hocam 90lara kadar bol sabırlı günler takviyeye devam...

Çok teşekkürler hocam :)

Evet finasa biraz devam edeyim kabarıklıklar bitmezse bırakırım dedim, kabarıklıklar ertesi gün yok oldu. Neyin etkisiydi hala bilmiyorum ama yediğim bir şey de etkilemiş olabilir.

2 güne bir finas kullanıyorum 1 mg.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şok dökülme sonlanmış bundan sonrası inşallah güzel çıkışlar olur
Global Moderator

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Şok dökülme sonlanmış bundan sonrası inşallah güzel çıkışlar olur

Çok teşekkür ederim :) umarım güzel olur sabretcem artık.

• Hero Member
Hocam Şok Baya Sonlanmış, Benimde %80 i Döküldü, 1 Hafta Sonra Bende Bi Resim Atmayı Düşünüyorum.. Artık Beklicez Yapacak Bir Şey Yok.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Hocam Şok Baya Sonlanmış, Benimde %80 i Döküldü, 1 Hafta Sonra Bende Bi Resim Atmayı Düşünüyorum.. Artık Beklicez Yapacak Bir Şey Yok.. (^_^)

Aynen hocam bu kadar gelmesini beklemiyodum şokun:) gerekeni yapıp bekliycez bakalım :)

fthfth

• Sr. Member
Şoku kafaya takmadan takviyelere devam.  ;)

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Şoku kafaya takmadan takviyelere devam.  ;)

Aynen hocam devam ediyorum:)

secretservice

• Hero Member
Ynt: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş
« Yanıtla #73 : 14 Ağustos 2020, 19:44:06 »
o sarı tüylenmeler bence takviyelerden dolayı oluyor ama süreç olağan, 90dan sonra çimler yeşermeye başlar :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş
« Yanıtla #74 : 14 Ağustos 2020, 19:52:19 »
Ekim alanı baya hareketlenmiş 90 120 arası güzel bir seyler çıkacak ortaya
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram