Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş  (Okunma sayısı 32051 defa)

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Hocam ilaç konusunu iyi düşünmüşsün, finans ve minox hiç ekim yapılmamış vertex'in bile en az 3 te 1 ini kapatabiliyor, ??? Örneklerde gördüm bunu ki, senin 800 grefti 1600 e çıkartır bu iki ilaç bence de kullan.. :)
Oyle yapicam hocam. Hatta Asuman hoca 3 kutu bittikten sonra minox kullanmak istemeyen bir arkadaşa vichy serum önermiş onu da sipariş ettim 😄 artik yine cikmayacaksa kafayi kazir hayata devam ederim 😄

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Oyle yapicam hocam. Hatta Asuman hoca 3 kutu bittikten sonra minox kullanmak istemeyen bir arkadaşa vichy serum önermiş onu da sipariş ettim 😄 artik yine cikmayacaksa kafayi kazir hayata devam ederim 😄

Aynen, biz elimizden geleni yapacağız, gerisini Allah büyük, ama yinede saçlarımız çıksın, biz istersek uzun takılırız yada keyfe keder 3 e vururuz, yada kazıtırız, O' daha iyi olur.. 😂
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

MarmaraKazım

• Yeni üye
  • *
Güncel hali güzel duruyor, inşallah süreç böyle devam eder.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Güncel hali güzel duruyor, inşallah süreç böyle devam eder.

Çok teşekkürler hocam umarım güzel devam eder :)

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
herşey yolunda gidiyor hocam, ilk 10-15 günlük kritik bir evreyi atlattın..kabukları da sorunsuz dökmüşsün görüntü de muazzam, takviyeleri de netleştirirsin.
kabuk dökümüyle vertex dahil kanal açımları netleşmiş, vertexteki dairesel açımlar kapatıcılık için çok önemli ve bence maksimum kapatıcılık sağlanacak. harika bi sonuç beklentimi yineliyorum

cptyllw

• Jr. Member
  • **
herşey yolunda gidiyor hocam, ilk 10-15 günlük kritik bir evreyi atlattın..kabukları da sorunsuz dökmüşsün görüntü de muazzam, takviyeleri de netleştirirsin.
kabuk dökümüyle vertex dahil kanal açımları netleşmiş, vertexteki dairesel açımlar kapatıcılık için çok önemli ve bence maksimum kapatıcılık sağlanacak. harika bi sonuç beklentimi yineliyorum

Hocam çok teşekkür ederim. Harika moral oluyor sözlerin :) Umduğumdan kolay atlattım bu süreci. Umarım böyle devam ederim.

fthfth

• Sr. Member
MAŞALLAH GAYET GÜZEL GÖRÜNÜYOR. BOL SABIRLAR DİLERİM.

Saç ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12113.0

cptyllw

• Jr. Member
  • **
MAŞALLAH GAYET GÜZEL GÖRÜNÜYOR. BOL SABIRLAR DİLERİM.

Saç ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12113.0

Çok teşekkürler :) Sizin ekime de bakmıştım, harika sonuç almışsınız. Böylece motive oluyoruz umarım atlatırım ben de güzelce. :)

fthfth

• Sr. Member
Çok teşekkürler :) Sizin ekime de bakmıştım, harika sonuç almışsınız. Böylece motive oluyoruz umarım atlatırım ben de güzelce. :)
İnşallah sizin daha da güzel sonuçlanır.

Kel123

• Hero Member
Planlama ve ekimi çok beğendim. Gözüme çok hoş geldi

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Planlama ve ekimi çok beğendim. Gözüme çok hoş geldi

Çok teşekkürler çok iyi motivasyon oldu bana burası inşallah sonu da güzel olur :)

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba,

Danışmak istediğim bir konu var. Önceki iletilerimde belirtmiştim, finastreid kullanmak istemiyordum bu süreç içerisinde ancak Asuman hanımın önerisini değerlendirip deneme kararı almıştım. Propecia'dan 2 güne 1 olmak üzere 3 kez kullandım. Ancak 3. alışımdan sonra boyun çevresinde ve alnımda küçük kabarıklar gözlemledim. Tenimde bu şekilde bir reaksiyona daha önceden rastlamamıştım. İlgili bölgede herhangi bir kaşıntı olmadığını da belirteyim. İlacın yan etkilerini okuyunca şu kısmı gördüm;

Ani oluşan alerjik reaksiyonlar;

• Cildinizin altında kabarıklıklar (kurdeşen)

'Alerjik bir reaksiyonun aşağıdaki belirtilerinden herhangi biri sizde ortaya çıkarsa PROPECIA
almayı bırakınız ve derhal doktorunuzla konuşunuz.'

Propecia kaynaklı olduğunu düşünüyorum ilgili durumun ve söz konusu ilacı bir daha denememeyi düşünüyorum. Sizlerin fikri nedir ? Oluşan kabarıkları gösteren fotoğraf ektedir.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2020, 12:35:34 Gönderen: cptyllw »

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba,

Danışmak istediğim bir konu var. Önceki iletilerimde belirtmiştim, finastreid kullanmak istemiyordum bu süreç içerisinde ancak Asuman hanımın önerisini değerlendirip deneme kararı almıştım. Propecia'dan 2 güne 1 olmak üzere 3 kez kullandım. Ancak 3. alışımdan sonra boyun çevresinde ve alnımda küçük kabarıklar gözlemledim. Genel olarak tenimde hiç bu şekilde bir reaksiyona daha önceden rastlamamıştım. İlacın yan etkilerini okuyunca şu kısmı gördüm;

Ani oluşan alerjik reaksiyonlar;

• Cildinizin altında kabarıklıklar (kurdeşen)

'Alerjik bir reaksiyonun aşağıdaki belirtilerinden herhangi biri sizde ortaya çıkarsa PROPECIA
almayı bırakınız ve derhal doktorunuzla konuşunuz.'

Propecia kaynaklı olduğunu düşünüyorum ilgili durumun ve söz konusu ilacı bir daha denememeyi düşünüyorum. Sizlerin fikri nedir ? Oluşan kabarıkları gösteren fotoğraf ektedir.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Valla ben 5 mayıstan beri Proscar 1/4 kullanıyorum hiç bir yan etki görmedim, şu an

Xpecia,
Proscar1/4
Solgar Alpha lipoik asit 200 mg
Solgar Biotin 1000 mg
Shen Min Neutracy Şampuan kullanıyorum,
Bunların yanına birde Ocean Plus Omega 3 1200 mg eklemeyi düşünüyorum,

Şu an kullandığın bütün ilaç ve takviyeleri yazabilirmisin, belki başka bi ilaç şampuan, veya takviye de etki etmiş olabilir.. ?
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Valla ben 5 mayıstan beri Proscar 1/4 kullanıyorum hiç bir yan etki görmedim, şu an

Xpecia,
Proscar1/4
Solgar Alpha lipoik asit 200 mg
Solgar Biotin 1000 mg
Shen Min Neutracy Şampuan kullanıyorum,
Bunların yanına birde Ocean Plus Omega 3 1200 mg eklemeyi düşünüyorum,

Şu an kullandığın bütün ilaç ve takviyeleri yazabilirmisin, belki başka bi ilaç veya takviye de etki etmiş olabilir.. ?

Tabi hocam belirttiğim propecia 2 güne 1 kullanım dışında;

Xpecia,
Alpha lipoik asit 200 mg
Solgar Biotin 1000 mg
Shen Min Neutracy

Bunun dışında düzenli olmasa da kabak çekirdeği günlük 1 avuç kadar.

Facebook Twitter Instagram