Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş  (Okunma sayısı 31987 defa)

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Ynt: Asuman Hair Transplant - 11.06.2020 - 4600 Greft Saç Ekimi - 30 Yaş
« Yanıtla #136 : 31 Aralık 2020, 12:46:39 »
Dostum saçların çok iyi ve doğal görünüyor.umarım herkes aynı sonuçlara ulaşır.hayır olsun saçların.güle güle tara👍🏻

Çok çok tesekkür ederim. Umarım herkes umduğunu bulur sonunda.

zeynelx

• Yeni üye
  • *
Hocam hayırlı olsun çok güzel sonuç almışsınız   Tek bir soru kafamı çok kurcalıyor Asuman hanımın bütün Ekim’leri çok çok başarılı kesinlikle bu sonuçlarda Asuman hanımın işçiliği çok etkili ama özellikle finans ve minox etkisi de en az Asuman hanımın işçiliği kadar önemli  olduğunu düşünüyorum bende Asuman hanıma ekmiş biri olarak 50. Günümü tamamladım ve sizin sonuçları görünce acayip mutlu oluyorum beni korkutan şey şu acaba finans ve minox bırakıldığıktan 2 yıl sonra saçımız aynı formunu koruyabilecek mi yoksa bu görüntü geçici mi ?

Kayser Soze

• Hero Member
Finansı, minoksu ve diğer takviyeleri yeni bırakmışsın.
Burdaki herkes adına senden rica ediyorum.
Her ay bir fotoğraf atman yeterli olacak şekilde paylaşımlarına 12. ayına kadar devam edebilir misin.

Gs3430

• Full Member
Hocam hayırlı olsun çok güzel sonuç almışsınız   Tek bir soru kafamı çok kurcalıyor Asuman hanımın bütün Ekim’leri çok çok başarılı kesinlikle bu sonuçlarda Asuman hanımın işçiliği çok etkili ama özellikle finans ve minox etkisi de en az Asuman hanımın işçiliği kadar önemli  olduğunu düşünüyorum bende Asuman hanıma ekmiş biri olarak 50. Günümü tamamladım ve sizin sonuçları görünce acayip mutlu oluyorum beni korkutan şey şu acaba finans ve minox bırakıldığıktan 2 yıl sonra saçımız aynı formunu koruyabilecek mi yoksa bu görüntü geçici mi ?

Bu dediğini bende düşündüm hocam.benim 100. Günüm asuman hanımda.bana da acaba yalancı bir doping etkisi gibi olup bırakınca saçlar geriler mi diye düşündüm.bundan dolayı minox kullanmamaya karar verdim.ercan07 de kullanmamıştı forumda.asuman hanım mossinin yağını önerdi.onu kullanıyorum.finans zaten kullanmıyorum.sabah akşam xpecia sadece.dün de solgar biotin 1000 mg söyledim.bir kutu da onu kullanıcağım şimdi.hiç olmazsa çıkan saçlarımın kalıcı saçlar olacağını sanıyorum.diğer türlü takviyelerle sonuç müthiş olup bırakınca gerileme olursa can sıkar diye düşünüyorum.

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Finansı, minoksu ve diğer takviyeleri yeni bırakmışsın.
Burdaki herkes adına senden rica ediyorum.
Her ay bir fotoğraf atman yeterli olacak şekilde paylaşımlarına 12. ayına kadar devam edebilir misin.

Atcam hocam. Şuan minoxu bırakalı 2 ay oldu çok da yeni sayılmaz

zeynelx

• Yeni üye
  • *
Bu dediğini bende düşündüm hocam.benim 100. Günüm asuman hanımda.bana da acaba yalancı bir doping etkisi gibi olup bırakınca saçlar geriler mi diye düşündüm.bundan dolayı minox kullanmamaya karar verdim.ercan07 de kullanmamıştı forumda.asuman hanım mossinin yağını önerdi.onu kullanıyorum.finans zaten kullanmıyorum.sabah akşam xpecia sadece.dün de solgar biotin 1000 mg söyledim.bir kutu da onu kullanıcağım şimdi.hiç olmazsa çıkan saçlarımın kalıcı saçlar olacağını sanıyorum.diğer türlü takviyelerle sonuç müthiş olup bırakınca gerileme olursa can sıkar diye düşünüyorum.

Hocam ben proscar kullanmayacam aynı zamanda minox kullanmamayı düşünüyodum ama Asuman hanımın baskısı üzerine sadece 2 ay Ekim yaptığım yerlere kan dolaşımını hızlandırmak için kullanacam sonrasında vish Dercos ampulünü kullanacam artık ne çıkarsa bahtımıza aksi taktirde çıkan saçın kısa sürede dökülmesi beni açıkçası daha çok yıkar 😀😀

Burçak

• Yeni üye
  • *
Saclarin harika olmus dostum, masallah.. Gule gule tara.. Aylik paylasima devam edersen bizim icin de minox konusunda gelisimi anlamak adina aydinlatici olur... cok Tskrler

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
Maşallah  çok  güzel olmuş  🧿

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya başarılı bir
Ekim güle güle kullan . Benden iki hafta önce ektirmişsiniz👍🏻
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

hasan erenköy

• Full Member
Süper sonuç olmuş kardeşim. Keyifli günlerde kullan saçlarını 🙂

cptyllw

• Jr. Member
  • **
Çok tesekkur ederim herkese. Aylık paylasımlara devam etcem.

Marcus

• Yeni üye
  • *
Çok tesekkur ederim herkese. Aylık paylasımlara devam etcem.
Kardeşim şok dökülme sırasında  L baston şeklinde köke benzer dökülmelerin oldu mu ?
  • Yaşınız 25

Neil

• Jr. Member
  • **
Cok guzel sonuc. Gule Gule kullanin saclarinizi.

Kozinoğlu

• Yeni üye
  • *
Kardeşim şok dökülme sırasında  L baston şeklinde köke benzer dökülmelerin oldu mu ?

Dostum merhaba ben 10 sene önce ektirmiştim 40 gün önce tekrar saç ekimi yaptırdım forumda bakınırken yorumunu gördüm kafana takıp stres yapma diye bilgilendirmek istedim.O dökülme ekilen kökten iki tane saç çıkıyor demek,bu iyi birşey yani.Şok dökülme sürecinde olabildiğince hepsini dökmeye çalış sürekli orta şiddetli masajlar yap zira ekilen saç dökülsün yerine kalıcı ve gür olanlar çıkmaya başlasın.

Facebook Twitter Instagram