Gönderen Konu: Proscar sorum  (Okunma sayısı 657 defa)

srk9

• Yeni üye
  • *
Proscar sorum
« : 13 Haziran 2020, 23:00:38 »
Proscar 1/4 ile istediğimiz sonuca ulaşırsak eğer sonra başarıya ulaştıkdan sonra doz azaltımı yapsak veya gün aşırı kullansak mesela 1 gün kullanma 1 gün kullanmama. veya proscarı bırakıp yerine doz azaltıp hergün propecia 0.25 mg falan almak gibi şeyler yapılabilir mi?

Proscarın yanına herhangi bir takviyeye gerek var mı? Minoxil geçiniz. Procapil spreyler var lakin saçlar uzayınca bunları sıkmak zor oluyor. Saçımı yeni kazıdım. En azından saçlar 5-6cm'e gelene kadar proscarla birlikte 5-6 ay procabil sprey kullanıp sonra bırakayım mı, yoksa sadece proscar yeterli olur mu?(saçımda kelleşme yok da incelme, tüyleşme dolu)

Saç vitamin haplarında çoğunda saw palmetto var bu yüzden bunları kullanmak istemiyorum proscarla birlikte. Biotine veya herhangi bir günlük ihtiyacı karşılayan multivitamine gerek olur mu?

Son sorum bu proscarı x bir süre kullandıktan sonra vücutta etkisini falan görmek için mesela sağlık ocağına gittiğimde kan testi için ne isteyecem, nasıl söyliyim bunu?

bakalim

• Sr. Member
Ynt: Proscar sorum
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2020, 12:08:06 »
Proscar'ın 5 e bölünme sebebi zaten Propecia'nın muadili olmasıdır.
Propecia 1 mg, proscar 5 mg olduğu için proscar'ı 5e bölerek 1 mg almış oluyorsunuz yani 0.25 propecia diye bir kullanım şekli yok. Propecia'yı 4e bölerseniz proscar'ı 8e bölmen gerekir.
Serum kullanmak süreklilik ister, minoxil gibi yapay destekler bıraktığınızda olumsuz sonuçlar çıkarır. İyi araştırmanızı öneririm

kral12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2020, 12:36:20 »
hocam ben 1 hafta proscar 1/4 1 hafta proscar 1/2 kullanıyorum. yan etki olarak depresyon unutkanlık testis ağrısı ve menide azalma yaşadım. Abartanları fazla takma herkesin metebolizması farklı dene ve gör. yanında xpecia 2 tane günlük kullanıyorum. Minoksidil vs hiç bulaşma derim. Sawpoo şampuan kullanıyorum içine bazı anti androjen atıp. etkisi gördüm denemelisin👌 tabi herkesin bünyesi farklı. karar senin

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2020, 15:35:55 »
proscara başlamadan önce dht testi yaptırmanız gerekirdi kullanmaya başladıktan sonraki seviye ile karşılaştırma yapabilmek için.

Facebook Twitter Instagram