Gönderen Konu: Arenamed saç ekimi 2.hafta  (Okunma sayısı 10085 defa)

Hunerli07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed saç ekimi 2.hafta
« Yanıtla #15 : 22 Şubat 2017, 18:01:51 »
Aynen kardeşim dökülmeler başladı ama rahatsız eden bişey beni şuan için.1 günde ektiler 5500grefti ama açıkcası ben 5500 olduğundan tam da emin değilim sanki o kadar Yok gibi

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Şubat 2017, 21:15:34 »
Tek seans çok graft ekiyor ve başarılı oluyor. Donör alanda genelde baya bir yıpranma gözüküyor , ama sonuçları güzel..

Hunerli07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2017, 21:39:45 »
Donör alanda sıkıntı arenamedde ekim yaptıran herkeste oluyor heralde hocam ama bende öyle büyüteceğim bişey Yok ama milletin yazdıklarını okudukça paranoyak oldum herkese düzenli olarak sorup duruyorum arka çok mu kötü falan diye ama aldığım cvp çok dikkat çekmiyor evet biraz açıklık var falan oluyo,kapanır diye ümit ediyorum inşaallah

wander

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2017, 02:06:21 »
Tek seans çok graft ekiyor ve başarılı oluyor. Donör alanda genelde baya bir yıpranma gözüküyor , ama sonuçları güzel..

Siz sürekli, her arenamed başlığının altında övgü ile bahsediyorsunuz. Bırakın insanlar tercihlerini övgü ile deği düşünerek yapsınlar. Bu firma başka firma da olsa aynısını yazardım. Yapmayın bunu Allah aşkına.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Şubat 2017, 13:52:37 »
Forumda sürekli bu merkezin paylaşımları yapılmakta bu güzel ancak güzel bir sonucuna ben rastlamadım yada denk gelmedi varsa linki paylaşırsanız sevinirim. Sizede geçmiş olsun. Arka taraf bir ay geçmesine rağmen kötü gözüküyor umrarım erken toparlar. Son olarak sayının ne kadar olduğunun bir önemi varmı anlamadım sizin için zaten güvenip  yaptırmışsınız  bence takılmayın bu rakamlara...

Hunerli07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2017, 02:26:13 »
Aynen rakamı falan da zaten çok takmıyorum çünkü gördüğün kadarıyla ne kadar takarsan tak hiç bişey belli olmuyo ilk 1 yıl.şuan açıkcası düşünmemeye çalışıyorum görüntü olarak da alıştım huzursuz etmiyo beni her şartta ilk halime göre iyi olur en olmadı düzelttirmek için Yen'i bi yol bakarız

Emresimsek43

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 26 Şubat 2017, 17:47:02 »
Ben  arena medde saç ektiren kişilerle irtibat kurdum çok memnunlar onlarla konuştuktan sonra ben de ektirirdim bir gazla  evet çok kök alıp donör sınırlarını zorluyorlar en az 3 ay iz kalacak yine bende diğer ekşmlere göre donör toplu ama sık ekdiklerini şok dökülmeden sonra anladım  roxhell diye takviye şampuan ilaç önerdiler takviye ürün şuan şok dökülmem bitti ve aynaya bakınca be hale geldim lan diyorum şuan tek gayem eski saçlarımı korumak Allah herkese sabr versin cidden 6. Ayda  göreceZ bklm  takviye vitamin öneren varsa sevinirim saçlarımı da dalinle yıkamayı düşünüyorum

Hunerli07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 26 Şubat 2017, 23:09:07 »
Walla Emre kardeşim ben önerdikleri ilaçları almamıştım niyetse internetten havale etmeye üşendim:)
Ama en kısa zamanda sipariş etmeyi düşünüyorum.ve artık ekim işini çok düşünmemekte çalışıyorum.
En olmadı yine ekim yaptırırız kafa hariç her yer kıl ne de olsa:)

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Şubat 2017, 14:25:12 »
Arkadaslar Merhaba bende arenamed de ekim yaptırdım 18 Kasım da.Benim donör alan 1.5 ayda toparladi şu an süreç gayet iyi gidiyor, soner beye sürekli foto atıyorum oda 100. Güne göre çok iyi olduğunu söyledi.ben şu ana kadar xpecia tablet ve sawpoo sampuan kullandım, bunların etkisi ne kadar oldu bilmiyorum ama saçlarım gayet iyi tavsiye ederim.İsteyen arkadaslara foto atabilirsin. ..

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 27 Şubat 2017, 14:53:22 »
Arkadaslar Merhaba bende arenamed de ekim yaptırdım 18 Kasım da.Benim donör alan 1.5 ayda toparladi şu an süreç gayet iyi gidiyor, soner beye sürekli foto atıyorum oda 100. Güne göre çok iyi olduğunu söyledi.ben şu ana kadar xpecia tablet ve sawpoo sampuan kullandım, bunların etkisi ne kadar oldu bilmiyorum ama saçlarım gayet iyi tavsiye ederim.İsteyen arkadaslara foto atabilirsin. ..
Ugurbaba06 merhaba 100 gun olmus ekim yaptirali. Sana zahmet olmazsa konu acip fotograflarini paylasirmisin? Cevabini bekliyorum, tesekkurler

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Şubat 2017, 15:56:57 »
Dostum konu açmaya inan üseniyorum ama istersen özelden telefon numarani yaz watsupp tan atiyim

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 27 Şubat 2017, 16:05:14 »
Dostum konu açmaya inan üseniyorum ama istersen özelden telefon numarani yaz watsupp tan atiyim
Yok sagol gerekmez. Iyi gunler!

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2017, 16:16:37 »
Sen bilirsin burda kimseyi aldatma niyetinde değilim kimsenin avukatı da değilim isteyen ulaşabilir

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2017, 16:28:52 »
Sen bilirsin burda kimseyi aldatma niyetinde değilim kimsenin avukatı da değilim isteyen ulaşabilir
Mantigi anlamis degilim..

Millete ozelden foto paylasmaya varsin ama konu acmaya yoksun. Gizledigin bir durummu var? Sonucta teker teker milletle whatsapp ile foto paylasincada paylasmis oluyorsun.

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2017, 19:44:20 »
Gizlediğim şey ne olabilir dostum burada herkes saç problemine çözüm bulmaya çalışıyor ben burda konu açmak zorundamiyım ben merak edenler olursa özelden yazarım dedim şu arenamed üzerinden saçma sapan şüpheci hareketleri bırakın arenamed babamızın oğlu değil kötü olduğunu düşündüğümüz yönlerini de söylüyoruz iyi giden şeyleride beni zan altında bırakan cümleler kurma...

Facebook Twitter Instagram