Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33481 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
Hayırlı olsun güzel duruyor ekim ama bu tepeyi kapatmak baya zor umarım daha iyi bir seviyeye gelir
Teşekkürler hintell o foto çekilmeden önce hemşireler saçı dağıttı biraz ve öyle çekim yaptılar operasyondan 2 gün önce ters ışıkta çektiğim bi vertex fotosu ekliyorum ona bakabilirsin taradığım da veya gün ışığında parlamıycak kadar kapansa bile yeterli olucak benim icin.

Mehmet K.

• Sr. Member
Herkese selam 8.yikama günü kabuk dökümü sonrası görüntü bu şekilde onceki ekime göre çok az saç teli geldi kabuk dökümü esnasında ve çok çabuk yumuşadı ve döküldü kabuklar değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar dostum evet çok hızlı iyileşmiş kabuklar zorlanmadan dökülmüş gayet sağlıklı ve güzel duruyor umarım sonucunda aynı güzellikte olur her şey yolunda görünüyor.
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Selamlar dostum evet çok hızlı iyileşmiş kabuklar zorlanmadan dökülmüş gayet sağlıklı ve güzel duruyor umarım sonucunda aynı güzellikte olur her şey yolunda görünüyor.
Teşekkürler hintell finasteride jel hakkında yorumun nedir etki yan etki bakımından

Mehmet K.

• Sr. Member
Herkese selam 1.ay doldu son durum bu şekilde bundan sonra aylık güncelleme yapicam yarim kutu kerozan vardı elimde o bitince xpecia veya solgar saw palmetto başlamayı düşünüyorum süreç biraz hızlansın diye 6 ay minoxidil kullansam sonra bıraksam sizce nasıl olur tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum herkese iyi forumlar

Mehmet K.

• Sr. Member
Bunlar da karanlık ortam flaşlı çekim

26yaman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülme sonlandı sanırım iyi sonuç olacağına İnanıyorum inşallahta öyle olur bol şans

Mehmet K.

• Sr. Member
Dökülme sonlandı sanırım iyi sonuç olacağına İnanıyorum inşallahta öyle olur bol şans
Teşekkürler inşallah iyi olur sonuç dediğiniz gibi

Mehmet K.

• Sr. Member
Başka yorum yokmu arkadaşlar  ?

ImPaLa

• Hero Member
valla hocam harika duruyor su an ıkıncı ekımle super olacaktır bu arada kısa saçta çok yakışmış sıze tepe zor bölge umarım bır seye benzer tepe

Mehmet K.

• Sr. Member
valla hocam harika duruyor su an ıkıncı ekımle super olacaktır bu arada kısa saçta çok yakışmış sıze tepe zor bölge umarım bır seye benzer tepe
İnşallah dediğin gibi olur impala herkes saçını böyle bırak yakışmış diyo ama bi ben yakıştıramadım heralde kendime  :) tepe zor bölge biliyorum 6 ay kadar minoxil kullansam nasıl olur sence sürecin hızlanması için

Unalll

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar ekimden sonra yani kabuk dökümü olduktan sonra şok dökülme sırasında yada o sabır döneminde topik gibi ürünler kullanılır mı ? Bi sakıncası olur mu?

Mehmet K.

• Sr. Member
Arkadaşlar ekimden sonra yani kabuk dökümü olduktan sonra şok dökülme sırasında yada o sabır döneminde topik gibi ürünler kullanılır mı ? Bi sakıncası olur mu?
6 ay önerilmiyo diye biliyorum 6 aydan sonra da sadece özel günlerde düğün davet vs kullanabilirsin ama aşırıya kaçma çünkü gerçekten çok zarar veriyo saça gözümle gördüm kuaförüm de denk geldi öyle bi kişi

Unalll

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim ..en güzeli kullanmadan bı süreci atlatmak sanırım ☺

Facebook Twitter Instagram