Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33490 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
tamam o zaman gayet gğzel kardesım
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
tamam o zaman gayet gğzel kardesım
Kalinlaşma surecinden sonra goruntu farkli ve daha iyi olur diyosun yani abi oylemi ? Fotolarda sağ normalde sol taraf kalinlaşirsa kapaticilik sağlarmi ?

Arkitek

• Yeni üye
  • *
Sorun olmaz kardeşim 10. günden sonra biraz daha baskı uygulayarak dairesel şekilde hareketlerle yıkarsın . Tüm kabuklar 15. günde dökülür .

Mehmet K.

• Sr. Member
Sorun olmaz kardeşim 10. günden sonra biraz daha baskı uygulayarak dairesel şekilde hareketlerle yıkarsın . Tüm kabuklar 15. günde dökülür .
Sen çok geriden geliyosun usta kabuklari dökeli 5.5ay oldu 🤣🤣

Mehmet K.

• Sr. Member
Yanliş gonderiye yorum yaptin sanirim dostum :)

grimmjow54

• Sr. Member
Nerdeyse vertexe kadar ekilmiş. 4000 sadece. Ve ne ekildiyse çıkmış. Keşke benim de çıkışım böyle olsa nokta boşluk kalmazdı. Senin 4000 hakkı verilmiş emin olabilirsin.

Mehmet K.

• Sr. Member
Nerdeyse vertexe kadar ekilmiş. 4000 sadece. Ve ne ekildiyse çıkmış. Keşke benim de çıkışım böyle olsa nokta boşluk kalmazdı. Senin 4000 hakkı verilmiş emin olabilirsin.
Hocam bende zaten ektikleri cikmadi demiyorum ama resimlere dikkatli bakarsan bi tuhaflik var fotolar da sağ taraf normalde sol taraf ya geriden geliyo ya daha geç kalinlaşicak bunu da zaman gostericek demek istediğim cikislar orantili olmadi şu an itibari ile ama insallah ilerleyen gunlerde daha iyi olur diyorum

ImPaLa

• Hero Member
Bencede 6 ay için gayet başarılı bir sonuç

Mehmet K.

• Sr. Member
Bencede 6 ay için gayet başarılı bir sonuç
Yorum icin tesekkurler 👍

Arkitek

• Yeni üye
  • *
Alın çizgisini neden bu şekilde planladılar dostum girintili dairesel gibi ?
Ekimin sık görünüyor . Umarım istediğin sonucu alırsın .

Mehmet K.

• Sr. Member
10.ay tüm forumdaşlara merhaba yogun calistigim icin son aylar da pek guncelleme yapamadim 2 gun once kontrole gittim serkan hoca 2600 greftlik bir revize plani yapti onumuzdeki aylar operasyon gerceklesicek guncelleme yapicam tekrar herkese iyi forumlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Açık alana göre sonucun güzel tepeyi de ekersen ve güzel bir sonuç olursa iyi olur sonuç
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Açık alana göre sonucun güzel tepeyi de ekersen ve güzel bir sonuç olursa iyi olur sonuç
Insallah sonuc dedigin gibi olur abi

grimmjow54

• Sr. Member
Bildiğin ücretsiz mi olacak bu resmen yeni ekim . Maşallah ya Serkan hoca memnuniyete çok önem veriyor. Çoğu yer bu ekime tamam der gönderir  Resmen vertex ekimi olacak yeniden

Facebook Twitter Instagram