Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33561 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
Çok daha kötüsünü geçirmiş biri olarak hemen içini rahatlatayım birşey yok gayet doğal o bölgeler
Eyvallah ustam klinikle iletişime geçtim nekroz değil  kabuklar dökülünce bu görüntü gecicektir gayet normal dediler

emre07x

• Sr. Member
Hayırlı olsun umarım güzel sonuçlanır.Analiz sonucunu yanlış yazmışlar sanırım 200 sakaldan alınmış işlememişler sonuç yerine.

Mehmet K.

• Sr. Member
Hayırlı olsun umarım güzel sonuçlanır.Analiz sonucunu yanlış yazmışlar sanırım 200 sakaldan alınmış işlememişler sonuç yerine.
Saol dostum evet onu bende sordum 150 greft alinmiş sakaldan ama yazmayi unutmuşlar sanirim

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun planlama güzel  ekim temiz görnüyor dikkat edip desteklemek önemli umarım güzel sonuç alırsın

Mehmet K.

• Sr. Member
Geçmiş olsun planlama güzel  ekim temiz görnüyor dikkat edip desteklemek önemli umarım güzel sonuç alırsın
Saol hocam senin ekimde istedigin sonuca ulaşiriiz insallah

Mehmet K.

• Sr. Member
Operasyon sonrasi 10.gün,
Yikama 7.gün ekim ve donör bölge son durum...

56kral

• Full Member
1 2 Gün içinde kabuk dökmeye başlayabilirsin

Mehmet K.

• Sr. Member
1 2 Gün içinde kabuk dökmeye başlayabilirsin
Aynen hocam acelem yok yatişa devam zaten corona bizi bitirdin beeee 😂

56kral

• Full Member
sorma yatakta ölücez be 😃😃

Mehmet K.

• Sr. Member

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
12 gün dökersin kabukları 10 yıkamayı tamamlayınca
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
12 gün dökersin kabukları 10 yıkamayı tamamlayınca
Eyvallah hinteel başkan sana bişey sorucam bu çoklu greft sayilari ne kadar ekliyo ekim sonucunu sence ?
Benim ; 900 tek, 1600 cift , 900 3lü, 650 4lü , 150 greftde sakaldan alim yapildi ama sanki seyrek bi ekim olmuş gibi geliyo baktikça
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2020, 16:58:55 Gönderen: johny2 »

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah hinteel başkan sana bişey sorucam bu çoklu greft sayilari ne kadar ekliyo ekim sonucunu sence ?
Benim ; 900 tek, 1600 cift , 900 3lü, 650 4lü , 150 greftde sakaldan alim yapildi ama sanki seyrek bi ekim olmuş gibi geliyo baktikça
4lünün bu kadar çok çıkması birincisi saçlarının ikincisi de alım yapanın başarısı :) kesinlikle dolgunluk konusunda çok büyük etkisi var

Mehmet K.

• Sr. Member
4lünün bu kadar çok çıkması birincisi saçlarının ikincisi de alım yapanın başarısı :) kesinlikle dolgunluk konusunda çok büyük etkisi var
Alim ve kanal açma işlemini ekip şefi uğur bey yapti diye hatirliyorum ama alim için gercekten dua ettim kim yapti ise hic sikinti cekmedim donör açisindan ne agri yapti ne batma belki bunye ile ilgilidir bilmiyorum

Facebook Twitter Instagram