Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33543 defa)

KaNeM

• Full Member
Proscar yan etki yaptimi banada israrla propecia kullanmami soylediler minoxili asla tavsiye etmiyoruz sana biraktigin an dökülür eski saçlarin dediler o yuzden propecia ve priorin kullanicam sadece
proscarla propecia yan etkileri aynı dostum finasterid birinde 5mg var diğerinde 1mg o yüzden proscarı 4e veya 5e bölüyorlar.

Mehmet K.

• Sr. Member
proscarla propecia yan etkileri aynı dostum finasterid birinde 5mg var diğerinde 1mg o yüzden proscarı 4e veya 5e bölüyorlar.
Biliyorum kanem o yuzden sordum zaten yan etkileri farkli diyenler var proscar daha fazla yan etki yapiyormuş propecia daha guvenilir o bakimdan diyolar ve ilk aylar da propecia kullanmamin daha iyi olucagini soylediler

KaNeM

• Full Member
Biliyorum kanem o yuzden sordum zaten yan etkileri farkli diyenler var proscar daha fazla yan etki yapiyormuş propecia daha guvenilir o bakimdan diyolar ve ilk aylar da propecia kullanmamin daha iyi olucagini soylediler
Sonuçta proscar ufak bir hap ve göz kararı ile tam olarak 5 e bölmede sıkıntı oluyor günlük kullanılan dozun değişmesi belki yan etkiyi arttırıyordur. Ama arada ciddi bir fiyat farkı var sürekli kullanılacaksa. Sen gene propecia ile başla baktın yan etkilerini gördün proscara bulaşmazsın bile baktın bir sıkıntı yok  2 3 ayda proscarı denersin.

Mehmet K.

• Sr. Member
Sonuçta proscar ufak bir hap ve göz kararı ile tam olarak 5 e bölmede sıkıntı oluyor günlük kullanılan dozun değişmesi belki yan etkiyi arttırıyordur. Ama arada ciddi bir fiyat farkı var sürekli kullanılacaksa. Sen gene propecia ile başla baktın yan etkilerini gördün proscara bulaşmazsın bile baktın bir sıkıntı yok  2 3 ayda proscarı denersin.
Bende öyle yapmayi dusunuyorum zaten bakalim insallah istedigimiz sonuclari aliriz

Mehmet K.

• Sr. Member
3.gün Ilk yikamayi evde gerceklestirdim ekim ve donör bölgesi bu durumda

Mehmet K.

• Sr. Member
3.yikama sonrasi ekim ve donör bölgesi herhangi bi sikinti gorunuyormu sizce arkadaslar degerli yorumlarinizi bekliyorum birde ben saçi yikadiktan sonra kendi halinde kurumaya birakiyorum bu ne kadar yararli veya zararli ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bir sorun yok gayet sağlıklı ve güzel duruyor saç ekımın ıcın rahat olsun güzelce yıkamalarına  devam et
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Bir sorun yok gayet sağlıklı ve güzel duruyor saç ekımın ıcın rahat olsun güzelce yıkamalarına  devam et
Eyvallah hinteel başkanim aynen devam :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Başkan bu ameliyat sonrasi verdikleri antibiyotiğin yarisini kullanmişim ben diger tablet duruyomus simdi farkettim  :) bi sikinti olurmu sence geriye kalan 5 taneyi icmeye basliyim mi ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
antibıotige başladıysan kesmeden bıtırıceksın dostum kaç gün ara verdın
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
antibıotige başladıysan kesmeden bıtırıceksın dostum kaç gün ara verdın
Istiyerek ara vermedim zaten başkan 5 gün kullanicagima 5 tane kullanicam anlamişim en son cumartesi akşami içtim yani

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Istiyerek ara vermedim zaten başkan 5 gün kullanicagima 5 tane kullanicam anlamişim en son cumartesi akşami içtim yani

yanı neyse ekım alanında problem yok çok sağlıklı bır tae daha at bırak :) granti olsun
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
yanı neyse ekım alanında problem yok çok sağlıklı bır tae daha at bırak :) granti olsun
Eyvallah başkan :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Abiler yorum esirgemezseniz sevinirim bugun 4.yikama gerceklestirdim yalniz bu goruntu kafama takildi nekroz olma ihtimali nedir sizce?

Facebook Twitter Instagram