Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33594 defa)

KaNeM

• Full Member
Kan pıhtısı dostum kabuk bağlamış bir problem yok yakında düşer elleme.

KaiserSS

• Hero Member
Yıkarsan gider
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Mehmet K.

• Sr. Member
Kan pıhtısı dostum kabuk bağlamış bir problem yok yakında düşer elleme.
Eyvallah rahatlattiniz valla anlarsiniz az çok beni gozumden bile sakinmaya calisiyorum aynaya bakmak istemiyorum :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Yıkarsan gider
Benim ilk yikama gunu pazar gününe denk geldi klinik kapali kendim yapicam ilk yikamayi bunu sordum ama sen o kisma dokunma pazartesi gel biz hem yikariz hem temizleriz dediler o yuzden ellemeyi dusunmuyorum abi :)

KaiserSS

• Hero Member
Eyvallah rahatlattiniz valla anlarsiniz az çok beni gozumden bile sakinmaya calisiyorum aynaya bakmak istemiyorum :)
😆 Sıkıntı yok hepsi geçer düşünür gülersin
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

KaNeM

• Full Member
Anlıyorum dostum 10 gündür adam akıllı uyku uyuyamıyorum uyurken biyere çarparım, kaşınırda uykulu uykulu kaşırım felan diye günde 4 5 saat anca uyuyabiliyorum :)

Mehmet K.

• Sr. Member
😆 Sıkıntı yok hepsi geçer düşünür gülersin
Insallah abi :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Anlıyorum dostum 10 gündür adam akıllı uyku uyuyamıyorum uyurken biyere çarparım, kaşınırda uykulu uykulu kaşırım felan diye günde 4 5 saat anca uyuyabiliyorum :)
Bende en fazla 5 saat uyudum kabuklar dokulene kadar sikicaz dişimizi :) takviye ilac ne kullaniyosun başkan şampuan ne alicaksin mesela ?

KaNeM

• Full Member
Bende en fazla 5 saat uyudum kabuklar dokulene kadar sikicaz dişimizi :) takviye ilac ne kullaniyosun başkan şampuan ne alicaksin mesela ?
Xpecia kullanmaya başladım. Minoxil kullansam mı kullanmasam mı diye düşünüyorum benim ortaya ekmediler orası şimdilik sağlam diye kaybedersem kötü sonuç olur diye düşünüyom bide verdikleri şampuan bitince prozinc plus şampuan kullanıcam.

Mehmet K.

• Sr. Member
Xpecia kullanmaya başladım. Minoxil kullansam mı kullanmasam mı diye düşünüyorum benim ortaya ekmediler orası şimdilik sağlam diye kaybedersem kötü sonuç olur diye düşünüyom bide verdikleri şampuan bitince prozinc plus şampuan kullanıcam.
Anladim hocam banada propecia priorin onerdiler ben propecia yerine minoxil sprey kullanabilirmiyim diye sordum kullanirsin ama biraktigin an saçlarin dokulur dediler bende propecia yi birakinca dokulmiycekmi saç dedim hayir sadece hacim kazandiricak kalinlaştiricak minoxil oyle degil ama dediler haberin olsun yikamaya gittigimde tekrar konusup karar vericem bende ama minoxili eledim kesin propeciayi yan etki gormezsem kulllanirim

KaNeM

• Full Member
Anladim hocam banada propecia priorin onerdiler ben propecia yerine minoxil sprey kullanabilirmiyim diye sordum kullanirsin ama biraktigin an saçlarin dokulur dediler bende propecia yi birakinca dokulmiycekmi saç dedim hayir sadece hacim kazandiricak kalinlaştiricak minoxil oyle degil ama dediler haberin olsun yikamaya gittigimde tekrar konusup karar vericem bende ama minoxili eledim kesin propeciayi yan etki gormezsem kulllanirim

Propecia yı 2 sene kullandım ben donör bölgem felan çok zayıftı saçlarım cılızdı baya iyi geldi saçlarım kalınlaştı felan ben yan etkisini görmeye başlayınca bıraktım veya piskolojikti bilemiyorum sürekli bunalım hali konuşurken kelimleri yutma gibi sorunlarla karşılaştım bırakınca düzeldi daha kötü yan etkileride var bi araştır herkezde aynı sonuçları göstericek değil. Şampuanıda KaiserSS önerisi üzere Prozinc Plus başlıycam ondaki saçların %65 70 gibi çıksa ben fitim :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Propecia yı 2 sene kullandım ben donör bölgem felan çok zayıftı saçlarım cılızdı baya iyi geldi saçlarım kalınlaştı felan ben yan etkisini görmeye başlayınca bıraktım veya piskolojikti bilemiyorum sürekli bunalım hali konuşurken kelimleri yutma gibi sorunlarla karşılaştım bırakınca düzeldi daha kötü yan etkileride var bi araştır herkezde aynı sonuçları göstericek değil. Şampuanıda KaiserSS önerisi üzere Prozinc Plus başlıycam ondaki saçların %65 70 gibi çıksa ben fitim :)
Bende dusunuyorum KaiserSS abinin kullandigi ne varsa kullanmayi :)

Pöh3443

• Full Member
Hayirli olsun ekimin,
Trichogram Sac analizi yapdimi size Serkan hoca?

KaiserSS

• Hero Member
Bende dusunuyorum KaiserSS abinin kullandigi ne varsa kullanmayi :)
Kullan pişman olmazsın 👍
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram