Anket

HANGI ŞAMPUANI KULLANIRDINIZ?

PROZINC PLUS
99 (67.8%)
ALPECIN COFFEE
47 (32.2%)

Toplam Oy Verenler: 146

Gönderen Konu: 11.06.2020/ YAŞ 26/SERKAN AYGIN 4000 ENSE 200 SAKAL 4200 GREFT FUE YONTEMI  (Okunma sayısı 33499 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resim yok ama bildiğimiş sok dökülme sana ne gibi geldiği değil ne olacağı önemli :)
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Resim yok ama bildiğimiş sok dökülme sana ne gibi geldiği değil ne olacağı önemli :)
Resimi ekledim de başkan neden yan dönüyo bu ekledigim resimler onunla ugrasiyordum sildim o yüzden :)

Mehmet K.

• Sr. Member
Karanlik ortam flaşli çekim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimi ekledim de başkan neden yan dönüyo bu ekledigim resimler onunla ugrasiyordum sildim o yüzden :)

İphonelerde çekme açısı ile alakalı resim ayarlarından çevirip o an ekran görüntüsü almak gerek.

Sürecin normal akışında bu ara da
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
İphonelerde çekme açısı ile alakalı resim ayarlarından çevirip o an ekran görüntüsü almak gerek.

Sürecin normal akışında bu ara da
Yorumun icin saol başkan bana cok hizli gittiler gibi geliyo demek ki :) bu arada iphone kullanmiyorum ama bu dedigin android icinde gecerlimi ? Ekran resmi alip atarim bundan sonra

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Farketmiyor eskiden iphoneler de vardı bu sorun simdi hepsinde farkları kalmadı:)
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Farketmiyor eskiden iphoneler de vardı bu sorun simdi hepsinde farkları kalmadı:)
Eyvallah başkan :)

Mehmet K.

• Sr. Member
2.aydan tüm forumdaşlara merhaba
Şok dökülme sureci sonlanmak uzere sanirim yikiyorken elime bir kac sac teli geliyor sadece hic sac olmayan bolgelerde şoktan kurtulan ve uzayan saclari gormem mutlu ediyo ama orta ve tepe bolgesi ya ekimden ya da şoktan cok etkilendi sanirim daha iyi anlasilmasi icin flaş ile cekilmis fotolari ekliyorum 1 aydir kerozan kullaniyorum sampuan prozinc plus basliycam herkes diledigi saclara kavusur insallah

Mehmet K.

• Sr. Member
D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Su an için süreç gayet normal seyrinde olumlu belirtiler görmende güzel kafan sağlıklı inşallah güzel olacak
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Su an için süreç gayet normal seyrinde olumlu belirtiler görmende güzel kafan sağlıklı inşallah güzel olacak
Saolasin abi yorumun için forumda daha önce okumuştum saç uzama hizi geriliyomuş ve şok dokulmeden varolan saclarda etkileniyor diye bu ne kadar dogru sence daha gelişirmi kendi saçlarim sence ?

Mehmet K.

• Sr. Member
Ekimin 90.günü
Kerozan tablet (sabah akşam 1)
Prozinc plus şampuan
Değerli yorumlarinizi ve görüşlerinizi bekliyorum herkes dilediği sonuca ulaşir inşallah...

Mehmet K.

• Sr. Member
Yan profil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ufak ufak kararmalar başlamış gibi sen daha net görürsün?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram