Gönderen Konu: Görüşleriniz Önemli.  (Okunma sayısı 985 defa)

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
Görüşleriniz Önemli.
« : 11 Haziran 2020, 12:27:22 »
Arkadaşlar sizce finasteride mi kullanayım yoksa Muttalip hocaya 1000 greft falan ekim mi yaptırayım yaş 24 // Ne düşünüyorsunuz? Bu arada saçları bilerek ıslattım seyreklik belli olsun diye kuruyken saç derim . şeklinde dahi görünmüyor ayrıca ön çizgim her zaman böyleydi şakaklarım hep açıktı benim konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 🙏

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
Ynt: Görüşleriniz Önemli.
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2020, 13:15:30 »
Duş sonrası hafif ıslak hali. İlk fotoğraf yaglı 5 gün yıkanmamış duş öncesi halidir sizce finasteride kullanmalı mıyım dostlar yaşım gereği hem ekime hazırlanma ( 2 sene sonrası falan ) Hem de saç tellerinin kalınlaşmasını sağlama gibisinden Bu arada düzenli sex hayatım var libido sorunu yaşayacagımı sanmıyorum her zaman yüksektir ama bi yandan da korkmuyor değilim 😂

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2020, 13:42:48 »
Bu da tarayıncaki hali dostlar abiler kardeşler sizden ricam fin kullanmayan birisi ilacı kötülemesin az çok sizin kadar ben de yan etkilerini biliyorum ve çok az bir olasılık oldugunu da :)

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2020, 13:49:04 »
Hem ekim Hem finasteride ile saç sorunun kalmayabilir.Fin yan etkisi yalan 1 senede sadece testis ağrısı gördüm o kadar

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2020, 16:49:32 »
Kanka yalan değil de çok düşük bir ihtimal bence o kadar ciddi kitle yan etki görse bu ilaca onay vermezler ki propecia alıp yoluma bakıcam galiba 2 3 sene kullanıp ekim yapsam olayı kurtarırım galiba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2020, 16:52:09 »
Saçların kötü değil incelmiş 1500 2000 greft ile çözersin muttalip hoca halleder.

İlaçda sana kalmış kullanıcaksan ekim için 1 sene bekle
Global Moderator

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2020, 17:01:34 »
Minoxil (dermarolle birlikte önce ketoral krem sonra minoxil günde  2 kez)
 saw palmetto tablet  ( kahvaltı sonrası günde  1 kez)
Biotin ( akşam yemeği sonrası günde 1 kez)

Saçın için önerim budur.

VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

brandd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2020, 17:40:13 »
arkadaşlar bir ilaç sizde yan etki göstermediğinde o ilacın yan etkisi yoktur demek ve yan etki görenleri yalancılıkla söylemek düpedüz cahilliktir her ilacın yan etkisi vardır finasteridin yan etkisi de yüzde iki üç civarında söylenmekte bu da tıbben düşük bir oran değildir her ilaç yan etkisi bilinerek ve kullanırken belli testler yaptırılarak kullanılması daha sağlıklıdır

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2020, 18:13:25 »
Her ikisini de yap bence, 6-8 ay fin al ekime gir hem mevcut saç minimum zarar görür hem ekimden minimum fire ile çıkarsın eğer saçından mutlu değilsen. Olsa da olur olmasa da olur diyorsan ekimi orta yaşa ertele
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2020, 18:37:27 »
arkadaşlar bir ilaç sizde yan etki göstermediğinde o ilacın yan etkisi yoktur demek ve yan etki görenleri yalancılıkla söylemek düpedüz cahilliktir her ilacın yan etkisi vardır finasteridin yan etkisi de yüzde iki üç civarında söylenmekte bu da tıbben düşük bir oran değildir her ilaç yan etkisi bilinerek ve kullanırken belli testler yaptırılarak kullanılması daha sağlıklıdır

Katılıyorum yan etki görenlerde mevcut yan etki göremlerin ilacı kesmesi gerek.
Global Moderator

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2020, 19:02:27 »
Herkese yorumları için çok teşekkür ederim propecia aldım konuyu kapatmıcam ay ay durum bilgisi paylaşıcam diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olurum. Bakalım işe yarayacak mı...

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2020, 21:55:27 »
Hem ekim Hem finasteride ile saç sorunun kalmayabilir.Fin yan etkisi yalan 1 senede sadece testis ağrısı gördüm o kadar

+1000000

xstorybabe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2020, 23:17:42 »

Etkisini gördün mü peki genelde arkaya etki ediyor falan diyolar benim arkada sorun yok önde var ne varsa 😂

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2020, 00:37:29 »
Ufak bir hikaye anlatayım.  Bende seboreik dermatit var ve cildim aşırı yağlı.  5 sene önce son çare olarak hem saç hem  de yüz için roaccutane kullandım.  Yanina da 5000 biotin ekledim . Saçlara faydası olsun diye. Ne oldu biliyor musun? Kabızlık( şükür 2 yıl sonra çözmüştüm) , ve şuan hala devam eden kilo göbek problemi.  Ince on numaraydi vücudum kilo almazdım.  Muhtemelen roaccutane vücudumun dengesini mahfetti . Haddinden fazla biotinde kabızlık problemine sebebiyet verdi. Biliyor musun bu kabızlık yüzünden ölüyordum.  Bok kaburgalarima sıkışmış nefes alamiyordum. Acil hastaneye kaldirilmistim.  Bunları neden anlattım? Vücudunun dengesine direk zarar verebilme potansiyeli bulunan ilaçları veya mevcut ihtiyacın çok üzerinde bir ilacı kullanmak sağlığın için ciddi bir risk oluşturabilir.

Hatta Dermarol ile minoxil haftada 1 den fazlası bile zararlı olabilir. Saç konusunda sana tavsiyem illa güçlü bir tablet arıyorsan daha masumu olan önerimi incele . Sağlıkla kumar oynanmaz .
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Facebook Twitter Instagram