Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25511 defa)

bakalim

• Sr. Member
Bugün tam 1. Hafta oldu. Geçen hafta bu saatlerde kök alımın bitmek üzereydi.
Bugün yıkamada kabukların %80'i gitti, ufak tefek yerler kaldı sanırım 1-2 güne onlar da gitmiş olur.
Sizce durum normal mi sanki hızlı geldi bana

KaiserSS

• Hero Member
Normal süreler, kabukları yolma😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Her şey normal temiz güzel duruyor. Rahatlamıştır kafan kabuk dökümü sonrası
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member
Normal süreler, kabukları yolma😉

Parmak uçlarıyla hafif hafif yukarıdan aşağı doğru hareket ettirince kendi kendine düşüyolar abi :)

Her şey normal temiz güzel duruyor. Rahatlamıştır kafan kabuk dökümü sonrası

Cidden biraz daha rahatladı Hintell. Alışkanlık sebebiyle elimi hep kafama götürürüm normalde, şöyle bi 10 gün daha geçse de tırnakla kaşısam artık :) kaç gündür diken üstündeyiz valla ne uyku uyuduk ne bişey

legorn

• Full Member
Bugün tam 1. Hafta oldu. Geçen hafta bu saatlerde kök alımın bitmek üzereydi.
Bugün yıkamada kabukların %80'i gitti, ufak tefek yerler kaldı sanırım 1-2 güne onlar da gitmiş olur.
Sizce durum normal mi sanki hızlı geldi bana

bu görüntü bile güzel valla :) sıklık böyle olsaydı bu kısalıkta takılırdım hep

legorn

• Full Member
inşallah istediğin sonucu alırsın hocam

bakalim

• Sr. Member
Legorn çok sağ ol dostum, inşallah daha iyisi senin olsun. Yalnız benim tepe boş kaldı ondan kaynaklı böyle dolaşmam normalde de sanırım :)) oraları da halledersek belki

bakalim

• Sr. Member
8. Günü de ekliyorum, bundan sonraki süreçte değişim oldukça ekleyeceğim fotoğraf.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlısı diyelim :)
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member

T4N3R

• Jr. Member
  • **
Merhabalar ekiminiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız ben de bilgehan aydın ile anlaştım Ağustos ayında senelik iznime denk getirip öyle yaptıracağım ekip ile ilgili aciklamalaraniz beni mutlu etti inşallah benim ekimimde güzel bir şekilde geçer.

bakalim

• Sr. Member
Merhabalar ekiminiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız ben de bilgehan aydın ile anlaştım Ağustos ayında senelik iznime denk getirip öyle yaptıracağım ekip ile ilgili aciklamalaraniz beni mutlu etti inşallah benim ekimimde güzel bir şekilde geçer.

Merhabalar, çok teşekkürler inşallah siz de iyi sonuç alırsınız.
Konuda da yazdığım gibi ekip çok genç ama acemi ve ilgisiz değiller zaten gidince anlarsınız. Size tavsiyem daha erken gitmeniz olur daha hızlı toparlarsınız :)

T4N3R

• Jr. Member
  • **

Merhabalar, çok teşekkürler inşallah siz de iyi sonuç alırsınız.
Konuda da yazdığım gibi ekip çok genç ama acemi ve ilgisiz değiller zaten gidince anlarsınız. Size tavsiyem daha erken gitmeniz olur daha hızlı toparlarsınız :)
Şu durumda erken gitmem mümkün değil mecbur agustosu bekleyeceğim yıllarca beklemişim 2 ay daha beklerim yeterki iyi sonuç alalim , fotolarinizi merakla bekliyorum.

bakalim

• Sr. Member
Şu durumda erken gitmem mümkün değil mecbur agustosu bekleyeceğim yıllarca beklemişim 2 ay daha beklerim yeterki iyi sonuç alalim , fotolarinizi merakla bekliyorum.

Tabii sizin planınız ve hayatınızla alakalı siz daha iyi bilirsiniz
8. Gün itibariyle işe başladım ben.
Bugün 9. Gün fotoğrafları ekliyorum. 3-4 günde bir eklerim sizin için :)

Facebook Twitter Instagram