Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25519 defa)

bakalim

• Sr. Member
Aynen pis oluyor :) bir kaç güne bir anda geçiyor ödem atıyorsun normal

İnşallah abi valla aynaya baktıkça kendime gülüyorum gülünce de acıyor :)

Donör bölgeyi aşağıda ekliyorum, hafif masajlar yapıyorum pek ağrı sızı yok. Yalnızca şu kızarıklıklar ne zaman geçer meraklanıyorum.
5. Günden sonra bepanthol kullanın dediler, bakalım nasıl olacak haftaya.

geronimo

• Full Member
2. Gün yıkamamı kendim gerçekleştirdim. Kabuk dökümüne kadar kendim yapacağım çünkü yol çok uzak (mazot parası yetmez :) )
İşaretli bölgelerde hala sıvılar var Tweety kuşun canavar haline döndüm biraz kafamın ön bölgesi şişti :)
Sizce durum nasıl? Tecrübelilerden fikir bekliyorum
Tweety nin canavar hali nerden aklina geldin bi alemsin  ;D hey gidi bizim nesil heyy :)

bakalim

• Sr. Member
Tweety nin canavar hali nerden aklina geldin bi alemsin  ;D hey gidi bizim nesil heyy :)

Hiç sorma geronimo. Şimdikiler de çizgi film mi be abi vallahi en güzellerini biz izlemişiz, hepsi zeka dolu izlediklerimizin :D
Bu arada kafam yukarı doğru büyüdü cidden benzedim yani biraz :D

İlk gün çok akıntı vardı, bugün hiç olmadı. Ödem biraz önlere doğru kaydı yatayım aksın diyorum, olmadı. Ödem sökücü kullanıyorum 2 gündür pek bi işe yaramadı sanki... Bakalım hayırlısı abi.

KaNeM

• Full Member
Bol bol su iç dostum sıvı şeyler tüketmeye bak ödemi daha hızlı atarsın. Ben ilk gün 3 litre su içmiştim diğer günlerde  2 şer 3 er litre su içmiştim bende olmadı herhangi bir şişlik.

bakalim

• Sr. Member
Bol bol su iç dostum sıvı şeyler tüketmeye bak ödemi daha hızlı atarsın. Ben ilk gün 3 litre su içmiştim diğer günlerde  2 şer 3 er litre su içmiştim bende olmadı herhangi bir şişlik.

Pandemi sürecinde ofiste bardağımı ve sürahimi kaldırınca su içme alışkanlığım sekteye uğradı, dediğin gibi ben de normalde en az 2-3 litre su içerim. Şimdi o onu tekrar yakalamaya çalışıyorum. Dediğini dikkate alıyorum hocam eyvallah...

geronimo

• Full Member
Hiç sorma geronimo. Şimdikiler de çizgi film mi be abi vallahi en güzellerini biz izlemişiz, hepsi zeka dolu izlediklerimizin :D
Bu arada kafam yukarı doğru büyüdü cidden benzedim yani biraz :D

İlk gün çok akıntı vardı, bugün hiç olmadı. Ödem biraz önlere doğru kaydı yatayım aksın diyorum, olmadı. Ödem sökücü kullanıyorum 2 gündür pek bi işe yaramadı sanki... Bakalım hayırlısı abi.
Valla oyle yeni nesil ne izleyecegini bile bilmiyor sacma sapan fenomen videolariyla vakitleri geciyor tek tip sokaga cikma sansi bulamayan dunyadan bi haber bir nesil yetisiyor sokaklar o kadar guvensizki aileler eve kapatmak zorunda kaliyor cocuklarini biz cok sansliydik.

Bunlar gecici seyler hocam herkes yasiyor bu su an sorunsuz baslayan bir ekim oldu bunun icin sukretmen gerekiyor ve daha iyi olmasi icin moralini yuksek tutmalisin bu yola ilk ciktigin zamani hatirla alelade bir yer secmek uzereydin belkide bu isten anlamayan merdivenalti bir yer sececektin en azindan bilinen bi yer sectin riski dusurdun mutlu olmalimisin :)

bakalim

• Sr. Member
Valla oyle yeni nesil ne izleyecegini bile bilmiyor sacma sapan fenomen videolariyla vakitleri geciyor tek tip sokaga cikma sansi bulamayan dunyadan bi haber bir nesil yetisiyor sokaklar o kadar guvensizki aileler eve kapatmak zorunda kaliyor cocuklarini biz cok sansliydik.

Bunlar gecici seyler hocam herkes yasiyor bu su an sorunsuz baslayan bir ekim oldu bunun icin sukretmen gerekiyor ve daha iyi olmasi icin moralini yuksek tutmalisin bu yola ilk ciktigin zamani hatirla alelade bir yer secmek uzereydin belkide bu isten anlamayan merdivenalti bir yer sececektin en azindan bilinen bi yer sectin riski dusurdun mutlu olmalimisin :)

Abi aynen öyle... Dediklerine katılıyorum hem çocuklar hakkında hem ekim merkezi hakkında :)
Özellikle ilk konumda senin de yorumun var şimdi diyorum ki bu iş cidden önemli bir iş. Operasyona girince anlıyosun. Bilgehan Aydın'a iyi ki gitmişim iyi ki sizin yönlendirmeleriniz olmuş.
Diğer ekim yapan arkadaşların şanssızlıklarını görüyorum, az buz paralar da dönmüyor bu sektörde. 1 günlük işlem en az 5 bin TL. Madem o kadar veriyorsun iyisine git.
Şu ödem sorunum da hallolsa çok sevinicem. Bir de şuan acayip kaşınıyor var ya Hart hurt kaşısam mı diyorum :))

KaiserSS

• Hero Member
Seni es geçmişiz😆
Plan ve ekim sıklığı güzel,ciddi sonuç alırsın dostum😉
Koru kolla sonu başarı inşallah.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

bakalim

• Sr. Member
Seni es geçmişiz😆
Plan ve ekim sıklığı güzel,ciddi sonuç alırsın dostum😉
Koru kolla sonu başarı inşallah.

Aynen abi unuttun bizi :))
Klinik çok iyi çıktı teşekkür ederim herkese

KaiserSS

• Hero Member
Aynen abi unuttun bizi :))
Klinik çok iyi çıktı teşekkür ederim herkese
İdare et 😉
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

geronimo

• Full Member
Abi aynen öyle... Dediklerine katılıyorum hem çocuklar hakkında hem ekim merkezi hakkında :)
Özellikle ilk konumda senin de yorumun var şimdi diyorum ki bu iş cidden önemli bir iş. Operasyona girince anlıyosun. Bilgehan Aydın'a iyi ki gitmişim iyi ki sizin yönlendirmeleriniz olmuş.
Diğer ekim yapan arkadaşların şanssızlıklarını görüyorum, az buz paralar da dönmüyor bu sektörde. 1 günlük işlem en az 5 bin TL. Madem o kadar veriyorsun iyisine git.
Şu ödem sorunum da hallolsa çok sevinicem. Bir de şuan acayip kaşınıyor var ya Hart hurt kaşısam mı diyorum :))

Aman hocam kasima az daha sabret agrilar kasinmalar bitti bitecek az kaldi cok iyi koru kendini :) baslarda bende sac ekimi nedir nasil biseydir bilmiyordum forum sayesinde ogrendim biseyler elimden geldigince kisitli bilgimle yardimci olmaya calisiyorum insallah sonucta cok guzel olurda 6 ay sonra @kaiserss abiyle bu konu altinda hangi sac seklinin sana daha iyi gittigini tartisiriz :D oda sagolsun herkesle ilgilenmeye calisiyor

bakalim

• Sr. Member
KaiserSS ve Hintell'in olmadığı konu eksik konudur :)) sağolsunlar

KaiserSS

• Hero Member
KaiserSS ve Hintell'in olmadığı konu eksik konudur :)) sağolsunlar
Estağfurullah, bu kadar bilgili arkadaş var😉
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

bakalim

• Sr. Member
Estağfurullah, bu kadar bilgili arkadaş var😉

Sen de onlardan birisin abi :))

3. Gün yıkamamı kendim yaptım, losyon ve şampuan biraz fazla kaldı sanki.
Bir de peçete ile kurularken 1-2 tel geldi, insan heyecan yapıyor gerçekten. Normal midir ?
Üst bölgeye çok nazik uyguluyorum. Yan taraflara Bepanthol sürmeye 5. Günden itibaren başlamamı söyleiler, sağ tarafım biraz fazla kırmızı ve parlıyor şimdi sürsem mi sizce?

Facebook Twitter Instagram