Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25388 defa)

fthfth

• Sr. Member
Hayırlı olsun. Bol sabırlar dilerim.

Saç ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12113.0

bakalim

• Sr. Member
Hayırlı olsun. Bol sabırlar dilerim.

Saç ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12113.0

Çok teşekkürler inşallah iyi sonuç alırız hepimiz.

Yakışıklı dostum😉Çalış sıkıntı yok, karizma görsünler

Abi eyvallah sağ ol. Artık konu olduk ortaya , çekeceğiz 😁

Texas1652

• Full Member
Ekiminiz hayırlı olsun inşallah sizi mutlu edecek saçlarınız çıkar.

bakalim

• Sr. Member
Ekiminiz hayırlı olsun inşallah sizi mutlu edecek saçlarınız çıkar.

Çok sağolun inşallah sizin de

bakalim

• Sr. Member
Bugün 10. günüm. 3 numaraya vurulmuş gibi saçım :)
Böyle kalmasını sağlayamıyor muyuz şok dökülme filan olmasa  :D

KaiserSS

• Hero Member
Bugün 10. günüm. 3 numaraya vurulmuş gibi saçım :)
Böyle kalmasını sağlayamıyor muyuz şok dökülme filan olmasa  :D
Evet çözümü var, IBAN atıyorum özelden, muskayı gönderirim kargoyla🤔😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

bakalim

• Sr. Member
Evet çözümü var, IBAN atıyorum özelden, muskayı gönderirim kargoyla🤔😉

Sen bana 2 muska yap garanti olsun 😁

KaiserSS

• Hero Member
Sen bana 2 muska yap garanti olsun 😁
Türkçe ve İngiizce yazıldı.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Texas1652

• Full Member
Hayırlı olsun ekiminiz çok güzel duruyor. Kabuk dökümünüzdeki saç şekli mükemmel inşallah o sonucu alırsınız suzi çok mutlu eder 😊

bakalim

• Sr. Member
Hayırlı olsun ekiminiz çok güzel duruyor. Kabuk dökümünüzdeki saç şekli mükemmel inşallah o sonucu alırsınız suzi çok mutlu eder 😊

İnşallah hocam, çok sağol. Daha iyisi sizin olsun 😊

Keletabies

• Full Member
Hocam sizin saçlarınız da oldukça sık ekilmiş maşallah. Benim de bu merkez tercihlerim arasındaydı. Beraber aynı zamanda saçlanacağız hayırlısıyla corona kelleri olarak :))
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2020, 22:49:10 Gönderen: Keletabies »

bakalim

• Sr. Member
Aynen öyle hocam inşallah kışa at kuyruğuyla gireceğiz 😊

ImPaLa

• Hero Member
Kabuk dökümü gayet güzel duruyor inşallah sonuçta öyle olur.

ahmed70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar,

İlk konumda da belirttiğim üzere foruma giriş amacım kaliteli ve fiyatı ortalama düzeyde olan bir klinik bulmak idi. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14164.09

Son 15 günde büyük cesaret göstererek (kendimce) saç ektirmeye karar verdim. Yukarıdaki konumda da arkadaşların önerileri üzerine Opr. Dr. Bilgehan AYDIN'ın saç ekim kliniği olan Bnish Hair'de 10.06.2020 tarihinde yani bugün ekim yaptırdım. Ekim adresleri normalde Nişantaşı fakat pandemi sebebiyle Özel Levent Hastanesinin en üst katını komple kullanıyorlar.
Öncelikle before/after için fotoğraflarımı ekliyorum.
Yaşadığım şeyleri ve gözlemlerimi referans amaçlı yazacağım

Öncelikle; ilk olarak Levent Hastanesine giriyorsunuz ve Bilgehan AYDIN için geldiğinizi söylüyorsunuz. Ateşinizi ölçerek gerekli yönlendirmeleri girişte yapıyorlar.
Yukarı çıktığınızda ilk işlemler her yerde olduğu gibi bazı kağıtları imzalamanız. (Alerjik durum, fotoğrafların paylaşılması onayı (size kalmış bi'şey), ne şartlar ile ekimin gerçekleşeceği gibi detaylı şeyler yazıyor)
Ben saat 8:25 gibi bu işlemi de bitirdim. Sonrasında hemen fotoğraf çekiliyorsunuz, saç tıraşınızı çok iyi bir insan olan Sefa Bey yapıyor  :) (Mübalağa yoktur gerçekten iyi birisi.)
Saçlarınızı başlıksız tıraş makinesi ile kestikten sonra odanıza geçiyorsunuz, orada hemşire arkadaşlar ve Ahmet Bey bulunuyor. (Ahmet Bey'i ilk olarak bankoda görüyorsunuz.)
Öncelikle gömleğinizi vs çıkartarak hijyenik ameliyat kıyafetine benzer bi'şey giyiyorsunuz. Odadaki her şey steril ve yeni kullanıma hazır.
Selvi Hanım ve Ahmet Bey, ön saç çizginizi çiziyorlar, ayna ile göstererek onayınızı alıyorlar. Bu arada, sohbetleri ve muhabbetleri cidden çok sıcak, yapmacık değil.
Ön saç çizgisi kararlaştırıldıktan sonra yüz üstü uzanıyor ve bismillah diyerek işleme başlıyorsunuz.

-İlk olarak anestezi yapıldı, Dilek Hanım yapıyor ve kullandığı her şeyi size ne amaçla olduğunu, yakıyorsa "biraz acıtır ama 10 saniye sürer" gibi bilgiler vererek uyguluyor. 1-2 arkadaş daha yazmıştı, acı eşiğiniz yüksek de olsa destekleyici iğneler biraz fazla acıtıyor.
-Donör bölgeye anestezi uygulandıktan sonra Dilek Hanım, Selvi Hanım ve Melike Hanım (:) ) donör bölgenizden saçları almaya başlıyorlar. Bu işlem sürerken benim boyun ağrılarım sebebiyle biraz zorlandım.
-Bu saydığım işlemler 1 gibi bitiyor. Sonrasında ekim alanı uyuşturuluyor ve yemek yiyorsunuz.
Yemekten sonra Ahmet Bey bizzat kendisi gelip kanallarınızı açıyor.
Sonrasında Selvi Hanım, Dilek Hanım ve Melike Hanım ekime devam ediyorlar. Burada belirtmekte büyük fayda görüyorum ki, Selvi Hanım, Dilek Hanım ve Melike Hanım gerçekten çok ilgililer ve asla acemi gibi davranmıyorlar Ellerine çok hakimler, yaptıkları işin gayet bilincindeler.  Kullandıkları her aletin ve ilacın ne işe yaradığını, etkilerini ve vücudunuzun verebileceği tepkilere çok hakimler. Güvenerek kafanızı koyup uyuyabilirsiniz. :)

Çok uzatmadan, benim saç tellerim kalın ve genellikle 2'li-3'lü tellerden oluşuyormuş. Bu sebeple olsa gerek, ön bölgeyi(çizgi) Ahmet Bey kanal açarken 1.30 elmas başlık ile, arka bölgeyi ise 1.50 elmas başlık ile açtı. Nakil bölgeniz arka bölgenize göre daha kolay uyuşuyor ve kanal işlemi, ekim işlemi daha rahat geçiyor çünkü sırt üstü uzanıyorsunuz.

Yarın ilk yıkamaya gitmeden before/after fotoğraflarımı aşağıya bırakıyorum. Benim soracağım sorular olacağı gibi sizlerden de yorum ve soru bekliyorum.
Herkese iyi forumlar.

geçmiş olsun, hayırlı olsun
Fiyat ne ve fiyata dahil hizmet (prp..vs) ve ürünler neler

Facebook Twitter Instagram