Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25331 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Bakalım, 6. Ay için çok başarılı bir görüntü var, tepe zaten 2. Bi ekimle hallolur, iyi gidiyor bence, askerde şapka takıyorsan saçlarını kısa tutmaya çalış, daha az dökülür.. Bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

bakalim

• Sr. Member
Eyvallah başkan olabildiğince kepsiz geziyorum zaten :)
İkinci ekimi yapar mıyım bilmiyorum teşekkürler yorum için

emekli kel

• Hero Member
 güzel surec .ekilen bolge biraz daha seyrek tutulup geriye atarlarmıydı diye dusundum ama 2.ekimemi bıraktılar orayı konuyu tam okumadım.minoxiidil tepede iş yapabilir ama saçlar bir iyi bir kotu olur.kafayı yedittirmeye insana saç bir ole bir bole uğraş sabır istio.tepe bolgesi çok fazla greft ister donor yeterliyse orayıda kapattırırsın sakaldanda alım olabilir falan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gidişat güzel duruyor. Şafak kaç :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şampuanı değiştir süreç çok başarılı
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member
güzel surec .ekilen bolge biraz daha seyrek tutulup geriye atarlarmıydı diye dusundum ama 2.ekimemi bıraktılar orayı konuyu tam okumadım.minoxiidil tepede iş yapabilir ama saçlar bir iyi bir kotu olur.kafayı yedittirmeye insana saç bir ole bir bole uğraş sabır istio.tepe bolgesi çok fazla greft ister donor yeterliyse orayıda kapattırırsın sakaldanda alım olabilir falan.
Tepeye ekim düşünmüyorum hocam ya, saçlarım aşırı beyazladı son 1 senede bir de öyle bir problemim var. Saç denen illet harbiden sıkıntı

bakalim

• Sr. Member
Şampuanı değiştir süreç çok başarılı
Şampuan ne önerirsiniz saçım çok kuru ve kepekli maalesef

Gidişat güzel duruyor. Şafak kaç :)

Teşekkür ederim. 8 yıldır askerim sanki :) şafak 62 Tunceli

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Gelişim çok güzel :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
alpecacin black deneye bılırsın dostum
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member
Gelişim çok güzel :)

Teşekkürler 😊

@Hintell askerde bulamıyorum pek öyle şeyler ama deneyeceğim.
Ek olarak beyazlamaya karşı ne önerirsiniz

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok iyi sonuç tebrikler hocam.

bakalim

• Sr. Member
Herkese merhaba,

Son durum böyle... Genel olarak memnunum fakat aşağıdaki sorular aklımda.

1- Saç ekimi yaptırdıktan sonra düzenli olarak sadece Biotin 5000mg ve Proscar (1/5) kullandım. Proscari artık kesmek istiyorum, olumsuz durumla karşılaşır mıyım sizce?
Bu arada Proscar'i bazen kullanmadım, genellikle Biotin kullandım fakat Proscari da önemli derecede kullandim.

2- Saçlarım hala çok ama çok kepekli. Acil bir müdahale yapmam lazım.
Kepek için de öneri bekliyorum.

Teşekkürler.

Perhaps

• Full Member
Vichy dercos (yeşil olan) kepeğe ve egzamaya karşı kesin çözüm ama kullanmadan önce ekim merkezine danış. En kötü haftada 2 kez onu kullanırsın diğer günlerde de kendi şampuanını
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelik olarak saç ekini sonucunuz dan memnun olmanız da haklısınız çünkü açık saç ekimi öncesi saçlarınızın dökülmüş olan görüntüsüne göre gayet güzel ve doğal duran bir sonuç elde etmişsiniz.

Diğer sorularınıza gelince saçlarınız daki kepek için arkadaşımızın önerdiği gibi Vichy dercos  kullana bilirsiniz ya da hafta da 2 kez konozol medikal şampuan da olabilir.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram