Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25352 defa)

bakalim

• Sr. Member
arkadaşlar,

ekimim 1. ay oldu. bu hafta 2 kez bisiklet sürdüm toplam 2-2,5 saat kadar. sizce sıkıntısı olur mu? hareketsizlikten pek hazzetmiyorum bu sebeple işten çıkınca sahilde sıkmayan bi şapka takarak geziyorum 10 km kadar sürüyorum.

KaiserSS

• Hero Member
arkadaşlar,

ekimim 1. ay oldu. bu hafta 2 kez bisiklet sürdüm toplam 2-2,5 saat kadar. sizce sıkıntısı olur mu? hareketsizlikten pek hazzetmiyorum bu sebeple işten çıkınca sahilde sıkmayan bi şapka takarak geziyorum 10 km kadar sürüyorum.
O kadar hassas değil, rahat ol, terledikçe suyu kafaya dök yeter😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

TheJoker

• Full Member
28. Gün
Domates tarlasına döndük

Çok güldüm dostum, inşallah çıkışlarda da mısır tarlasına döner :)
Ekim Tarihi    : 08.05.2020
Ekim Merkezi : Dr Bilgehan Aydın
Graft Miktarı  : 6135

Saç nakil sürecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13849.0

bakalim

• Sr. Member
O kadar hassas değil, rahat ol, terledikçe suyu kafaya dök yeter😉

Akşam üstleri pek kafam terlemiyor çantadan kaynaklı sırtım terliyor şimdi dönorü 4 numarayla tıraş ettim yine de su dökerim abi eyvallah

Çok güldüm dostum, inşallah çıkışlarda da mısır tarlasına döner :)

İnşallah dostum zaten kafamız da pek düzgün değil yamuk yumuk bir an önce sabırsızlıkla bekliyorum :)

bakalim

• Sr. Member
Arkadaşlar igf yaptıran oldu mu hiç? Kafada kızarma vs olur mu acaba

Enas

• Full Member
Arkadaşlar igf yaptıran oldu mu hiç? Kafada kızarma vs olur mu acaba
merhaba dostum ben bir hafta önce yaptırdım bildiğim kızarıyor hatta bende ekim alanında kanama bile oldu

bakalim

• Sr. Member
merhaba dostum ben bir hafta önce yaptırdım bildiğim kızarıyor hatta bende ekim alanında kanama bile oldu

Araçsız kendim şapka takarak gidip gelebilir miyim sence dostum?

Enas

• Full Member
Araçsız kendim şapka takarak gidip gelebilir miyim sence dostum?
sıcak hava için zor igf yapan arkadaş şapka takmayın saç derisi hava alsın dedi bendeki kızarıklık 2 gün sonra normale döndü

bakalim

• Sr. Member
sıcak hava için zor igf yapan arkadaş şapka takmayın saç derisi hava alsın dedi bendeki kızarıklık 2 gün sonra normale döndü

Eyvallah dostum

ahmed70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

geçmiş olsun, uygulama da acı varmı, ne kadar sürüyor. Kafanın kaç yerinden enjekte ediyorlar.

D.S.T

• Jr. Member
  • **
igf hakkında çok düşünceliyim silivride oturuyorum gitsem bir dert gelmek bir dert deger mi acaba

Enas

• Full Member
geçmiş olsun, uygulama da acı varmı, ne kadar sürüyor. Kafanın kaç yerinden enjekte ediyorlar.
önce mikro motor ya da ona benzer birşeyi ekim alanında gezdiriyorlar daha sonra igf ekim alanına masaj yardımıyla sürüyorlar acı yok diyen yalan söyler 😁

Cihandoğan

• Hero Member
Bence igf yaptırın büyüme olarak güzel tetikliyor sanki

bakalim

• Sr. Member
1. Ay.
Vatana millete hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram