Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 10.06.2020 4950 Greft Saç Ekimim(BE Estetik/Bnish Hair)  (Okunma sayısı 25379 defa)

bakalim

• Sr. Member
Hocam sebamed fazlasıyla kepek yapıyor bence kullanmayın kepek probleminiz varsa

Valla hocam ne yapacağımı şaşırdım. Düzenli besleyen bi krem olsa ona da fitim. Normalde kepek problemim şöyle oluyor, her gün duş alıyorum kafamı, vücudumu veya yüzümü yıkadığımda çok kuruyor ama 2-3 saat sonra tam tersi yağlanıyor. 1 saat önce duştan çıktım mesela kafam beyaz beyaz dökülüyor. Ekim bölgesi öyle yani.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla hocam ne yapacağımı şaşırdım. Düzenli besleyen bi krem olsa ona da fitim. Normalde kepek problemim şöyle oluyor, her gün duş alıyorum kafamı, vücudumu veya yüzümü yıkadığımda çok kuruyor ama 2-3 saat sonra tam tersi yağlanıyor. 1 saat önce duştan çıktım mesela kafam beyaz beyaz dökülüyor. Ekim bölgesi öyle yani.
sebamed saçı fazla kurutan bir şampuandır kuruttuğu için kafada pul pul dökülmeler olur ve çok kuruyan saçta yap bezleri eskisinden çok daha aktif olarak saç 4 5 saat içinde yap salgılar şampuanını değiştir bu süre 1 güne çıkar zamanla düzelir geçmiş olsun

bakalim

• Sr. Member
sebamed saçı fazla kurutan bir şampuandır kuruttuğu için kafada pul pul dökülmeler olur ve çok kuruyan saçta yap bezleri eskisinden çok daha aktif olarak saç 4 5 saat içinde yap salgılar şampuanını değiştir bu süre 1 güne çıkar zamanla düzelir geçmiş olsun

Sağol bilgi için dostum teşekkürler

ahmed70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu şampuanı ve losyonu kullanıyorum. Akşam Bepanthol body cream kullanarak tekrar yıkama yapacağım.
Bir de favorilerim olduğu yerler hala şiş. Bundan nasıl hızlı kurtulurum?
Öcelikle hayırlı olsun. Güzel ve sağlıklı görünüyor. Sonuçları iyi olacaktır inşaallah. Kliniğin verdiği ürünler mi bunlar.

Ayrıca benimde 1 temmuz da kısmet olursa ekimim olacak, uzun süren bir operasyon hastane oto parkını kullanabiliyormuyuz, ücretli mi? Park için başka alternatifler var mı? İstanbul dışından gideceğim çevreyi bilmiyorum.

bakalim

• Sr. Member
Öcelikle hayırlı olsun. Güzel ve sağlıklı görünüyor. Sonuçları iyi olacaktır inşaallah. Kliniğin verdiği ürünler mi bunlar.

Ayrıca benimde 1 temmuz da kısmet olursa ekimim olacak, uzun süren bir operasyon hastane oto parkını kullanabiliyormuyuz, ücretli mi? Park için başka alternatifler var mı? İstanbul dışından gideceğim çevreyi bilmiyorum.

Merhaba hocam, çok sağol inşallah sen de iyi sonuç alırsın. Klinik, Avesin şampuan, Avesin serum, ekim sonrası için bakım losyonu verdi.

Sonrasında aldığım ilaçlar 350₺ civarıydı ama burada size önerim mesela coraspin 3 kutu yazılmış. Bence 1 kutuyu kullanmaya bile gerek yok, siz mesela bunu sorun.

Park yerine gelince, ben Levent Hastanesi'ne gittim. Bacadibi Sokakta hastane. Sokağın ilerisine bir yere park ettik biz de. Hastanenin yanındaki dükkanların önünde park yerleri var, 100-200 metre ileride. Erken gideceğiniz için orada bulursunuz diye tahmin ediyorum.
Hastane otoparkı arka taraf için mi düşünüldü bilmiyorum ama inşaat halindeydi diye hatırlıyorum orayı. Kapalı otopark göremedim.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2020, 08:51:30 Gönderen: bakalim »

ahmed70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam, çok sağol inşallah sen de iyi sonuç alırsın. Klinik, Avesin şampuan, Avesin serum, ekim sonrası için bakım losyonu verdi.

Sonrasında aldığım ilaçlar 350₺ civarıydı ama burada size önerim mesela coraspin 3 kutu yazılmış. Bence 1 kutuyu kullanmaya bile gerek yok, siz mesela bunu sorun.

Park yerine gelince, ben Levent Hastanesi'ne gittim. Bacadibi Sokakta hastane. Sokağın ilerisine bir yere park ettik biz de. Hastanenin yanındaki dükkanların önünde park yerleri var, 100-200 metre ileride. Erken gideceğiniz için orada bulursunuz diye tahmin ediyorum.
Hastane otoparkı arka taraf için mi düşünüldü bilmiyorum ama inşaat halindeydi diye hatırlıyorum orayı. Kapalı otopark göremedim.

coraspin ucuz bir ilaç, 350 tl lik ne ilacı yazdılar paylaşabilirmisin reçeteyi.. Ayrıca reçeteleri sgk kapsamında düzenleyemiyorlar mı sordunuz mu hiç.
Teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bakalım :) mahkemeye vericekler seni bakalım:) başımıza iş açıcan:s dm ne bakarsın sana mektup var.
Global Moderator

bakalim

• Sr. Member
Bakalım :) mahkemeye vericekler seni bakalım:) başımıza iş açıcan:s dm ne bakarsın sana mektup var.

Tüh ya Bilgehan Aydın'dan 1 milyon dolar reklam ücreti aldığımı anladılar sonunda :)) hem de kafamın yarısını ektirdim ona rağmen :))

bakalim

• Sr. Member
coraspin ucuz bir ilaç, 350 tl lik ne ilacı yazdılar paylaşabilirmisin reçeteyi.. Ayrıca reçeteleri sgk kapsamında düzenleyemiyorlar mı sordunuz mu hiç.
Teşekkür ederim

Estetik cerrahide SGK geçerliliğini bilmiyorum hocam. Dmden detaylı yazarım buraya hepsini yazmak doğru olmaz bazı arkadaşlar her gördükleri ilacı alıyolar..

bakalim

• Sr. Member
Ben şok :)

bakalim

• Sr. Member
18. Gün bu kadar şok normal mi, anormallik var mı sizce?

KaiserSS

• Hero Member
18. Gün bu kadar şok normal mi, anormallik var mı sizce?
Normal kiminde hızlı başlar ve biter.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

bakalim

• Sr. Member
Normal kiminde hızlı başlar ve biter.

Şimdi gelsin "sen saç ektirmemiş miydin ya?" yorumları.
İnşallah aynı hızla çıkarlar 😊

bakalim

• Sr. Member
Arada 12 gün fark var. Biri 7. Gün diğeri yani bugün 19. Gün.

Biotin, vitamin, proscar ve serumla yolumuza devam ediyoruz. Gelecek aydan sonra Solgar ve xpecia ile.

Facebook Twitter Instagram