Gönderen Konu: Covid-19 pandemisi kilo aldım  (Okunma sayısı 3012 defa)

CooLStyLe

• Sr. Member
Ynt: Covid-19 pandemisi kilo aldım
« Yanıtla #31 : 11 Ağustos 2020, 15:12:30 »
Pandemide 4 kilo aldım, son 2 hafta içinde sporsuz 6 kilo verdim. Şuan ideal için 5 kg fazlam var hedefim 1.5 ay.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #32 : 11 Ağustos 2020, 15:51:03 »
Pandemide 4 kilo aldım, son 2 hafta içinde sporsuz 6 kilo verdim. Şuan ideal için 5 kg fazlam var hedefim 1.5 ay.
nasıl  verdi  Kilo?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 11 Ağustos 2020, 16:11:51 »
Hocam yanlış anlama ama senin kilo almanın sebebi aşırı ciddiyet ve stres. Lütfen biraz pamuk gibi ol

Nerde nasıl davranmam gerekiyorsa öyle davranıyorum. Rahat olmakla, lakayt olmak arasında ince bir çizgi var önce bunu anlamak gerekir. Örnek vermek gerekirse siz bu forumda bir gruplaşma olduğu ile ilgili bir konu açarsanız forumun üyeleri bunu ciddiye almaz hatta makara da yapabilir ama dışarıdan takip eden üyeler bu durumu kavrayamayabilir ve sizi de ciddiye alabilirler. Belki de bu yüzden istemeden de olsa bu siteden yararlanacak insanların önünü kesmiş olursunuz. Türkiye'nin zamanında en çok takip edilen ve ilk forumlarından olan bir forumun yönetiminde bulundum ben işlerin nasıl yürüdüğünü az çok biliyorum. Yoksa stresli olduğum doğru ama bu forumla alakalı yada saçla alakalı değil. Yaşadığım stresi de anlatsam burada kel kalacağına dua edecek insanlar biliyorum. Yani aksine ben hayata olumlu bakan birisiyim. Kişisel stresimi de buraya yansıttığımı düşünmüyorum sadece olması gereken yerde olmam gerektiği gibi duruyorum. 20'li yaşlarda kanı kaynayan bir delikanlı gibi davranırsam o zaman bu işte bir gariplik olurdu...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 11 Ağustos 2020, 17:29:35 »
Nerde nasıl davranmam gerekiyorsa öyle davranıyorum. Rahat olmakla, lakayt olmak arasında ince bir çizgi var önce bunu anlamak gerekir. Örnek vermek gerekirse siz bu forumda bir gruplaşma olduğu ile ilgili bir konu açarsanız forumun üyeleri bunu ciddiye almaz hatta makara da yapabilir ama dışarıdan takip eden üyeler bu durumu kavrayamayabilir ve sizi de ciddiye alabilirler. Belki de bu yüzden istemeden de olsa bu siteden yararlanacak insanların önünü kesmiş olursunuz. Türkiye'nin zamanında en çok takip edilen ve ilk forumlarından olan bir forumun yönetiminde bulundum ben işlerin nasıl yürüdüğünü az çok biliyorum. Yoksa stresli olduğum doğru ama bu forumla alakalı yada saçla alakalı değil. Yaşadığım stresi de anlatsam burada kel kalacağına dua edecek insanlar biliyorum. Yani aksine ben hayata olumlu bakan birisiyim. Kişisel stresimi de buraya yansıttığımı düşünmüyorum sadece olması gereken yerde olmam gerektiği gibi duruyorum. 20'li yaşlarda kanı kaynayan bir delikanlı gibi davranırsam o zaman bu işte bir gariplik olurdu...
Yaş almak, olgunlaşmak ve yapı farklılığı insanlar bunları göz ardı ediyor kardeşim
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 11 Ağustos 2020, 17:59:23 »
Yaş almak, olgunlaşmak ve yapı farklılığı insanlar bunları göz ardı ediyor kardeşim

Evet maalesef bazı arkadaşlarımız sanal dünyada karşısındakini kendi gibi görmek istiyor. Sorun aslında kendini olduğundan farklı göstermek :). Ben genç arkadaşlarımızı anlamaya çalışıyorum ama bunu da karşılıklı saygı çerçevesinde yapmaya çalışıyorum. Samimiyet de farklı bir durum :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 11 Ağustos 2020, 21:42:31 »
Erol trollemiş dostum, ciddiye alma😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 11 Ağustos 2020, 22:15:55 »
Erol trollemiş dostum, ciddiye alma😉

Trol olduğunun farkındayım zaten benim o konu da ilk attığım mesaj da farklı bir durumu anlatmak istedim ben. Burada zaman geçirip, sitenin dışarısına çıkıp farklı sitelerde bu siteyi eleştirenlere karşı yazılmış bir mesajdı benimkisi. Hani olurda ciddiyetle de yazılma ihtimaline karşı arkadaşı da kattım işin içine. Bilinçaltı denen bir durum var çünkü. Arada farklı sitelere de bakıyorum bu site için yazılanları görüyorum. Takip ediliyor yani buradaki konular o yüzden sadece böyle bir mesaj atmak istedim. Yoksa çoğu zaman beni ilgilendirmeyen kısımlarla zaten ilgilenmiyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 12 Ağustos 2020, 04:30:26 »
Trol olduğunun farkındayım zaten benim o konu da ilk attığım mesaj da farklı bir durumu anlatmak istedim ben. Burada zaman geçirip, sitenin dışarısına çıkıp farklı sitelerde bu siteyi eleştirenlere karşı yazılmış bir mesajdı benimkisi. Hani olurda ciddiyetle de yazılma ihtimaline karşı arkadaşı da kattım işin içine. Bilinçaltı denen bir durum var çünkü. Arada farklı sitelere de bakıyorum bu site için yazılanları görüyorum. Takip ediliyor yani buradaki konular o yüzden sadece böyle bir mesaj atmak istedim. Yoksa çoğu zaman beni ilgilendirmeyen kısımlarla zaten ilgilenmiyorum.

Konu zaten genel sohbet başlığında açılmış bir konu.. atış serbest. Biraz mizah biraz espri yorumlar yapılıyor burada ciddiye alınacak bir durumda yok  fikrimce darılıp kırılacak bir durumda..

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 12 Ağustos 2020, 15:13:06 »
Konu zaten genel sohbet başlığında açılmış bir konu.. atış serbest. Biraz mizah biraz espri yorumlar yapılıyor burada ciddiye alınacak bir durumda yok  fikrimce darılıp kırılacak bir durumda..

Yok üstad kimseye kırılıp, darıldığım yada kızgığım yok ben herkese değer veriyorum zaten böyle düşünmesem saatlerimi bu foruma harcamam. Sadece o konuda yazdığım mesaj tam olarak anlaşılmadı onu belirtmek istedim. Zaten konu da diğer attığım mesajlar da belli ve konu ilk açıldığında da hiç mesaj atılmadığında da görmüştüm. Direkt olarak trol olduğunu düşünmesem daha kimse konuya yazmadan yazardım mesajımı. Yani bir problem yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 12 Ağustos 2020, 17:09:36 »
onizuka eikich  o uzun nickli arkadas  forumdan uzaklaştırılmıştır boş adama gerek yok bu forumda ileti atması yasaklandı şimdilik. 
çok kaliteli bilgili saygılı güzel dostlarımız var boş adama gerek yok

yardıma ıhtıyacı olan çok insan açılacak 100 lerce değerli konularımız var önümüz de gerısı boş.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 12 Ağustos 2020, 22:19:14 »
onizuka eikich  o uzun nickli arkadas  forumdan uzaklaştırılmıştır boş adama gerek yok bu forumda ileti atması yasaklandı şimdilik. 

yardıma ıhtıyacı olan çok insan açılacak 100 lerce değerli konularımız var önümüz de gerısı boş.

|-nazarboncugu-|
👏
beyfendi

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 12 Ağustos 2020, 22:29:35 »
Hintell bir kaç kişi daha var forumu trolleyen. Umarım onlar da tez zamanda uzaklaştırılır. Bu adamlar yüzünden bizde ciddiyetimizi kaybettik.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 12 Ağustos 2020, 23:11:04 »

Saygıdeğer🙃🤣
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 12 Ağustos 2020, 23:13:34 »
Saygıdeğer🙃🤣

Çok gülücük gülücük takılıyorsun Kaiser.. ayagını denk al.. trolden yersin banı..

Facebook Twitter Instagram