Gönderen Konu: Covid-19 pandemisi kilo aldım  (Okunma sayısı 3014 defa)

legorn

• Full Member
Ynt: Covid-19 pandemisi kilo aldım
« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2020, 23:55:58 »
mekikle hiç uğraşma kilo vermede etkisi çok az
baklava için ayrı günde 300 500 yapan var

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #17 : 09 Haziran 2020, 23:58:19 »
hocam hazır çorbalar var ya onlardan al evde çorba filan yapmıyorsan kalorisi çok düşük oluyor onlardan mutlaka koy öğününe. ben ramazan da bile onlarla idare ettiğim akşamlar oluyordu. öğlen yulafı light yoğurta dök karıştırıp yiyorum. sabahları yumurta biraz beyaz peynir evdeysem. ekmek bazı günler hiç almıyorum bazı günler bir parça veya işteyken kumanyada varsa çok acıktıysam mecburiyetten
oturduğun yerde yokuş bir yol varsa o yolda yürümeye çalış zaman zaman tempo artırarak. arada 1 dakika koşup nabız yükselt sonra tekrar yürü. 3-5 dakika koşup sonrasında yarım saat düzenli yürürsen vücüdu güzel bir şoka uğratırsın ve iyi de su atarsın. Tskler

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2020, 20:41:30 »
Az ye hocam kesin çözüm 😁

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2020, 11:45:10 »
Bende aldım valla yav çok moralim bozuk :) göbek fena çıktı pozda sakladım:)
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2020, 15:00:58 »
Ben sana söylemiştim  Kilo aldın diye hintell 😁    kaç kilo aldın?

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2020, 15:31:31 »
yıllardır kilo porblemiyle uğrayırom kilo oturursa vermesi çok zor oluyor ekmek şeker hayattan çıkarmak lazım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2020, 16:59:07 »
Ben sana söylemiştim  Kilo aldın diye hintell 😁    kaç kilo aldın?

5  filan aldım sanırım :)))
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2020, 01:19:27 »
Bu nedir ki ya ben 85'e çıkınca normalde hemen sıkı diyete giriyordum şimdi Osmanlı'nın Viyana kapılarını zorladığı gibi 100'ü zorluyorum. Normalde kas yapayım diyorum halter falan çalışacaktım evde de ekipmanlarım var benim. O da nereye kadar oturdukça yemek yiyorsun evde. Maçlar da başladı alkolde var bakalım sonumuz ne olacak. Birde mide ameliyatı olmayalım :D :D :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 13 Haziran 2020, 01:25:00 »
Hanim Urfalı    miss gibi  yemekler yapıyor    gelde yeme 😂  tamam bugün  rejim  başlıyorum diyorum  akşamına  hanim     baklava   dolma  yapmış 😁      böyle  giderse  100 kilo olacam 😁

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #25 : 13 Haziran 2020, 01:36:10 »
Hanim Urfalı    miss gibi  yemekler yapıyor    gelde yeme 😂  tamam bugün  rejim  başlıyorum diyorum  akşamına  hanim     baklava   dolma  yapmış 😁      böyle  giderse  100 kilo olacam 😁

Alışkın değilim vallahi bende böyle kilolu olmaya. Eskisi gibi vücutta hızlı eritmiyor bakalım hayırlısı. Bu saatlerde artık genelde ben ağırlık çalışıyorum ama aslında koşmak gerek. Tempolu 1 saat yürümek yada 30 dakika koşmak aslında yeterli olur günde.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 11 Ağustos 2020, 11:21:55 »
Arkadaşlar hem kendimiz hem sevdiklerimiz için dikkatli olun şaka değil gencecik insanlar ölüyor lütfen tedbiri elden bırakmayın.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #27 : 11 Ağustos 2020, 11:37:24 »
Kendimi  kötü  hisediyorum     vermem lazım  bu kilo nasıl ama ? Hızlı bir çözüm

Sabah öğünü:
Peynir, 7 tane zeytin, 2 tane haşlanmış yumurta

Ara öğün: 10 taneyi geçmeyecek şekilde kaju badem fındık her biri 10 kalori şekilde hsap edilir.

Öğle öğünü: salata içinde kesinlike domates ve mısır bulunmayacak şeker oranı yüksek limon dahil, salatanın üstüne ton balığı ekleyebilirsin yada tavuk göğsü veya yağsız yerinden et

Ara öğün; yoğurt yağsız

Akşam öğünü: salata içinde kesinlike domates ve mısır bulunmayacak şeker oranı yüksek limon dahil, salatanın üstüne ton balığı ekleyebilirsin yada tavuk göğsü veya yağsız yerinden et olabilir.

Sindirim sorunu yaşarsan salataların üzerine saf zeytinyağı ekleyebilirsin abartmamak kaydıyla

Ekmek ve şeker kesinlikle yasak gece uyumadan 2 saat öncesine kadar hiç birşey yenilip içilmeyecek kalorisiz olsa bile

Ekstra yenilmeyecekler bezelye ve havuç

Hergün 3 er setlik basit fitness hareketleri uygula 2 hafta 5 kilo atarsın hızlıca

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 11 Ağustos 2020, 11:43:43 »
hocam hazır çorbalar var ya onlardan al evde çorba filan yapmıyorsan kalorisi çok düşük oluyor onlardan mutlaka koy öğününe. ben ramazan da bile onlarla idare ettiğim akşamlar oluyordu. öğlen yulafı light yoğurta dök karıştırıp yiyorum. sabahları yumurta biraz beyaz peynir evdeysem. ekmek bazı günler hiç almıyorum bazı günler bir parça veya işteyken kumanyada varsa çok acıktıysam mecburiyetten
oturduğun yerde yokuş bir yol varsa o yolda yürümeye çalış zaman zaman tempo artırarak. arada 1 dakika koşup nabız yükselt sonra tekrar yürü. 3-5 dakika koşup sonrasında yarım saat düzenli yürürsen vücüdu güzel bir şoka uğratırsın ve iyi de su atarsın.
[/quote
Hazır çorba yemek yerine şerefiyle kilo alsin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

« Yanıtla #29 : 11 Ağustos 2020, 14:57:40 »
Olmaz mı ya bende çok kilo aldım. Hayatım da en kilolu dönemini yaşıyorum. Şimdi evde antremanlara başladım. En azından bir yerden başlamak lazım.

Hocam yanlış anlama ama senin kilo almanın sebebi aşırı ciddiyet ve stres. Lütfen biraz pamuk gibi ol

Facebook Twitter Instagram