Gönderen Konu: 4200 GREFT FUE YONTEMI(4000 DONÖR 200 SAKAL) PLANI GORUSLERINIZI BEKLIYORUM...  (Okunma sayısı 1361 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
Herkese merhabalar forum da yeniyim uzun takiplerim sonucunda bugun serkan aygina muayene olmaya gittim kendisinin cikarttigi plana göre 4200 greftlik (4000 donör 200 sakal) ekim yapilicak resimleri ekliyorum tecrubeli arkadaslarin fikirlerini almak istiyorum herhangi bi ilac kullanmadim bugune kadar ekim sonrasi kullanicam tavsiyelerinizi yazarsaniz cok sevinirim herkes diledigi saçlara kavuşur insallah

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: ACİL LÜTFEN FIKIR VERIN...
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2020, 18:40:43 »
Yapılan  planlama  doğru.

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2020, 18:52:52 »
Cok tecrubem yok ama arastirdigim ve gordugum kadari ile bana da oyle geldi ön taraftaki saçlara guvenmedigini belirtti doktor bey boyle bi planlama yapilabilir dedi

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2020, 19:16:39 »
Yapılan  planlama  doğru.

Oylemi diyosun hocam

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2020, 19:21:57 »
Alan geniş olduğu için 4200 greft az gelebilir seyrek bir görüntü olabilir. Hem tepe bölgeye hemde ön ve orta bölgeye ekim olucak anladığım kadarıyla bence tepeyi 2. ekime bırak diye düşünüyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2020, 19:27:58 »
Eğer  var olan  saçlar  koruya bilirsen   bu ekim seni.mutlu  eder  ilaç  ne kullanıyorsun?

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2020, 19:46:51 »
Eğer  var olan  saçlar  koruya bilirsen   bu ekim seni.mutlu  eder  ilaç  ne kullanıyorsun?
Ilac kullanmiyorum suan ekimden sonra dr tavsiyesi ile kullanicam, kendi saçlarima gelince dr bey ön bölgede ki saclara guvenmedigini ve orayi yok sayacagini soyledi yoksa 1 sene sonra mutsuz olucagin sonuclar cikabilir dedi ve  bu sekilde bi planlama yapti

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2020, 19:50:28 »
Alan geniş olduğu için 4200 greft az gelebilir seyrek bir görüntü olabilir. Hem tepe bölgeye hemde ön ve orta bölgeye ekim olucak anladığım kadarıyla bence tepeyi 2. ekime bırak diye düşünüyorum.
Açikcasi oyle bisey konusmadik tek seans da bitirme ümidim var dr bey herhangi bisey soylemedi bende suan icin pek ustunde durmadim acikcasi bu ekimin sonucu belirlicek tutarsa eger oraya da bi 2 .operasyon olabilir  :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2020, 19:58:00 »
Sac ekim sonra  finasteride  kullan  12    ay vitamin olarak  biorin  kullan 

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2020, 20:00:22 »
Sac ekim sonra  finasteride  kullan  12    ay vitamin olarak  biorin  kullan
Finasterid için duyduklarim biraz kafami kariştirdi o yuzden kararsizim halen

Mehmet K.

• Sr. Member
Hintell, sen bi yorum yapsan takip ettigim kadari ile cizgi işinde tecrubelisin :)

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön tarafta saç mı var ki...doktor güvenmediğini söylemiş...kesinlikle 2 Ekim..ayrıca yaş kaç...? Yaş donör kadar önemli...

Mehmet K.

• Sr. Member
Ön tarafta saç mı var ki...doktor güvenmediğini söylemiş...kesinlikle 2 Ekim..ayrıca yaş kaç...? Yaş donör kadar önemli...
Yaş 26 ve doktor saç var demedi zaten takviye ilaclar ile kurtarabildigin kadar kurtarirsin ama ben o saçlar yokmuş gibi plan yapicam dedi ve neye göre 2 ekim şart dedin merak ettim ?

kenanmed

• Full Member
Genelde tek ekimde büyük sayılarla girişilen işlerden beklenilen sonuç alınamıyor. İlk ekimde ön tarafı garantilemek ;

1) Saçınızı kullanabilme şansını verir büyük değişim olur

2) Bir ekim daha yapma şansınız olacağı için ön tarafta sorun çıksa da düzeltilir ve ne kadar doldurulabiliyorsa arka taraf doldurulur

Verteks bölgesi dediğimiz yeri en son kapatmayı hedeflemelisin zaten zaman ve sabırla çıkacak saçlar senin motivasyonunu arttıracaktır vertekse takılmayacaksın emin ol

Mehmet K.

• Sr. Member
Genelde tek ekimde büyük sayılarla girişilen işlerden beklenilen sonuç alınamıyor. İlk ekimde ön tarafı garantilemek ;

1) Saçınızı kullanabilme şansını verir büyük değişim olur

2) Bir ekim daha yapma şansınız olacağı için ön tarafta sorun çıksa da düzeltilir ve ne kadar doldurulabiliyorsa arka taraf doldurulur

Verteks bölgesi dediğimiz yeri en son kapatmayı hedeflemelisin zaten zaman ve sabırla çıkacak saçlar senin motivasyonunu arttıracaktır vertekse takılmayacaksın emin ol
Bende aynen böyle düşündüm dogrumu yanlişmi bilmem ama vertex 2. planda benim icin şuan inşallah hepimiz istedigimiz saçlara kavuşuruz

Facebook Twitter Instagram