Gönderen Konu: Tuğrul Maral- 3750 greft 10 mart 2016 tarihli ekim  (Okunma sayısı 11936 defa)

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tuğrul Maral- 3750 greft 10 mart 2016 tarihli ekim
« : 11 Şubat 2017, 02:34:35 »
Arkadaşlar selam herkese, bir kaç gündür forumu okuyorum. Çok faydalı güzel paylaşımlar var, bunun için teşekkürler.

Ben nerdeyse 1 yıl önce askerlik bittikten 10 gün sonra , hazır da çalışmıyorken hemen saç ektireyim dedim.

Levent'te Maral Klinik'te arkadaş tavsiyesiyle neredeyse hiç araştırmadan saçı ektirdim. 3750 greft, mikromotor fue yöntemiyle ekimim gerçekleştirildi. 5000 tl para ödedim.

Saç yapım pek kaliteli değil, bu işe balıklama girmemek gerekiyormuş, araştırmadan iş yaptık tabi ki pişmanlığım var. Sanırım donör alanımdan oldum. Yani ekelim, saç çıksın hop bitti oldu diye düşünmek kadar büyük bir hata yok.

Neyse, olan oldu artık, şimdi sizin yorumlarınıza ihtiyacım var. Ne yapayım , ne edeyim size yanıyorum derttaşlar.

Manuel ekim , Dr Kul, veya yine  iyi bir ekim merkezinde sizce durum kurtarılabilir mi? Donör alanım yeterli midir? Bana yeniden ekim yapmayı kabul ederler mi? Yönlendirmelerinizden sonra harekete geçeceğim .

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tuğrul Maral- 3750 greft 10 mart 2016 tarihli ekim
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2017, 02:37:09 »
Askerde son günlerde çekilmiş bir fotoğraf ekliyorum.

Bir diğer fotoğraf da 1 ay öncesindeki(13 ocak 2017 tarihli) ensenin görünümü

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2017, 03:06:23 »
Manuel alım için doner kapasiten yeterlı olur ama her manuel için degil onlarda da farklılıklar mevcut  2 ci olarak ekılenlerde hata varsa manuel alım ıle onlar tekrar kullanıla bılır ve bu durumu kafana takmak yerıne ist de manuel alım yapan yerler bellı zAten 2 yer var görüşüp saçlarını gösterip onların yaptıgı test ve hesaplamalar neticesinde oluru olmazı ögrenıp rahatlarsın bosuna ugrasmana gerek yok dostum rahatlarsında
Global Moderator

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2017, 03:09:42 »
Gecmis olsun. Yorum  yapmamiz  icin  ekimden  onceki  ve  sonraki  resimlerini  gormek  lazim.  Yoksa  baskalarini karalamak  gibi  bir  sey  olur.  Bu  sitede  Meral  Hanimin   hic   bir  ekimine  rastlamadim. Ekdiren  varsada  buraya  yazabilirse  bizde  bilgi  sahibi  oluruz.

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2017, 03:13:23 »
Manuel alım için doner kapasiten yeterlı olur ama her manuel için degil onlarda da farklılıklar mevcut  2 ci olarak ekılenlerde hata varsa manuel alım ıle onlar tekrar kullanıla bılır ve bu durumu kafana takmak yerıne ist de manuel alım yapan yerler bellı zAten 2 yer var görüşüp saçlarını gösterip onların yaptıgı test ve hesaplamalar neticesinde oluru olmazı ögrenıp rahatlarsın bosuna ugrasmana gerek yok dostum rahatlarsında

O 2 yer, Zekeriya hoca ve Koray hoca mı Hintell?

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2017, 03:16:45 »
Gecmis olsun. Yorum  yapmamiz  icin  ekimden  onceki  ve  sonraki  resimlerini  gormek  lazim.  Yoksa  baskalarini karalamak  gibi  bir  sey  olur.  Bu  sitede  Meral  Hanimin   hic   bir  ekimine  rastlamadim. Ekdiren  varsada  buraya  yazabilirse  bizde  bilgi  sahibi  oluruz.

Ekimden 15 gün önceki fotoğraf o kamuflajlı olan fotoğraf.
Sonra çekilen bir  kaç fotoğraf daha yükleyeceğim.

Kimseyi karalamak gibi bir niyetim asla yok zaten dostum , yalnız okuduğum ve anladığım kadarıyla donör alan çok yeterli değilse microfue yerine az iz kalması açısından manuel ekim daha doğru oluyormuş. Yoksa Tuğrul Bey, zaten kendince iyi bir ekim yaptı.Olay tamamen benim bu işe araştırmadan girişmemle alakalı

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2017, 09:25:32 »
Tuğrul maral ı bende araştirmiştim.  ekimi kendisinin koordinesinde yardimcilarina yaptırdığını söylemişti.  sende de mi öyle oldu hocam?
sayfanın başında eklediğin foto son görüntün mü?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2017, 10:17:23 »

O 2 yer, Zekeriya hoca ve Koray hoca mı Hintell?
zekeriya degil o mıkro alıyo  koray hoca evet o manuel
Global Moderator

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2017, 13:05:17 »
Tuğrul maral ı bende araştirmiştim.  ekimi kendisinin koordinesinde yardimcilarina yaptırdığını söylemişti.  sende de mi öyle oldu hocam?
sayfanın başında eklediğin foto son görüntün mü?

Evet, sayılır hocam. Tuğrul Bey sadece arada gelip kontrol etti.Yardımcısı kanal açtı, ekibi diğer işlemleri yaptı.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2017, 13:59:54 »
Donor alanindan max verim alabilmen icin manuel alim yapan bi yer ile gorusmende fayda var tabi bütçen de uygunsa

eliascanetti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2017, 14:38:06 »
Donor alanindan max verim alabilmen icin manuel alim yapan bi yer ile gorusmende fayda var tabi bütçen de uygunsa

Öyle gözüküyor, bütçeyi de zorlayacağız artık yapacak bir şey yok. Manuel alım için Koray Hoca var. Bir de IOH sanırım websitelerinde öyle yazıyor. Mail attım IOH'a cevap bekliyorum. Bu ay içinde birkaç yere gideceğim sanırım. Yaz gelmeden kesin bir bilgiye erişip bu işi halletmek lazım.

Yazın ekim pek tavsiye edilmiyor anladığım kadarıyla.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2017, 23:58:16 »
hocam geçmiş olsun. saç ekimi gerçekten çok meşakatli bir iş. çok sabır ve emek gerektiyor. bu işin sonunda başarısız bir sonuç olunca haliyle insan psikolojik olarak çöküyor. sizin adınıza üzüldüm. ancak resimlerden pek bişey anlamadım açıkcası. bunlar ekim yapılmış son haliniz mi

turan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Şubat 2017, 16:55:25 »
ameliyat öncesi resmin yok, ekim sahalarını gösteren resmin yok,  kimseyi suçlamıyorum diyosun ama çamur atıyosun bazı şeyleri saklayarak,  belkide ileri derecede bir saç kaybın vardı ve her halikarda 2. seansı gerektiriyorsun

ayrıca en önemlisi  şimdiki resimlerin çok  kısa saçlı, nerde görülmüş böyle kısacık kesilmiş saç ile saç ekimi sonucu gösterilsin, bence kurtarılmayı gerektiren bir durumun yok ve Tugrul Hocaya haksızlık ediyorsun,  ameliyat öncesi resimleri ve uzun saçla şimdiki resimlerini koy bi görelim bakalım,  sonra yorumlarız.

Kurtarılacak bir durumun yok bence, en azından manuel FUE hiç birşeyi kurtarmaz,  uzun saçla açık bir alanın varsa git 2. seansını ol yeter. 

turan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2017, 17:11:58 »
Elia,  ameliyat öncesi başının üstten bir resmini attıktan sonra,  ismini bahsettiğn hocaların senin saç dökülmene benzer durumlarda 3750 greftle ektikleri  ve ameliyat sonrasını böyle kısacık kesilmiş saçlarla gösterdikleri benzer  resimler varmı kendilerinin yayın yaptıkları veya diğer arkadaşların postladığı, bi bul da karşılaştıralım bakalım,  sonra gerekirse hep beraber çamur atarız

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2017, 20:49:25 »
Elia,  ameliyat öncesi başının üstten bir resmini attıktan sonra,  ismini bahsettiğn hocaların senin saç dökülmene benzer durumlarda 3750 greftle ektikleri  ve ameliyat sonrasını böyle kısacık kesilmiş saçlarla gösterdikleri benzer  resimler varmı kendilerinin yayın yaptıkları veya diğer arkadaşların postladığı, bi bul da karşılaştıralım bakalım,  sonra gerekirse hep beraber çamur atarız

Tuğrul hocam selamlar,
Ben size hak veriyorum, bencede daha net fotolar çekip , bunları paylaştıktan sonra eleştirmeli:)

Facebook Twitter Instagram