Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 54165 defa)

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #210 : 06 Ekim 2020, 22:16:56 »
Hocam 4. ay için gayet güzel sonuç. Şimdiden itibaren artık kel değilsiniz. Bundan sonra artarak devam eder inşallah.

Teşekkürler hocam, inşallah 🙏

Hocam süreç erken olmasına rağmen bence de iyi gidiyor, sizi memnun edecek bir sonuç çıkacağını düşünüyorum. Bende sabırsızlıkla 4. ayı bekliyorum :)

İnşallah hocam hepimizinki mutlu eder bizi, ne saçlar görüyorum forumda 🙃 bizim kelliğimiz  benziyor bu arada gözüm üzerinde 👀 😊

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #211 : 06 Ekim 2020, 23:35:12 »
Hocam merhaba .
Benim görüşüm şu ıslakken minyatür saçlar çok küçülür şeffafa yakın renkleri olduğundan ıslandıklarında hiç yokmuş gibi gözükürler.
Fotoları kıyaslama yapmışlar ya da siz yaptınız bilemiyorum.
Islak saçla keşke ıslak saçı kıyas etseydiniz daha sağlıklı kıyas etme şansımız olurdu
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 06 Ekim 2020, 23:55:07 »
Hocam merhaba .
Benim görüşüm şu ıslakken minyatür saçlar çok küçülür şeffafa yakın renkleri olduğundan ıslandıklarında hiç yokmuş gibi gözükürler.
Fotoları kıyaslama yapmışlar ya da siz yaptınız bilemiyorum.
Islak saçla keşke ıslak saçı kıyas etseydiniz daha sağlıklı kıyas etme şansımız olurdu

Kıyaslamayı ben yapmadım, onlar yaptı ama açıkçası dikkat de etmemiştim. Fark etseydim incelemeyi o şekilde yapmalarını isterdim. İlk mesajımda kuru hali var, oraya bakınca da dediğin gibi çok fark yok gibi :(
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #213 : 07 Ekim 2020, 00:04:27 »
Keeboot taraması yapmışlardır, çıkışlar daha net belli oluyordur orada.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 07 Ekim 2020, 00:07:43 »
Kuru hallerinin kıyası da bu fakat bu sefer de saçların uzunluk farkı var, o da görseli etkileyebilir.

Keeboot taraması yapmışlardır, çıkışlar daha net belli oluyordur orada.

Keebot taraması yapılmadı, 6. Ayda mutlaka bekliyoruz dedi Koray hoca, muhtemelen o zaman yapılacak.

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #215 : 07 Ekim 2020, 01:08:06 »
Evet arkadaşlar, bugün öğleden sonra randevulaşmamız sonucunda Asmed’e gittim. Yine a kalite hizmet kendini hissettirdi :) Girişte karşılandım, kısa bir kovid testiyle birlikte fotoğraf ekte sunduğum fotoğraf çekimine geçtik.

Kısa bir süre sonra Koray hoca geldi ve Sürecin çok iyi ilerlediğini, güzel bir sonuç beklediğini, 4.ay halimin bile 6 aylık sonuç gibi gözüktüğünü belirtti. Açıkçası Koray Hoca’nın saçı inceleyip bu kadar pozitif konuşması beni çok mutlu etti ve geleceğe dair umutlandırdı:)

Durum bu arkadaşlar, Ekim öncesi ve bugünki halimin karşılaştırmalı ve tek tek hallerini fotoğraf olarak atıyorum ve sizden de bekliyorum yorumlarınızı 🙂
sizin ile bireysel ilgilenen asmed'teki isim kim acaba çok merak ettim. ben 20 gün önceden 4. ay için randevu almaya çalıştım bana "yani isterseniz gelin ama Koray hoca çok yoğun bir görüşme ayarlamam mümkün değil bu kadar kısa sürede" dendi "isterseniz fotoğraf gönderin vs. ve malum korona var, gelseniz bile normal süreç devam diyeceğiz" gibisinden bir cevap aldım. hatta gelsem de birşey fark etmeyeceğini asıl önemli olan 6. ay olduğunu, o zamana önceden randevu almam gerektiğini söylediler. yani bizzat koray hoca'da operasyon geçirmiş olmama rağmen bu a plus ilgi neden bana olmadı şu yazınızı okuduktan sonra biraz şaşkınım ve üzgünüm açıkçası. derler ya "isyanım sana değil, dağlara" benimde o misal aslında söylemek istediklerim size değil ama sizin konunuza denk geldi. kusura bakmayın.

Edit: Sizin ile ilgilenen kişi Çağrı beymiş 1. sayfadan buldum.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 07 Ekim 2020, 01:32:19 »
sizin ile bireysel ilgilenen asmed'teki isim kim acaba çok merak ettim. ben 20 gün önceden 4. ay için randevu almaya çalıştım bana "yani isterseniz gelin ama Koray hoca çok yoğun bir görüşme ayarlamam mümkün değil bu kadar kısa sürede" dendi "isterseniz fotoğraf gönderin vs. ve malum korona var, gelseniz bile normal süreç devam diyeceğiz" gibisinden bir cevap aldım. hatta gelsem de birşey fark etmeyeceğini asıl önemli olan 6. ay olduğunu, o zamana önceden randevu almam gerektiğini söylediler. yani bizzat koray hoca'da operasyon geçirmiş olmama rağmen bu a plus ilgi neden bana olmadı şu yazınızı okuduktan sonra biraz şaşkınım ve üzgünüm açıkçası. derler ya "isyanım sana değil, dağlara" benimde o misal aslında söylemek istediklerim size değil ama sizin konunuza denk geldi. kusura bakmayın.

Edit: Sizin ile ilgilenen kişi Çağrı beymiş 1. sayfadan buldum.

Est dostum alınmadım üzerime..Aslında bana farklı bir alaka olduğunu düşünmüyorum, genel anlamda herkese karşı a plus hizmet anlayışı var merkezin.

Benim ki biraz spontane oldu. Ben İstanbul’a iş için gelmiştim ani bir şekilde, görüşebilme umuduyla işim Avrupa’da olmasına rağmen Asmed’in yanındaki otelden yer ayırttım. Bu durumları söyleyerek görüşmek istedim ve Pazartesi günü Çağrı Bey çok zor bir ihtimal ama deneyeceğim şeklinde dönüş yaptı ve kısa bir süre için görüşmeyi ayarlayabildi.

Çağrı beyin de etkisi olabilir, kendisi çok ilgili her zaman ama benim durumum bu dostum. Şehir dışından gelmem, sırf görüşebilme ihtimaline binaen yanlarındaki otelden yer ayırtmam vs  sebepleriyle belki geri çevirmek istememişlerdir. Takılma bence ama sen de, bir dahakine de beni reddederken seni kabul ederler 😂

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #217 : 07 Ekim 2020, 01:52:54 »
Est dostum alınmadım üzerime..Aslında bana farklı bir alaka olduğunu düşünmüyorum, genel anlamda herkese karşı a plus hizmet anlayışı var merkezin.

Benim ki biraz spontane oldu. Ben İstanbul’a iş için gelmiştim ani bir şekilde, görüşebilme umuduyla işim Avrupa’da olmasına rağmen Asmed’in yanındaki otelden yer ayırttım. Bu durumları söyleyerek görüşmek istedim ve Pazartesi günü Çağrı Bey çok zor bir ihtimal ama deneyeceğim şeklinde dönüş yaptı ve kısa bir süre için görüşmeyi ayarlayabildi.

Çağrı beyin de etkisi olabilir, kendisi çok ilgili her zaman ama benim durumum bu dostum. Şehir dışından gelmem, sırf görüşebilme ihtimaline binaen yanlarındaki otelden yer ayırtmam vs  sebepleriyle belki geri çevirmek istememişlerdir. Takılma bence ama sen de, bir dahakine de beni reddederken seni kabul ederler 😂
Ben 2 sinde aradım ve 22 si 21 i yahut 23 ü o ara hangi gün ayarlayabilirlerse diye sordum, hani arada da 20 gün var neredeyse ve koray hocanın bakabileceğini zannetmediklerini 20 gün önceden söylemesi ve sonradan sizin konunuzu görmem beni üzdü açıkçası ayrıca şaşırdım. Yoksa sizin için hayırlısı olsun, süreciniz de çok güzel bu arada, lakin ben de derdimi buraya anlatıyorum işte, başka kime anlatayım :)
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 07 Ekim 2020, 02:13:49 »
Ben 2 sinde aradım ve 22 si 21 i yahut 23 ü o ara hangi gün ayarlayabilirlerse diye sordum, hani arada da 20 gün var neredeyse ve koray hocanın bakabileceğini zannetmediklerini 20 gün önceden söylemesi ve sonradan sizin konunuzu görmem beni üzdü açıkçası ayrıca şaşırdım. Yoksa sizin için hayırlısı olsun, süreciniz de çok güzel bu arada, lakin ben de derdimi buraya anlatıyorum işte, başka kime anlatayım :)

Üzülme hocam ya ben de 10 gün 20 gün sonraya randevu isteseydim aynı cevabı alırdım muhtemelen, dediğim sebeplerden kırmadılar sanırım beni, standartlarının kişiden kişiye değiştiğini düşünmüyorum :)

Teşekkürler, inşallah hepimizin sonucu güzel olur ki senin ekilen alan dar olduğu için daha avantajlısın, 4. Ayın sonucunu bekliyoruz :)

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #219 : 07 Ekim 2020, 13:02:19 »
Eskiye göre baya fark var hocam süreç yavaş ama saçlar gelişiyor sanırım saç tellerin ince ve açık renkli bu yüzdende tam kapatamıyor. Olacak inşallah zamanla herkeste süreç farklı.

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 07 Ekim 2020, 13:09:57 »
Bana da gelişim yavaş ama tutarlı geldi. Yani ağır ilerlemesi gelişim göstermediği anlamına gelmiyor. Beklentinizi karşılar mı? Orasınını Koray bey bizden iyi bilir

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #221 : 07 Ekim 2020, 14:56:17 »
Eskiye göre baya fark var hocam süreç yavaş ama saçlar gelişiyor sanırım saç tellerin ince ve açık renkli bu yüzdende tam kapatamıyor. Olacak inşallah zamanla herkeste süreç farklı.

Evet açık renk ve ince telli saçlar maalesef, o da görüntüyü etkiliyor. İnşallah olacak üstad.

Bana da gelişim yavaş ama tutarlı geldi. Yani ağır ilerlemesi gelişim göstermediği anlamına gelmiyor. Beklentinizi karşılar mı? Orasınını Koray bey bizden iyi bilir

Valla Koray bey dediğim gibi çok umutlu ve olumlu yaklaştı, neticede binlerce saç tipi süreci görmüş ve işinde duayen birisi. Şu süreçte dediklerine itimat edip sabırla beklemem gerek diye düşünüyorum. Neticede bu zaman geçecek ve sürecin sonucunu hep birlikte göreceğiz, bunun önüne kimse geçemez :)

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #222 : 07 Ekim 2020, 16:32:33 »
Kuru hallerinin kıyası da bu fakat bu sefer de saçların uzunluk farkı var, o da görseli etkileyebilir.

Keebot taraması yapılmadı, 6. Ayda mutlaka bekliyoruz dedi Koray hoca, muhtemelen o zaman yapılacak.

K-bot taraması mı yaptırmak lazım ben 3. Aydayım hiç yaptırmadım asmed de bana demedi böyle bi şey

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 07 Ekim 2020, 17:37:55 »

K-bot taraması mı yaptırmak lazım ben 3. Aydayım hiç yaptırmadım asmed de bana demedi böyle bi şey

Benim haberim yok Ekim sonrası K-bot yapıldığından, bir arkadaş yorum yaptı ben de  6. Ayda yaparlar belki diye tahminde bulundum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 07 Ekim 2020, 18:47:44 »
Uzun saçlarls kebot taraması mantıklı olmayabilir saç köklerni göremeyebilir emin değilim
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Facebook Twitter Instagram