Gönderen Konu: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020  (Okunma sayısı 54154 defa)

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED (Koray Erdoğan) 5020 Grafts, 4-5 Haziran 2020
« Yanıtla #195 : 04 Ekim 2020, 12:03:16 »
Paylaşacağım burada görüşme sonucunu da..

Gelecek cevap ile ilgili spoiler vereyim:

“Henüz sürecin başındasınız. Ekilen saçların çıkması kişiden kişiye değişmek ile beraber dördüncü ay civarı başlayıp sekizinci aya kadar devam eder. Sonrası hacim ve kalınlaşma olarak devam eder. Literatüre göre, dördüncü ayda ekilenlerin %40’ını çıktığını söyleyebiliriz kabaca. Süreciniz ile ilgili her hangi bir problem yok”

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 04 Ekim 2020, 12:05:13 »
Daha gelişim sürecindesin şu ana kadar yavaş umarım önümüzdeki aylar güzel atakların olur

İnşallah olur hocam🙏
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 04 Ekim 2020, 12:08:17 »
Gelecek cevap ile ilgili spoiler vereyim:

“Henüz sürecin başındasınız. Ekilen saçların çıkması kişiden kişiye değişmek ile beraber dördüncü ay civarı başlayıp sekizinci aya kadar devam eder. Sonrası hacim ve kalınlaşma olarak devam eder. Literatüre göre, dördüncü ayda ekilenlerin %40’ını çıktığını söyleyebiliriz kabaca. Süreciniz ile ilgili her hangi bir problem yok”

Daha önceden böyle bir tecrübeniz oldu mu ? Yani cevap böyle olur ama doğru bir cevap değil anlamına mı geliyor yazdığınız ?

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #198 : 04 Ekim 2020, 12:18:14 »
Daha önceden böyle bir tecrübeniz oldu mu ? Yani cevap böyle olur ama doğru bir cevap değil anlamına mı geliyor yazdığınız ?

Hayır, daha önce dördüncü ayda benzer soru sorup yukardaki cevabı almadım ama aklın yolu bir. Yabancı kaynaklarda 4 aydan önce bir beklenti olmaması gerektiği söylenir ama bu forumda gittikçe süreler aşağıya çekiliyor üyeler tarafından. Nerdeyse niye şok dökülme oldu diye şikayet edilecek seviyeye doğru gidiliyor üyeler tarafından!

Daha dün, saçları gayet güzel ilerleme kaydetmiş bir üye, beklentimin altında kaldı demiş 90. gün fotoğraflarını paylaşıp. Saç ekimin. 3. ay sonunda biteceği kanısına nerden vardı bilmiyorum ama konuyu bilmeyenler “demek ki üçüncü aydan sonra saç çıkmaz” diye düşünüyor.

Şahsi kanaatim saçlarınızın ekim öncesi durumunuz ve dördüncü aya göre gayet normal seyrinde devam ettiği. Yarın da bu şekilde bir cevap alacağınızı bu yüzden düşündüm. İçinizi ferah tutun, süreç sonundaki durumun yüzünüzü güldüreceğini tahmin ediyorum. Temennim de bu yönde.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 04 Ekim 2020, 12:56:13 »
Hayır, daha önce dördüncü ayda benzer soru sorup yukardaki cevabı almadım ama aklın yolu bir. Yabancı kaynaklarda 4 aydan önce bir beklenti olmaması gerektiği söylenir ama bu forumda gittikçe süreler aşağıya çekiliyor üyeler tarafından. Nerdeyse niye şok dökülme oldu diye şikayet edilecek seviyeye doğru gidiliyor üyeler tarafından!

Daha dün, saçları gayet güzel ilerleme kaydetmiş bir üye, beklentimin altında kaldı demiş 90. gün fotoğraflarını paylaşıp. Saç ekimin. 3. ay sonunda biteceği kanısına nerden vardı bilmiyorum ama konuyu bilmeyenler “demek ki üçüncü aydan sonra saç çıkmaz” diye düşünüyor.

Şahsi kanaatim saçlarınızın ekim öncesi durumunuz ve dördüncü aya göre gayet normal seyrinde devam ettiği. Yarın da bu şekilde bir cevap alacağınızı bu yüzden düşündüm. İçinizi ferah tutun, süreç sonundaki durumun yüzünüzü güldüreceğini tahmin ediyorum. Temennim de bu yönde.

Anladım hocam sağolun güzel dilekleriniz için, bu tip yorumlar geliyor tam içim ferahlıyor sonra bir bakıyorum başka 4 ay örneklerine moral bitiyor :) neyse bekleyelim bakalım 3, 4 ay içerisinde çok daha net bir görüntü çıkar ortaya..

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 04 Ekim 2020, 14:11:14 »
abi herkeste aynı olmazki, yazayım mı yazmayayım mı diye çok düşündüm dayanamadım. Sakın ama sakın başkaları ile karşılaştırma. Süreç devam ediyor sabırlı ol. Ben ekimin başarılı olacağını düşünüyorum. Moralini yüksek tut fazla aynayla resimle uğraşma. Sıkıntıları düşünme pozitif ol.

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 04 Ekim 2020, 14:16:19 »
abi herkeste aynı olmazki, yazayım mı yazmayayım mı diye çok düşündüm dayanamadım. Sakın ama sakın başkaları ile karşılaştırma. Süreç devam ediyor sabırlı ol. Ben ekimin başarılı olacağını düşünüyorum. Moralini yüksek tut fazla aynayla resimle uğraşma. Sıkıntıları düşünme pozitif ol.

Yaa ister istemez insan karşılaştırma yapıyor, aslında bu zamana kadar fotoğraf felan çok fazla uğraşmıyordum ama bir çok yerde ve burada 4. Ay belirleyici gibi okuduğum için tedirgin oldum..  inşallah hocam güzel dilekler için de teşekkür ediyorum 🙏

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 04 Ekim 2020, 15:55:55 »
Üstad ben de açıkçası gereksiz bir telaş gördüm, evet Asmed ekimlerinde beklenti yüksek oluyor ama 4 ayda bir ekimin sonuçlanması da çok nadirdir diye düşünüyorum ki bir önceki fotoğraflarla arada fark var bence.
2 ayın sonunda gözle görülür değişiklik olmazsa o zaman bazı şeyleri konuşmaya başlarız düşüncesindeyim.
Bu sebeple moral bozmak yok, sabır :)

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 04 Ekim 2020, 16:11:13 »
Üstad ben de açıkçası gereksiz bir telaş gördüm, evet Asmed ekimlerinde beklenti yüksek oluyor ama 4 ayda bir ekimin sonuçlanması da çok nadirdir diye düşünüyorum ki bir önceki fotoğraflarla arada fark var bence.
2 ayın sonunda gözle görülür değişiklik olmazsa o zaman bazı şeyleri konuşmaya başlarız düşüncesindeyim.
Bu sebeple moral bozmak yok, sabır :)

Bekleyelim bakalım 2 ayın sonunu da :)) Eyvallah hocam güzel dilekler için, inşallah hepimizin sonuçları güzel olur 🙏

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 06 Ekim 2020, 18:57:48 »
Evet arkadaşlar, bugün öğleden sonra randevulaşmamız sonucunda Asmed’e gittim. Yine a kalite hizmet kendini hissettirdi :) Girişte karşılandım, kısa bir kovid testiyle birlikte fotoğraf ekte sunduğum fotoğraf çekimine geçtik.

Kısa bir süre sonra Koray hoca geldi ve Sürecin çok iyi ilerlediğini, güzel bir sonuç beklediğini, 4.ay halimin bile 6 aylık sonuç gibi gözüktüğünü belirtti. Açıkçası Koray Hoca’nın saçı inceleyip bu kadar pozitif konuşması beni çok mutlu etti ve geleceğe dair umutlandırdı:)

Durum bu arkadaşlar, Ekim öncesi ve bugünki halimin karşılaştırmalı ve tek tek hallerini fotoğraf olarak atıyorum ve sizden de bekliyorum yorumlarınızı 🙂

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 06 Ekim 2020, 18:59:38 »
Devam

ax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 06 Ekim 2020, 19:05:55 »
4 ay için bence durumlar iyi.ön çizgi oturmuş ve ekim olduğu belli değil.3-4 ay içinde yeni çıkışlar ve saçlar kalınlaşır daha ne olsun...

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 06 Ekim 2020, 19:48:40 »
4 ay için bence durumlar iyi.ön çizgi oturmuş ve ekim olduğu belli değil.3-4 ay içinde yeni çıkışlar ve saçlar kalınlaşır daha ne olsun...

Ön çizgi tam oturmadı gibi çıkışlar olmalı ki batma oluyor. Ama Ekim olduğunun belli olmadığı herkesin ortak yorumu..

Selim61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #208 : 06 Ekim 2020, 19:58:36 »
Hocam 4. ay için gayet güzel sonuç. Şimdiden itibaren artık kel değilsiniz. Bundan sonra artarak devam eder inşallah.

designer

• Full Member
« Yanıtla #209 : 06 Ekim 2020, 20:00:23 »
Hocam süreç erken olmasına rağmen bence de iyi gidiyor, sizi memnun edecek bir sonuç çıkacağını düşünüyorum. Bende sabırsızlıkla 4. ayı bekliyorum :)
Asmed / Koray Erdoğan - 5524 Grafts - 25 Temmuz 2020

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15504.0

Facebook Twitter Instagram